Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Amin ınsagşlah bende lh test Yapı yoru. 2 cıgı de koyu. Bazıları olmaz diyor lh test I gösternez yazmıs bana yorum olarak ama gösterır cogu yerde okudum ama yasanmıs bır suru örnek var
Ben yasadim canim hatta hamile oldugumda tekrar yaptim ikiside kipkirmizi cikti sirf denemek amacli yapmisdim .. gebelik belirtileri varmi

Reactions: H E
Yaa süper. Insallah bende bugun erken gebelik testi yapacagım sonucu merakla Beklıyormm iş dönüşü eve gitmeye sabıraızlanıyorım
Insallah vardir canimm lh testin dursaydi sana foto atardim ama iki cizgi de koyu cikardi Rabbim sizede nasip etsin insallahhhhh

Ben yasadim canim hatta hamile oldugumda tekrar yaptim ikiside kipkirmizi cikti sirf denemek amacli yapmisdim .. gebelik belirtileri varmi
Belirti olarak belim agırıyor kasık ağrısı oluyor bıde gögüslerimde sıskınkık var. A caba adet belirtisi mı bılemedım

Belirti olarak belim agırıyor kasık ağrısı oluyor bıde gögüslerimde sıskınkık var. A caba adet belirtisi mı bılemedım
Canim bendeki en buyuk belirti gogus hassasiyeti ama cok agriyordu asiri bi sekilde agridan durmyrdum o dereceydi sukur gecti adet belirtisi ile gebelik belirtisi birbirine benziyor zaten canim bak benim arkdas gebe degildi lh sordum ona hic cizgi yok diyordu ve adet oldu insalah vardir sende yaaaaa bebisssss

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…