Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Yanı nisan ayında evlendim 4 ay istemedik şimdiye kadarda deniyoruz ama batı bekliyorum artık :KK43: hormon testi yaptırmadım eşim gidip sperm testi yaptırdı doktor sonuçlar çok iyi demiş ama :KK43: yeni evli olduğumdan da korkuyorum arkadaşım evlendi 3 ay oldu ve 1 aylık hamile :KK43: bu ay ovu testi yaptım çatlama oldu ama :KK43: umutsuzum
öncelikle kendını birilerıyle kıyaslama yapmayı bırak .
Bana sorarsan 1 yıl gez dolaş ne çocugu ..
Ben şuan 6,5 yıllık evlıyım . Çocugumuzda yok ne var yanı .

Haklisin ama korkuyorum istiyorum ve insanlar konuşuyor düşünmeden :KK43:
Konuşanlar istemıyorum diceksın çok basıt .
1 2 kere teersleyınce susuyolar zaten ..

Yenı evlısın daha bırbırnız tanımanız laızmken bırde çocuk işin içine girince afallarsınız o yuzden dıyorum .
Tercih siizn .
İnşallah en yakın zamanda sizin için en hayırlı vakıtte olur

Yanı nisan ayında evlendim 4 ay istemedik şimdiye kadarda deniyoruz ama batı bekliyorum artık :KK43: hormon testi yaptırmadım eşim gidip sperm testi yaptırdı doktor sonuçlar çok iyi demiş ama :KK43: yeni evli olduğumdan da korkuyorum arkadaşım evlendi 3 ay oldu ve 1 aylık hamile :KK43: bu ay ovu testi yaptım çatlama oldu ama :KK43: umutsuzum
yaş kaç canım?

• Beğen
Reactions: H E
Haziranda 25 e gireceğim
canım daha çok küçüksün hiç korkma akışına bırak
hem daha erken biraz evliliğin tadını çıkar ben gibi 40 merdiven dayamış değilsin ki korkasın telaş yapasın zaman gibi bi sorunun olsun kafanı rahatlat emin ol o ay hamile kalırsın Allah'ın izniyle (diyene bak diyecek şimdi kızlar:KK70::KK70::KK70:ama ben kırka merdiven dayamak üzereyim)

canım daha çok küçüksün hiç korkma akışına bırak
hem daha erken biraz evliliğin tadını çıkar ben gibi 40 merdiven dayamış değilsin ki korkasın telaş yapasın zaman gibi bi sorunun olsun kafanı rahatlat emin ol o ay hamile kalırsın Allah'ın izniyle (diyene bak diyecek şimdi kızlar:KK70::KK70::KK70:ama ben kırka merdiven dayamak üzereyim)
yoo çok haklısın görüyorum daha 20lerindeler Allahım bi umutsuzluk bir mutsuzluk... ya biz napak dimi ama.. :KK45:

Öyle düsünmeyin lütfen yaaa :) aslında mutluyum mutluyumda sanırım biraz etrafimdaki insanlardan uzak durmalıyım gerçi kayinvalidem hergun bende acaba tekrar çalışmaya mi başlasam:KK16:

Iyi akşamlar kızlar ben cok sancılı adet oldum gun ortasında snrm yine kimyasal oldu diye düşünüyorum eyluldekiyle ayni oldu cunki kanamamin rengi kokusu degisik ve çok fazla ağrım var hayrlısı Allah tan H E H E canım yeni bat 12 şubat kaydedebilirsin

Iyi akşamlar kızlar ben cok sancılı adet oldum gun ortasında snrm yine kimyasal oldu diye düşünüyorum eyluldekiyle ayni oldu cunki kanamamin rengi kokusu degisik ve çok fazla ağrım var hayrlısı Allah tan H E H E canım yeni bat 12 şubat kaydedebilirsin
Tamam cankm kaydediyorum .
Hayırlısı olsun :KK200:

İyi akşamlar kızlar ben daha adet olmadım adet sancılarım hafifledi mide bulantım ve akıntım var. Sadece mide bulantım soğuk algınlığından diye düşünüyorum çünkü hamile bile olsam bu kadar erken olmaz:110:

Benimle aynı zamanda hamile olan ve doğuracak olan varmı acaba kızlar ..2. Kuzum olacak en son 11 aralık adet dönemimdi kan testi yaptım 2. Gebeligim doğumum sanırım eylül ilk 2 haftasına denk geliyor ilk çocuğum 4 yaşında erkek bunu merak ediyorum ilk önce sağlıklı olması tabiki❤

X