Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Evet ya neden öyle oldu anlaadım . Normal kırptım aslında . Çekim kalitesın demı neden blmıyorum . İşim mğsait olunca tekrar bı bakarım
tamam tamam çok şart değil de karşılaştırma açısından iyi oluyordu.. çekim aynı şekilde yapıldı aynı şekilde yükledim kuzum..

can09e can09e canım şimdi baktım ama bana gönderdıgın resmın bazı bolumlerı yok direk olan kısmı kırptıgımda böyle oluyo . Sende telefonda kırpıp denermısın ?

can09e can09e canım şimdi baktım ama bana gönderdıgın resmın bazı bolumlerı yok direk olan kısmı kırptıgımda böyle oluyo . Sende telefonda kırpıp denermısın ?
düzenleme yok bende kuzum neyse boşver.. belki az biraz uzak çektim ondan böyle oldu.. sorun yok canım..:KK50:

ben yumurta yiyemiyorum. omlet şeklinde yemeyi denemek istiyorum. ya daha fazla tiksinirim ya da yiyebilirim. ama ben aynı zamanda vejetaryenim. bol sebze meyve tüketirim ama et ve türevlerini yiyemiyorum. baklagiller, sebzeler, meyveler, kuruyemişler yeterli olur mu?
Canım diğer konu sahıbıne ayıp olmasın dıye burdan yazayım dedım .

Olur tabı kı .
Sebzelerı meyvelerı yerken sirkeli suda beklet ve öyle ye lütfen .
Brokoli , avakado, ıspanak çok faydalı .

Balığıda biraz zorlamanı tavsııye ederım .

Canım diğer konu sahıbıne ayıp olmasın dıye burdan yazayım dedım .

Olur tabı kı .
Sebzelerı meyvelerı yerken sirkeli suda beklet ve öyle ye lütfen .
Brokoli , avakado, ıspanak çok faydalı .

Balığıda biraz zorlamanı tavsııye ederım .
iyi düşünmüşsün, kız kendine cevap arıyor biz kendi derdimizi yazıyoruz.

hepsine bayılırım:dondurma: en iyi yanım sebze meyve seçmiyor olmam. kendime bi besin düzenlemesi yapacağım. kahvaltı salata akşam yemeği şeklinde. hele az daha geçsin. düzenli yemek önemliymiş.
hep düşünürdüm acaba hamile olsam vejetaryenlik sorun olur mu diye. sağol :KK200:

iyi düşünmüşsün, kız kendine cevap arıyor biz kendi derdimizi yazıyoruz.

hepsine bayılırım:dondurma: en iyi yanım sebze meyve seçmiyor olmam. kendime bi besin düzenlemesi yapacağım. kahvaltı salata akşam yemeği şeklinde. hele az daha geçsin. düzenli yemek önemliymiş.
hep düşünürdüm acaba hamile olsam vejetaryenlik sorun olur mu diye. sağol :KK200:
İnşallah bulantıların çok olmaz.
Benım 5+5 ten sonra başlamıştı .
Hiçbirşey yıyemıyordum :110:
Yiyemedıkçe kahroluyordum hatta yıyemedım dıye bebegım gitti diye düşündüm ilk zmanalar :110:

Herşeyden ye aman maydanoz yemeyım düşük yaparım deme . Doktorum bunu söyledı . Azar azar canın ne isterse ye .

Et + balıklardan da bebiş için ilaç gibi düşünerek hafta 1 kere yemeye çalış .

İnşallah bulantıların çok olmaz.
Benım 5+5 ten sonra başlamıştı .
Hiçbirşey yıyemıyordum :110:
Yiyemedıkçe kahroluyordum hatta yıyemedım dıye bebegım gitti diye düşündüm ilk zmanalar :110:

Herşeyden ye aman maydanoz yemeyım düşük yaparım deme . Doktorum bunu söyledı . Azar azar canın ne isterse ye .

Et + balıklardan da bebiş için ilaç gibi düşünerek hafta 1 kere yemeye çalış .
inan çok denedim. ama bebiş için denerim biraz daha. yutamıyorum ilginc bir sekilde. abartmadığım sürece hepsinden yiyebilirim. ilk haftalar en önemli ne yenmesi gerekiyor peki bilgin var mı?

seni de iyice diyetisyen belledim :KK70:

X