Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Allah gönlüne göre versin canım giriş yada zemin katlar çok zor bence
Yeni evinde güle güle otur

Haklısın canım inşallah gitmeyi düşünüyırum bende bakalım bi ayarlayayım dedim bi sene mi olsa öyle mi gitsek ama dediğin gibi bi sıkıntı varsa wrkenden anlaşılmış olur

Sal gitsin
Ciddiym Yuz ustu uzan biraz belki rahatlrsn

Hayırlısı olsun hakkınız da inşallah 12-13 gün sonRa kan sonucu iLe anlaşılır .. inşallah bebeğiniz sizinledir

valla bnde şok oldum tost veya 4-5 galeta yazmış
gebelikte en öneml, 2 öğün kahvaltı ve ikinsi ara öğünü dedi
Benimki buğday ekmeğini bile kabul etmiyor illa Light ekmek olacakmış
Ara öğünler gerçekten tok tutuyor ama yemekten de daha zevkli

Haklısın canım inşallah gitmeyi düşünüyırum bende bakalım bi ayarlayayım dedim bi sene mi olsa öyle mi gitsek ama dediğin gibi bi sıkıntı varsa wrkenden anlaşılmış olur
Canım bir yılı bekleme bence
Belki de tedavi gerektiren bir durum var
Süreç iyice uzatacak böylec
Hem gebelik düşünelim düşünmeyelim hepimizin yılda bir jinekolojik muayeneden geçmesi gerek

Allah'ın izniyle hiç birşey olmadan vaktinde doğum yaparsın canım. Artık ikiz bebek olayı çok fazla doktorlar da bu konuda uzmanlaşmış durumda iyi bir perinatologla süreci sıkıntısız atlatacağını düşünüyorum canım

Günaydın kızlar dayanamayıp bugün kan testi verecem
adetin geldi sanırım hayırlısı kuzum son adetin olur inşallah
Kızlar Allah aşkına bilgisi olan biri bana yardım etsin bu ödemler için ne yapılabilir? Ağrılardan uyuyamıyorum yürüyemiyorum
kiraz sapı kaynat iç canım ödem atmaya yardımcı ama zararı var mi bi araştır istersen
günaydın kızlar
bata 2 gün kaldı sabah dayanamadım test yaptım tık yok
halbuki rüyamda çift çizgiyi görmüştüm :)
daha var bata hadi hayırlısı
Canım sonucum çıktı negatif değerim sıfır
Hayırlısı olsun canım ya testler de şaşırtti iyice

kız korkcak ne var yaaa adet gelincede korkuyoz
bi gün geçse uumtlanıyoz böyleee erken yap öğren kafa temiz
inşallah vardır kızlar ya aramızdan yeni hamileler çıksın bu ay
İnşallah kuzum ama ben umutsuz vakayım 3 yıl olacak neredeyse Bi buluşturamadık spermle yumoşu yapmıyorum test artık bıraktım Rabbim hayırlısı ile nasip eder inşallah biz isteyenlerede

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…