Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canim benim adte 2 gun varken degrim 58 cikti banada cok dusuk geldi ama dktr gec dollanme dedi sonra kan verdim 2 gun arayla hep yukseldi cok sukur onemli olan yukselmesi keseyi bile gorduk sukur
Değer kafamı karıştırmıyor trstlerde hala çok silik çizgi çıkıyor
Koyulaşması lazımdı birwz daha neyse hayırlısı artık

Değer kafamı karıştırmıyor trstlerde hala çok silik çizgi çıkıyor
Koyulaşması lazımdı birwz daha neyse hayırlısı artık
nasip kısmet.. üzülme vakti degilmiş. kimyasal diğer düşüklere benzemez bu bile rahatlatsın bir nebze seni. dualarım seninle

kız sen test yapsana artık. 3 gün kalmış olsa silik falan çıkar. ama ilk idrarla yap mutlaka bu sabah olmasa bile yarın sabah
Günaydın kızlar ben bu gece ilişki sonrası 1 2 saat sonra kanama yaşadım. Sonrasinda aşırı sekilde karın agrisi bel agrisiyla birlikte sabaha karsı regl oldum. Neden bu sekilde oldu anlam veremiyorum.

Günaydın kızlar ben bu gece ilişki sonrası 1 2 saat sonra kanama yaşadım. Sonrasinda aşırı sekilde karın agrisi bel agrisiyla birlikte sabaha karsı regl oldum. Neden bu sekilde oldu anlam veremiyorum.
Cok enteresan dusuk falan olabilirmi, oyle biseyin imkani varmi bilmiyorum doktorami gorunsen bi agrin cok ciddiyse

normalde ağrısız mı geçer reglin? hayırlısı olsun ama regl oldugundan eminsin dimi?

Geçen ay kahverengi seklinde 1gün sürmüstü ertesi gün ağrı cekmeye başlamıstım . Her ay farklı oluyor anlamıyorum. Birde evleneli 14ay oldu ilk defa 31 gün oldu.
bi doktora git istersen ama birkaç gün gecikmeler illa bi sorun olduğu anlamına gelmiyor. mevsimsel yada stresten de olabiliyor

bi doktora git istersen ama birkaç gün gecikmeler illa bi sorun olduğu anlamına gelmiyor. mevsimsel yada stresten de olabiliyor
Zaten 1sene boyunca hic bu kadar düsmemiştim. Hep geç 65güne kadar olmamisligim vardi. Doktora gittim hormonlarima falan bakildi tsh fazlaydi. Ilac kulllandim 3aydır 36 34 Simdi 31 . Ama kanamalar tuhaflasti bu sefer yine doktor yollari gözüktü

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…