Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlaaar dualarınız için hepinize tek tek teşekkür ederiiimmm.. ❤
Çalsın davullaarrr 😆🙈
Eki Görüntüle 2282317
ablaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa inanmıyorum şuandaaa bide habersiz gizli gizli test yapmışş :KK70: :KK70:
neyseki bu minnoş bebişin için seni affediyoruz :KK70: :KK70:
harbiden çalssın davullar :halay::halay::halay::halay::halay:

ablaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa inanmıyorum şuandaaa bide habersiz gizli gizli test yapmışş :KK70: :KK70:
neyseki bu minnoş bebişin için seni affediyoruz :KK70: :KK70:
harbiden çalssın davullar :halay::halay::halay::halay::halay:
Kübüüüümmm insşşallahh kuzumm tam sürpriz oldu diğer gruptan arkadaş yap yarın sabahtan dedi.. onunkini de ben rüyamda görmüştümm.. hadi deneyim dedimm 5 saniyede belirdi.. sonra duramadım acaba hatalı mı dedim 😆 bir tane daha yaptıımm.. ve yine çıktı🙈❤❤❤❤
İnşallahh sağlıkla alıyoruz kucağımıza😍

Kübüüüümmm insşşallahh kuzumm tam sürpriz oldu diğer gruptan arkadaş yap yarın sabahtan dedi.. onunkini de ben rüyamda görmüştümm.. hadi deneyim dedimm 5 saniyede belirdi.. sonra duramadım acaba hatalı mı dedim 😆 bir tane daha yaptıımm.. ve yine çıktı🙈❤❤❤❤
İnşallahh sağlıkla alıyoruz kucağımıza😍
biz kaç gündür bi tarafımızı yırttık demek diğer gruptan arkadaş için yaptın heee :110::110::110:
yazıklar olsun :KK70:
ama acayip sevindim yaaa ikimizde aynı zamanlardan beri bekliyoduk aynı zamanda bebiş geldiii :halay:

bide dün ateş takibinden bahsediyodunnn :KK70:
allahım inşallah sağlıklıdır güzelce devam etsin inşalllah :dua::dua:

biz kaç gündür bi tarafımızı yırttık demek diğer gruptan arkadaş için yaptın heee :110::110::110:
yazıklar olsun :KK70:
ama acayip sevindim yaaa ikimizde aynı zamanlardan beri bekliyoduk aynı zamanda bebiş geldiii :halay:

bide dün ateş takibinden bahsediyodunnn :KK70:
allahım inşallah sağlıklıdır güzelce devam etsin inşalllah :dua::dua:
Ahahha evet tahminnettim ona kızdığını ama hemen paylaştım bak affettt:KK70:
Arada 1 ay kadar olucak sanırım evet çok bekledik..muradımıza erelim inşallah sağlıkla❤❤

Kızlar öncelikle hepinize teşekkür ederim:KK200:
tek tek yazamıyorum toplu cevap vereceğim.. kusuruma bakmayın lütfen:dua:
Doktor amca bugün bizi biraz üzdü, sebebi de şu .. tek kese tek plesanta..
yani tek yumurta ikizleri zaten çifte göre daha sıkıntılı imiş ama benimki 1 kat daha riskli sebebi de dediğim gibi tek plesantadan beslenmeleri.. yani keseleri ayrı olmadığı için tek yerden yiyip içiyorlarmış o yüzden biri normal gelişimini tamamlarken diğeri ufak kalabilir veya biri gelişimini tamamlamak için yerken diğeri tamamlayamadan anne karnında ölebilir dedi..
Perinatologa yönlendirdi.. önumuzde ki hafta randevu alacağım sıkı takip edilmesi gereken bir gebelikmiş.. ayda 1 değil 2-3 hafta da bir gideceğiz kontrollere. erken dogum riski oldukça fazla olduğunu ama tüm bunlara rağmen normal gelişimini tamamlayabileceğini de söyledi..

bu şekilde:KK64::KK51:
Çalsın davullaarrr 😆🙈
Eki Görüntüle 2282317

cnmmm sağlıcakla büyüsün inşaAllah sağlıcakla kucağınıza almayı nasip eylesin Rabbim

Ahahha evet tahminnettim ona kızdığını ama hemen paylaştım bak affettt:KK70:
Arada 1 ay kadar olucak sanırım evet çok bekledik..muradımıza erelim inşallah sağlıkla❤❤
bebiş için mecbur affetcez napalım :KK70: :KK70:
evet tam 1 ay oluyor arada :)
ee kan vermeyi düşünüyomusun abla beklicekmisin yoksaaa

Çalsın davullaarrr 😆🙈
Eki Görüntüle 2282317
Şok şok şok 😱 günün en bomba haberi varmista şuan görüyorum daha yeni
Heheyytt hayırlı olsun canım benimm😍 Allah sağlıkla göstersin güzel günlerini
O zaman yes bee💃💃

X