Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kuzum artışa bakalım diye tutturanlar özel gibi geldi de ondan dedim öyle:) özelde ister istemez acaba mı diye düşünüyosun:) hayırlısı inşallah.
Yok abla ya hiç bir dr özellkke artış istemez ki. Bende burda gaza gelip yaptırmıştım ben dr a gittiğimde artışa baktırdığımı söylemedim bile, dr sadece betaya baktılarmı kaç çıkmıştı dedi bende son 380 mi neyde onu dedim he tamam dedi. Boşver evde kaset testle 1 kere daha bakarsan bak bakmazsan boşver Allah a emanet. Burda istanbulda devletlere maalesef suriyeliler basmış durumda kadın doğuma ben oğlumda 1 kez gittiö bir daha asla dedim. O zaman bile suriyelilere nasıl sıra veriyolardı öncelik tanıyorlardı beni içeri aldı mahremiyet zaten yok kapı açık, 1 dk baktı kalk tamam dedi bilgi yok ultrason kağıdı yok, ben nasıl kızdım tartıştım çıktım eve geldim hatırlamıyorum. Bi daha da gitmedim maalesef İstanbul çoğu devlet hastanesi bu şekilde. He bizim özel sigorta olmasa mecbur giderdim o kadar oara vermezdim belkide özele bilmiyoeum çok fazla fiyatlar

Evett zor devlet yaa bizim burada da öylee..
Özel de pahalı gelir gibii bakalım kısmet Rabbim bi yoluna koymuştur elbet❤
Ee bu artışa bakma muhabbeti nerden ileri geliyo ki acaba

Yaa hala inanamıyorum ya maşallah çok sevindim senin adına kızın tek kalmadı bir çocuk daha istiyordun çok güzel oldu sağlıcakla büyüsün inşallah kuzum
Aa ama artık kana da inanamıyorsann
Şaka
Senin de olacak ne kadar umudun azalsa da bnim olduysa senin de olur kuzu❤yakındır

Yeterli tabi canım 13.haftada oluyorsunuz

Gittim kuzum çok şükür sağlıklığız bayada büyüdük ama popomuzu döndük göstermedik babamızı bekliyoruz sanırım
Maşallah kuzuya bir sonraki muayene ne zamana canım. Çikolata ye ultrasona girerken doktor az zorlayınca görüyor o zaman

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…