Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
İyi bari kuzum eve gelmişsin ne güzel. Ben hastanede başka insan oluyorum kalmaman çok iyi olmuş Tekrar geçmiş olsun kuzum

Aynen hastane ortamı hiç bana göre değil valla evde daha iyi ve rahatım sağlıklı insan bile hasta oluyor ne kadar temiz özelde olsa piskolojik olarak etkiliyor

Aynen hastane ortamı hiç bana göre değil valla evde daha iyi ve rahatım sağlıklı insan bile hasta oluyor ne kadar temiz özelde olsa piskolojik olarak etkiliyor
Öyle valla dış gebelikten yatarken 12 gün yattım ya özlem duygusu çok olmayan ben evimi özledim dedim eve geçtiğimde ağlamıştım Rabbim ne yokluğunu göstersin nede düşürsün

Ben prpgestan kullanıyorum 5.haftadan beri canım 5+2 de bebek d ekese de gördü dr hatta kanama alanı görmedi ama bende hiç durmayan leke arada pembe kanama bile oldu. Dr nerden geliyor bu lekeler kesen iyi diyordu fitil progeatan aldım 1 haftada kesildi. Ama dr önceki düşüklerim de var diye 11 12 hafyaya kadar progestanı bırakmayalım dedi. Sen kullanmaya devam et canım Allah a dua et hayırlısı olsun bebeğin sağlıkla büyüsün

Kuzum benim maşallah sana, bu dönemde 1 hafta 10 gün hiç yorma kendini iyiyim diye ağır iş yapma dikkat et ağrın falan olmasın. Hep yanındayız önce sen iyi ol, sonra eşin iyi olsun birbirinize destek olun sağlık olsun yeterki

Eczacı progestan çok uyku yapar , eğer çok aşırı uyku yaparaa vajinadan alabilirsin dedi ? Hiç böyle bişey duydunmu canm ?
Aynı hapı vajinal alabiliyorsun. Bende aşırı sersemlik yaptı bulantı yaptı dr o hapı vajinal al dedi işte 1 kutu bitti bile alıştım artık gece yatmadan koyuyorum 200 mg benimki

Ay Ne biliyim bu kadar duygusuzlukta normal mi bilemedim şuan yiyemedim herşeyi yemekle içmekle meşgulum niyeyse
Ben de senin gibiydim, kürtaj sonrası çıkar gayet iyiyim derdim, bir kaç gün sonra duygu boşalması yaşar rahatalrdım. Sende hiç içine atma ağlamak istersen ağla mutlaka rahatla canım çok iyi gelir.

Kuzum benım doktorun bşr muayenesi 160 tl.
Normal doğum 5000 sezeryan 8000 sanırım
Ay bu doğum poliçesi bizi de sarsıyor oğlumda çok rahattım 3 yıl önce valla doğumlarda uygundu 3000e sezeryan olmuştum şimdi zorunlusu 5 6000 olmuş bizim poliçe de 5000 e kadar. E zaten kaç kez gidicez muayeneye, doğuma kadar kaç paramız kalacak merak ediyorum kalanı ödicez tabi mecbur. Normal doğum 3000 olmuş Allah yardım etsin valla Allahtan özel sigorta var olmayanlara yardım etsin allah

Kizlar yaa afedersnz amaa bendeniki parca et parcasi gibi bisy geldi. Acaba ben kimyasl dusuk mu yaptm. Cok sancim ve kanamam vardi bugun hala deewam edio

Evet kuzum Allahıma şükürler olsun.
Allahım olmayanların yardımcısı olsun .

İmkan var yaptırıryoruz işte .

Yaa çok cook üzgünüm şuan yıkıldım resmen sana mı yoksa yeğenine mi of yaa ben şoklardayım. Öncelikle Allah rahmet eylesin ve cook geçmiş olsun zaten duygusalım bu aralar resmen dağıldım

Kuzum artışa bakalım diye tutturanlar özel gibi geldi de ondan dedim öyle:) özelde ister istemez acaba mı diye düşünüyosun:) hayırlısı inşallah.
Eğer kızların gazina falan gelmezsen sen kalp atisi icin gidersin gibime geliyor ilk önce
Sabirlisin mașallah
Kizlar birde bisey sorucam 12temmuzda 12+5 falan oluyorum ikili test için yeterli mi? Net bilmiyorumda bilgi alayim danisayim dedim

Yok yok geldimm işte verdim gitti

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…