Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
MasAllah hizlisimz kizlar ne yemek yaptnz
Ben salçalı bulgur ve kıymalı patates yemegı yaptım canım birde yayla çorbası
Yok ev gibisi aynen ama kuzu bunaltiyor yaaa hasta hsta kalktim bi cok isi hallettim hasta babasi ona baktimm camasirlari hallettim.. kalktim yemeklerini yaptim gezme istiyor illee halbuki halk oyunu kursu var ondan sonra diyor hic biyere gidesim yok.. :))
Evde dursa oyun oyun surekli mesgul olmak istiyor...
Yavrum yaa napsın oda sıkılıyodur evde :))
O dışarda gezmek parkta oynamak istiyodur :))

Neden kan veremiyosn canım rahatsızlığın falan mı var? Amin canım benim7:KK200::nazar:
Canım damarlarım hassas .
Kan alındıgında damarlarım patlıyor ve ağrı yapıyır . Çok gerekmedikçe aldırmıyorum kan

Ben salçalı bulgur ve kıymalı patates yemegı yaptım canım birde yayla çorbası

Yavrum yaa napsın oda sıkılıyodur evde :))
O dışarda gezmek parkta oynamak istiyodur :))

Canım damarlarım hassas .
Kan alındıgında damarlarım patlıyor ve ağrı yapıyır . Çok gerekmedikçe aldırmıyorum kan
Ellerine saglik cnm

Herkese hayırlı hafta sonları :)
Ben bi soru sormak istiyorum sizlere biraz alakasız olacak ama nereye konu açacağımı bilmiyorum. Sorun olmazsa sorabilir miyim?

Sağol canım allah razı olsunn
Teşekkür ederim :) çok çok alakasız olacak ama çamaşır kurutma makinesi kullanan var mı aramızda? Almayı planlıyoruz ama açıkcası biraz tereddütlerim var hem marka hem kullanış açısından yardımcı olursanız çok sevinirim :KK52:

Mrb ovulasyon testi ile hamile kaldim benim yumurtlama gununden sonrada surekli yaptim ovulasyon testi ve benim adetimi son 1 hafta kala testim hep kirmizi iki cizgi cikdi megerse hamile oldugum icin ole cikiyormus ve sonuc olarak hamileyim Rabbim isteyen herkese nasip etsin bu ara da pko luyum ben :KK16:

Teşekkür ederim :) çok çok alakasız olacak ama çamaşır kurutma makinesi kullanan var mı aramızda? Almayı planlıyoruz ama açıkcası biraz tereddütlerim var hem marka hem kullanış açısından yardımcı olursanız çok sevinirim :KK52:
Benımde alma niyetım var aana gelen cevapları takıpteyım :)

Mrb ovulasyon testi ile hamile kaldim benim yumurtlama gununden sonrada surekli yaptim ovulasyon testi ve benim adetimi son 1 hafta kala testim hep kirmizi iki cizgi cikdi megerse hamile oldugum icin ole cikiyormus ve sonuc olarak hamileyim Rabbim isteyen herkese nasip etsin bu ara da pko luyum ben :KK16:
Merhaba hoşgeldinn ..

Çok sevindim rabbım sağlıkla sıhhatle kucagına almayı nasip etsin

X