Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Yakındı zaten kuzum yediğim 2 doz kanser iğnesine mi yanayım sürekli yanıma ameliyatlı geceyi sızlanarak geçiren insanları getirdiler ona mı yanayım bit kadar yerde hapsolmuştum ona mı yanayım 😔
Aman çok şükür geldi geçti. Rabbim kimseye de bu tarz acılar yaşatmasın 🙏

Amin inşallah ya o çok daha zor valla bide o ignenin ağrısı da çok fazlaymış allah elbet gücünü veriyorda zor yinede ama neyseki seni fazla bekletmeden sağlıklı bir gebeliğe kavuşturdu 😊 ınşallah sağlıkla kucağına almakta nasip olur

Amin inşallah ya o çok daha zor valla bide o ignenin ağrısı da çok fazlaymış allah elbet gücünü veriyorda zor yinede ama neyseki seni fazla bekletmeden sağlıklı bir gebeliğe kavuşturdu 😊 ınşallah sağlıkla kucağına almakta nasip olur
Öyle kuzum ağrı eşiğim yüksek diye övünürdüm iğneden sonra gözlerden yaş geldi o nasıl yakıyor öyle aman yarabbim 🙄 çok şükür hemen ardına kaldım kuzum bir ay bile bekletmedi Rabbim 🙏 inşallah senin bu kapanan gümüş kapının ardından da altın kapın açılacak 😍

Öyle kuzum ağrı eşiğim yüksek diye övünürdüm iğneden sonra gözlerden yaş geldi o nasıl yakıyor öyle aman yarabbim 🙄 çok şükür hemen ardına kaldım kuzum bir ay bile bekletmedi Rabbim 🙏 inşallah senin bu kapanan gümüş kapının ardından da altın kapın açılacak 😍

Ay benimde çok düşüktür valla evet bende duydum çok ağrı yapıyor diye allah kimseye yaşatmasin inşallah ❤

13+5 cinsiyet tahmini kızlar

Eklentiler

• IMG-20190626-WA0038.jpeg
    IMG-20190626-WA0038.jpeg
    91,7 KB · Görüntüleme: 28
Evett zor devlet yaa bizim burada da öylee..
Özel de pahalı gelir gibii bakalım kısmet Rabbim bi yoluna koymuştur elbet❤
Ee bu artışa bakma muhabbeti nerden ileri geliyo ki acaba🤗
Ya ben her zaman 1 kez baktırmıştım sadece dış gebelik olduğumda 2.gebelikte keseyi göremeyince dr 2 kez artışa bakmıştı. Yoksa ben bir de riskliyim yani hiçbir dr illa değer artışına bakalım demedi boşver abla. Senin değerin süper hatta ikiz şansın bile var yaştan dolayı da var 😍😍 ah 1 kız 1 erkek olsun inşallah ikizse 🙏🏽 tekse de, prenses ablasına prens gelsin 😍🙏🏽 sağlıklı gelsinler yeterki de cinsiyet önemli değil bizde 😀

Eğer kızların gazina falan gelmezsen sen kalp atisi icin gidersin gibime geliyor ilk önce 😊
Sabirlisin mașallah 😇
Kizlar birde bisey sorucam 12temmuzda 12+5 falan oluyorum ikili test için yeterli mi? Net bilmiyorumda bilgi alayim danisayim dedim
Canım 13
Haftaya kadar bakılıyor diye biliyorum. Ben daha önce 2 gebeliğimde 11+3 11+4 gibi çğırmıştı dr lar öyle yaptıemıştım. Şimdide dr en son gittiğimde öyle demişti hesaplamıştı, 11+4 11+5 gibi randevuyu ayarlarız demişti. Senin dr un bu tarihi verdiyse tabiki sıkıntı yok dediğim gibi zaten 13.haftaya kadar vakit var

Sana ne zaman vermişti canm doktor ? Kanama vs oldumu sende ?
Bende 4+5 te falan başladı kahve lekeler, sonra rengi açıldı kırmıya döndü bazen pembe oldu, önce 1 hafta ağızdan aldım baktık kesilmiyor ultrasonda da öyle bi kanama alanı yoktu, dr vajinal al sabah akşam dedi 1 haftada keaildi. Hala devam ediyprum 11 12
Haftaya kadar devam. Akşam 1 kez

Iyiyim abla hiç ağrım kalmadı inşallah yarın felan olmaz kanamada azaldı ama doktor bi süre kesilir başlar dedi valla düşünüyordum uzun zamandır dip jose yapmadım hazır raporluyken evini iyce temizleyim diyordum 😂
Aman aman sakın dur 1 hafta dinlen. Abşa tavsiyesi dinle sen :) ben geçen sene kürtajdan sonra böyle aman bişeyim yok dedim temziliğe vurdum kendimi stresten. Sonra gece bi ateşlendim sıtma tuttu fenalaştım. Salak gibi yordum kendimi sonra 1 hafa yattım anca iyileştim. Vücut şu an hastalıklara açık kuzum aman dikkat et 🙏🏽 sıkıkırsan çık gez dolaş dışarda biraz yürü temiz hava al

Bunuda atlattın kuzum çok şükğr 🤲🏻
Hayatta başımıza neler felicek bilemiyoruz 😑

Aynen öyle valla bu gece hiç rüya görmedim sabah kalktığımda kendimi garip suçlu hissettim sen tarihlerden iyi anlıyorsun erkânmı davrandım biraz dahamı bekleseydim yada başka doktora mi gözükseydim bilmiyorum emindim sanki çünkü son adet tarihim 4 mayıs çatlama 20si olsa 29unda ogrendim geç dollenme olsa aslında bu kadr erken öğrenmezdim dimi diğer kese ondan ufakti hele o imkansız en son ilişkim korumasız 22 mayıs bidada stm iki kere anca olmuştur oda korunmalı yani mantıken aslında imkansız di sonra gözükmesi geç dollenme olsa dahi bu zamana kadar gözükürdü dimi erken davranmadım 😑😔

X