Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ay çok sevindim ya sizin adiniza sağlıkla ilerlesin Rabbim kavuştursun sağlıkla bebisinize inşallah 🙏 abla diyebilir miyim bende size biraz komik oldu böyle de 😅
canım teşekkür ederim amiiinn diyorum darısı başına inşallah.. nasıl istersen canımm:)
bebiş için mecbur affetcez napalım :KK70: :KK70:
evet tam 1 ay oluyor arada :)
ee kan vermeyi düşünüyomusun abla beklicekmisin yoksaaa
affet affet bu mutlu günümde üzmeee:) bekleyelim bakalım şimdilik kuzum...
can09e can09e cnm çok sevindim senin adına saglıkla devam etsin inş
canım çook teşekkür ederim darısı bütün isteyene inşallahh
can09e can09e ay kendim olsa bu kadar sevinirdim abla içim içime sığmıyor inan ki :KK36:
canımm Allah razı olsun çok tatlısın Allah gönlüne göre versin.. yakın zamanda seni de sevindirsin inşallah.

can09e can09e abla ne zaman kan vericen :KK200: :nazar:
bekleyelim bakalım şimdilik canım
Tebriklerrr :)
Hayırlı olsunnn:KK200::dondurma:
teşekkürlerr:)

Şok şok şok 😱 günün en bomba haberi varmista şuan görüyorum daha yeni
Heheyytt hayırlı olsun canım benimm😍 Allah sağlıkla göstersin güzel günlerini
O zaman yes bee💃💃
valla o zamannn yess beee oldu kuzumm Allah razı olsunn hepiniz kendinizmiş gibi sevindiniz.. gerçekten bayram yeri oldu burasıı çok mutlu ettiniz beni.. gözlerim doldu sıksam düşecekk :)

Canooo gözün aydın çok sevindim😍😍😍
canım dombilim çook teşekkür ederim... :KK200:

valla o zamannn yess beee oldu kuzumm Allah razı olsunn hepiniz kendinizmiş gibi sevindiniz.. gerçekten bayram yeri oldu burasıı çok mutlu ettiniz beni.. gözlerim doldu sıksam düşecekk :)

canım dombilim çook teşekkür ederim... :KK200:
Çok şükür ya😍 hasretle bekleyiş inşallah güzel haberimizle taçlanmis olduu😍ve koyuluğu da ne güzel öyle testin maşallah ♥️♥️

Fit mutlu anne Fit mutlu anne senin testinde de gördüm ki çizgiyi😊 hayırlı olsun inşallah 😍

can09e can09e cnm çok özel olmazsa bişey sorucam kaç yıldır bekliyosun birde buay ekstra özel bişey yaptınmı
kuzum benim de 1 sene oldu.. yapmadım kızlar bilir hiçbişey yapmamakta üstüme yoktur :) hatta geçen adette hormonlu spiral taktırıcam yeter artık dedimdi.. her zamanki gibi yine düşündüm stres yaptım.. pik 2 gün öncesi ve pik günü sanırım oldu tuttu inşallah.. :)

Örnek No: 1194990LABORATUVAR Teslim Tarihi: 25.06.2019
Çalışma Tarihi: 25.06.2019
Onay Tarihi: 25.06.2019
Rubella (IgG)*107,50IU/mlNEGATIF25.06.2019
Rubella (IgM)*0,31 NEGATİF
Toksoplazma (IgG)*0,10IU/mLNEGATİF
Toksoplazma (IgM)*0,06IU/mLNEGATİF

kızlar anlayan varsa bakabilirmi böylemi olmalıydı sonuçlar cumartesi gidcem doktoraaa :confused:

tecrübeli hamileler :KK70:

Canım kızamıkçık rubella diye yazan ona bağışıklığın varmış aşısını oluyoruz zaten küçükken ki hamilelikte Allah korusun eğer bağışıklığın yoksa tehlikeli oluyor senin o değerin negatif yani olması gerektiği gibi G gamzeli_bebis

X