Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bak cnm benimde resmin sol tarafında yuvarlak boşluk var keseye çok yakın değil bugün bu kesem kadar olmuştu bu kesede daha büyüktü bu geçen haftaki resim bu hafta almadım boş diye belki kanamada olabilir ama korkma genelde oluyor zaten sağlıklı olduktan sonra hiç bişey onun büyümesine engel olmaz sen stres yapma iyi düşün iyi olsun anneler hisseder emin ol ben hic annelik duygusunu yaşayamadım hep bi his vardı içimde bide sürekli kötü rüyalar gördüm o yüzden gönlünü ferah tut lütfen inşallah sağlıkla devam edecek annesi
Amin canım amin inşallah. Senin ki kaç haftalıktı?

5, 5 ayda bunları yapana ben altın bebek ödülünü veririm kuzum :confused:
Oralar o kadar pahalı mı sigorta yaptırdınız kuzum ya burda doğum 1250-1500 arası özellerde 🙄
Muayene için benim gittiğim 100 TL tabi 10 gün içindeki muayeneler ücretsiz ondan hiç bilmiyorum doğum sigortalarını bana makul geliyor bu tutarlar 🤷‍♀️
Kuzum benım doktorun bşr muayenesi 160 tl.
Normal doğum 5000 sezeryan 8000 sanırım 😂😂😂

Kuzum benım doktorun bşr muayenesi 160 tl.
Normal doğum 5000 sezeryan 8000 sanırım 😂😂😂
Oy maşallah 🤭 benimki askere gidince sigorta kesildi diye 170 istediler, doktora ben kocam gelene kadar gelmiyorum birşey diyecekseniz şimdi deyin dedim :KK70:

Ne yapıyorlar da bu kadar istiyorlar acaba çocukları ilkokula kadar büyütüp mü veriyorlar 🙄

Oy maşallah 🤭 benimki askere gidince sigorta kesildi diye 170 istediler, doktora ben kocam gelene kadar gelmiyorum birşey diyecekseniz şimdi deyin dedim :KK70:

Ne yapıyorlar da bu kadar istiyorlar acaba çocukları ilkokula kadar büyütüp mü veriyorlar 🙄
Kendileri doğuruyo sanki 😹😹😹
Ama ben naptınn 1200 tl mi verdim 😂😂 herşey ücretsiz oohhh 😹😹😹😹

X