Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
canım bizim bi akrabadada tek yuumrta ikizi var :)
doktor onada aynı şeyleri söylemişti o zaman 4 dilimlik bi pasta düşün demişti 3 dilimini 1 i 1 dilimini 1 i yiyor demişti
ama cok şükür doğurdu 3 yaşında bebişler :)

inşallah sende problemsiz sağlıklı bir şekilde ikisinide kucagına alırsın kuzum :)

Ayyy nasıl sevindim şuan anlatamam, peki biri çok minik biri normal mi doğdu nasıl oldu hatırlıyor musun

Aktardan epey birseyler aldirdim keciboynuzu özü incir findik ve bal+polen+ari sütü karısımi eczaneden e vitamini supradyn energy focus
Eşime diyorum bunlarla ya tavana ya tabana vurursun inşallah olumlu etki yapar .
Doktor bir ay sonra tekrar gel teste demiş. Hormon testi de istememiş ilaç de vermemis

ay hadi şifa olsun kuzum tavan yapsın değerler bebiş gelsin :)

Cnım belli olmaz Allah nasip edince tek seferle de hamile kalınıyor

Valla keşke bi kere yapılsa
Çok zorlanıyırum artık
Canım bir doktora gorunmedin hiç değil mi ?
Bence git detaylıca muayene ol
Hem bir doktorun yoksa şimdiden bulmuş olursun
Kızımda hamileliğe karar verince ,önce hastane seçtim (maddi manevi şartları göz önüne alarak )sonra doktor
Sonra ilk iş doktora gittim muayene oldum
Gerekli tüm tahlilleri yaptırdım
Bir sorun olmadığını söyledi
Bir ay sonra da kızıma hamileydim
Doktorumu ne zaman görsem içim huzurla doluyor,o kadar çok güven veriyor ki
Yani bence hamile kalmadan doktorunu src,içine en çok sinrnnle devam et
Belki de kistin var gebe kalma engel ,çok basit bir tedavyle hamile kalabilirsin
Ben ikinci beb gi planlayinca da hemen doktora gittim ki iyi ki de gitmişim iki kutu fitil kullanmam gerekti.en azından şimdi bende bir sorun olmadığını biliyorum.iki üç ay içinde daha olmazsa esimle beraber tekrar gidicem
Bence sen de ihmal etme

Ay tatlım hayırlı olsun sizin hangi muhit ? 3+1 700 tl mi doğru mu anladım
Bizimde şimdiki kiramız 800 ama baktığım 3+1 ler 1 500 den aşağı değil
ben Konyadayım canım :) burda da öyle malesef 1200 1300 e normal düzeyde evler. Aynen cok şükür iyi denk geldi 700 e pek yeni bina sayılmaz şuan 2 katlı bi binanın zemininde oturuyorum ben soguk oluyor baya siteye geçicem bide arakat olacak insallah. Tek temennim sıcak olması yoksa hiç çıkmam bu evim ilk evim. Benim için çok bambaşka bi yeri var üzülüyorum bazen :)

Bende böyle düşünüyorum canım o yüzden çok araştırdım doktorumu buldum içime de sindi şükür..
Perşembe günü 2. detaylı muayenemi olacağım olması gereken tüm tahlillerimi de aldı. Böyle dr kontrolünde olmak en iyisi bence de

Bende yiyorum ama pek kesmiyorum değişik bir acıkma baygınlık hissi veriyor o derece

Kızlar idrar kültürü sonucumu aldımda ben pek anlamıyorum bu sonuç temiz sıkıntı yokmu demek

merhaba ben 16 aylık evliyim hiç korunmadık esimle ona ragmen olmadı cocugumuz tüm tetkikleri yaptrdık hiç bir sorun cıkmadı ne esimde ne bende 1 yılı gectiği için doktor klomen 50 mg baslattı 5 gün sabah aksam kullandım bunun sonucunda vaktinde 2 yumurtam olustu sol tarafmda ve biri 21mm biride 22mm 2 gün sonra gel dedi (gün asırı ilişkiyle )gittim iki yumurtam da catlamıstı cok merak ediyorum ne zaman öğrenebilirim en kısa zaman olarak doktor 12 gün sonra test yaptr dedi heyecanla ve merakla bekliyorum ve cok fazla akıntım ve sol kasık tarafm şiş gibi ve batma var klomenle hamile kalan var mı? Allah herkese istediğini hayırlı vakitte versin bizede versin inşaallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…