Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
geç döllenme gibi. söktürücüyü kullanma kesinlikle. haftabaşında tekrar test yap bence hamilesin. inşallah da öyledir. durup dururken neden yükselsin ki yani. üstelik sıfırdan. hani 2 falan olsa anlıcam
Aynen canım üç gün önce sıfır di bugün niye böyle oldu ki birde şaşırdım yani anlasam

Okumussundur bende Kasım ayında 6 . haftada kalbı duran bebeğimi 8 haftada aldırdım:110:

Rabbım inşallah tekrar nasip eder canım . Sırasıyla mutlu haberlerımızi bu topikte verelım ınsallah:KK200:
evet canım okudum Rabbim tekrardan sağlıklı evlatlar nasip etsin hepimize inşallah aminnn

Yok canım hep 0.100 hiç üzerini görmedim
bende umutlandırmak istemem ama hamilesin gibi geliyor. insallah öyledir ya. ama ben yarın verme kan delik deşik olursun. pazartesiyi bekle. hiç olmadı cumayı. evde ovulasyon testin varsa yapabilirsin yarın falan. benim ovulasyonlarım koyu çıkmıştı hemde kaç gün öncesinden

bende umutlandırmak istemem ama hamilesin gibi geliyor. insallah öyledir ya. ama ben yarın verme kan delik deşik olursun. pazartesiyi bekle. hiç olmadı cumayı. evde ovulasyon testin varsa yapabilirsin yarın falan. benim ovulasyonlarım koyu çıkmıştı hemde kaç gün öncesinden
Ay inşallah inşallah

X