Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
adetin geldi sanırım hayırlısı kuzum son adetin olur inşallah
kiraz sapı kaynat iç canım ödem atmaya yardımcı ama zararı var mi bi araştır istersen
daha var bata hadi hayırlısı

Hayırlısı olsun canım ya testler de şaşırtti iyice
Kuzum doktora sormadan korkarım onu yapmaya Allah korusun birsey olur falan diye

Hanimlar nasılsınız, benim biraz kafam karışık da size danışmak istedim. Çok ama çok yakın bir arkadaşım 7-8 aydır bebek istiyorlar ama olmuyor maalesef. Çok üzülüyor her gün ağlıyor. Ben de o üzülüyor diye bebek istediğimizi söyleyemedim. Zaten ilk mayis-haziran ayında adam akıllı bebek çalışması yapmaya karar verdik ve bir hafta önce hamile oldugumu öğrendim. Ama arkadaşıma nasıl söyleyeceğimi bilemiyorum. Sanki ondan gizli saklı iş yapmış gibi hissediyorum. Ve aylardır uğraştıkları için de bizim hemen olduğunu öğrenince de uzulecegine eminim.Eşi de biz ne zaman kendi bebeğinizi seveceğiz,yine bebeğimiz olmadı diye ağlamış bu ay😭 Size sorum siz benim yerimde olsanız durumu nasıl açıklardınız. Biraz daha beklesem mi hemen söylemesem mi ne yapsam bilemiyorum. Onun da gebe kalmasini dört gözle bekliyorum inanın ona kendimden daha çok dua ettim. 😔 bu arada eşi ile de eşim cok yakin arkadaslar aile dostuyuz yani. Çok icim buruk ne yapsam ne desem diye düşünüp duruyorum😕

Can
Hanimlar nasılsınız, benim biraz kafam karışık da size danışmak istedim. Çok ama çok yakın bir arkadaşım 7-8 aydır bebek istiyorlar ama olmuyor maalesef. Çok üzülüyor her gün ağlıyor. Ben de o üzülüyor diye bebek istediğimizi söyleyemedim. Zaten ilk mayis-haziran ayında adam akıllı bebek çalışması yapmaya karar verdik ve bir hafta önce hamile oldugumu öğrendim. Ama arkadaşıma nasıl söyleyeceğimi bilemiyorum. Sanki ondan gizli saklı iş yapmış gibi hissediyorum. Ve aylardır uğraştıkları için de bizim hemen olduğunu öğrenince de uzulecegine eminim.Eşi de biz ne zaman kendi bebeğinizi seveceğiz,yine bebeğimiz olmadı diye ağlamış bu ay😭 Size sorum siz benim yerimde olsanız durumu nasıl açıklardınız. Biraz daha beklesem mi hemen söylemesem mi ne yapsam bilemiyorum. Onun da gebe kalmasini dört gözle bekliyorum inanın ona kendimden daha çok dua ettim. 😔 bu arada eşi ile de eşim cok yakin arkadaslar aile dostuyuz yani. Çok icim buruk ne yapsam ne desem diye düşünüp duruyorum😕
cnm öncelikle bu sırayla olmuyo rabbim kime verirse bunu bill ve tevekkul etmek en önemlisi
önemlisi 5 yil kavusamadim olmadi olan düştü vs eltilerle aynı yıl 2 ay arayla evlendik ikisinin 2. Çocukları doğdu gorumceminki doğdu onunlada aynı anda evlenmistik yani buda benim kaderimdi demekki dua etmekten başka bisey yapmadımve üzülmesin
Eminimki arkadaşım senin adina çok sevinecektir
Bence konu açılınca şöyle aslında bizde istiyoduk sukur nasıl oldu dilerim rahminden ins en yakin zamanda sana da nasıl etsin dersin diye türlü madem yakinsiniz uzulebilir saklamış diye
Tabi bunlar benim düşüncem çok
Bideuzun oldu ama bir daha anlaticam
Teyzemin 3 oğlu vardı ilk oğlunun 3 çocuğu vardı
2.evlendi ve 4 ydir hiç olmadi
3. Evlendi 2 ayda hamile kaldi ve hepsi aynı evdeler yani birbirlerini hergün goruyolar 2. Gelin sevindi eltisinin adına ama 3. Gelin ne bulantim var nede şunu bunu canim istiyo diyebildi sevinci kursağında kaldı önce ablam kalsaydı keşke dedi durdu vee 2 ay sonra diğerinin hamile haberini aldık evde bayram havası yaşadılar şimdi dogumlarini bekliyolar😊

Canım benim erkek kardeşim benden 2 ay sonra evlendi şimdi çocuğu doğdu ve 2 aylık oldu ben gelinimizin hamile olduğunu öğrendiğimde önce kendi adıma çok üzüldüm ama onun adınada çok sevindim toparlamam biraz zaman aldı ama kimseye belli etmedim üzülecek elbet ama toparlıcaktır bence laf arasında söyle daha sonra duyarsa daha çok üzülür bu rabbimin takdiriyle olan bişey senin bi hatan yok ama söylemezsen hatalı olursun. Belki nispet gibi gelebilir ona ama alışacaktır emin ol.

Canım bir yılı bekleme bence
Belki de tedavi gerektiren bir durum var
Süreç iyice uzatacak böylec
Hem gebelik düşünelim düşünmeyelim hepimizin yılda bir jinekolojik muayeneden geçmesi gerek

Doğru diyosun canım en kısa sürede gidicem inşallah
😁😁 kiyamm simdi naslsn

Hala aynı ama adetim çok yoğun :KK43:
Uyutmadı huzursuz etti 🙄
Sen ne durumdasın

Ve Yine sabahı bekleyemedi :KK43:

Eklentiler

• Screenshot_20190626-033306.png
    Screenshot_20190626-033306.png
    426 KB · Görüntüleme: 82
X