Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
canım benim eylülün ilk haftası görünüyor. ama ileri de atabilir geri de. doğum işleri belli olmuyor

Lastikçi meslektaşım merhaba

Saglik ocaginda yarin kan tahlili yaptircam sonuclar internetten bakiliyo demistiniz sanirim nerden bakiliyor ben bi site buldum ama takip numarasi soruyo o nedir kii

Test yapmadım, bende üşüme ve ağız kuruluğu devam ediyor. Ara ara kasiklarima agrı giriyor

Ne bilim çok silik değil mi
Canim benim adte 2 gun varken degrim 58 cikti banada cok dusuk geldi ama dktr gec dollanme dedi sonra kan verdim 2 gun arayla hep yukseldi cok sukur onemli olan yukselmesi keseyi bile gorduk sukur

Kızlar ben iyice kafayı yedim bu perşembe keseyi görmeye gidicez ama çok fena grip oldum öyle olunca da korkudan hala üst üste gebelik testi yapıyorum duruyor.mu diye . Ateş hapşırık öksürme resimdeki değer koyulasmis duruyor dimi. Üstteki bugün yaptigim

Eklentiler

• IMG-20190114-WA0017.jpg
    146,1 KB · Görüntüleme: 65
Kızlar listeyi yenılıyorum .
Daha önce söyledıysenız gözden kaçmıştır ..
Yenı batları rica edebilirmiyim ..

@Darkgod , @leonunannesi , melek ve mucizesi

Herkese iyi geceler

Ben bir süre girmedim huzursuzum diye
4 ocak sat bat 4 şubat diye tahmin ediyorum. Bu ay hiç takip vs yapmıyorum başka şeylere yöneldim .Ne kadar çok düşünürsem o kadar olmuyor bence.

H E Kuzum diğer topikte okudum cook sevindim.Rabbim sağlıkla kollarına almayı nasip etsin

can09e Canım pek girmiyorum bu ara.Kafamı farklı şeylerle meşgul ediyorum.
Sen nasilsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…