Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bir gune epey koyu cikmis canim.. ama ben yaniltici oldugunu dusunuyorun cunku @Vintagelife de yapti bir gun sonra regl olmustu...
Biraz tedbirli yanasmakta fayda var..
ama napiyoruz biz olumlusunu dusunuyoruzz :))
Insallah tutmustur ...
Gebelik testin bol mu bolsa denesen simdi..

Yaniltici derken ovunun gebelik testi olarak kullanilmasinin..

Sadece bir tane var canım,kendime engel olmak için almadım fazlasını,aslında normal dongumde adetim 31 günde oluyordu korunmadığım zamanlarda,bugün 31.gun ama ovulasyona göre yarın olmam lazım,senelerdir ilk defa 32 olucam:) regl olmaya yakın bende hiç belirti olmazdı,bu ay hepsini yaşadım psikolojik fizyolojik olarak.ama en çok eşime söyleyeceğim anın hayalini kuruyorum,bu heyecan ve sabırsızlıkla bir an önce güzel haberlerimize kavuşuruz inşallah

Benim de kurtajdan sonra yumurtlama tarihlerim degisti ama 26-31 arasi degisti yine duzenli sayiyorum ama. Iki aydir da 28 gunde geliyor...
Insallah guzel haberi aliriz
Dogurmayan kalmasiiinnn

Cnm cok tsk ederim.Ada tipta neslihan hn varmis.ayni kisimi bilmiyorum.bende kalirsam onu bir deneyeyim diyorum.emseyi de oneriyorlar ama cok paraci bir hastane dediler bilemedim.ilk dogumumu ankarada yapmistim orada yasiyordum o zaman. muhtesem bir doktorum vardi ve halen gorusuyoruz. Dilerim kisa vadede guzel haberi alabilirim.cunku yasim geciyor..

Aslında en güzeli doğül yollarla almak folik asidi ama o zaman biraz zaman gerekiyo. Bizde en kolayına kaçıyoruz :) teşekkür ederim yorumun ve ilgin için

Yaa gözünüz aydın basbaya ben burdayım diyor bence acile gidip kan vermelisin :) hayırlı olsun şimdiden canım
Kan vermem yasak canım ..
ama bat günüm geçsin doktorumu arayıp bir sorucam eğer izin verirse kan vericem ..
verme derse 2 hafta evde takip edicem koyulaşmayı ..
rabbım isteyen herkese nasip etsin inşallah

Kızlaaaar bata son 1 yarın adet günüm demin tuvakete gittim yumurta akı şeffaf uzayan akıntım vardi neden ki ikinci defa mi yunurtluom 1 2 ocakta da gormustum bu akıntıyi

Bende yemeğimi yaptım :)
Namazımı kılam sonra bi şekerleme yapcaamm

Offf insanın evı gibisii tyooohhhh
Yok ev gibisi aynen ama kuzu bunaltiyor yaaa hasta hsta kalktim bi cok isi hallettim hasta babasi ona baktimm camasirlari hallettim.. kalktim yemeklerini yaptim gezme istiyor illee halbuki halk oyunu kursu var ondan sonra diyor hic biyere gidesim yok.. :))
Evde dursa oyun oyun surekli mesgul olmak istiyor...

Kan vermem yasak canım ..
ama bat günüm geçsin doktorumu arayıp bir sorucam eğer izin verirse kan vericem ..
verme derse 2 hafta evde takip edicem koyulaşmayı ..
rabbım isteyen herkese nasip etsin inşallah
Neden kan veremiyosn canım rahatsızlığın falan mı var? Amin canım benim7

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…