Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
canım nettenmi aldın sende benim attığım resimdeki çizgi hakkında ne düşünüyon birde tek bunda değil belki 10 tanede çıktı acaba neden aldıgım yerdemi sorun var bendemi
sende başka bir problem falan var mıydı canım? görünüyor elbette 2. çizgi göz var izan var...
ya testin son kullanım tarihi falan geçti.. ya da hamilesin yani.. :confused:

Netten aldım canım .

Son kullanım tarihi ne yazıyor??

1 test bozuk desem 2 3 te bozuk olamaz ya ..
canım o zaman bende sorun var canım son kullanma tarihine hiç bakmadım 2 3 test değilki belki 10 tanede silik çıktı çunku sabah akşam yapıyom hatta az önce attığım tetsin akşamında hemen 1 saatte çıktı çizgi aha dedim kesin hamileyim ama sonuç hüsran:KK43:

sende başka bir problem falan var mıydı canım? görünüyor elbette 2. çizgi göz var izan var...
ya testin son kullanım tarihi falan geçti.. ya da hamilesin yani.. :confused:
yok canım hiç sorun yok sebebsiz olmuyor sadece gözlemlediğim tek fark testin markası ve eskiden ovulasyon takip etmiyordum silik çıkmıyordu tabi freely marka ile

yok canım hiç sorun yok sebebsiz olmuyor sadece gözlemlediğim tek fark testin markası ve eskiden ovulasyon takip etmiyordum silik çıkmıyordu tabi freely marka ile
he hatırladım kusura bakma bat ne zamandı? testlerin hepsinde bekleyince çıkıyor öyle dedin demi.. başka test yok mu peki onla denedin mi bu sıra..

• Beğen
Reactions: H E
he hatırladım kusura bakma bat ne zamandı? testlerin hepsinde bekleyince çıkıyor öyle dedin demi.. başka test yok mu peki onla denedin mi bu sıra..
canım geçen ay eczaneden aldım adını hatırlamıyorum o miratech gibi dandikti sanki onda daha çabuk ikinci çizgi çıkmıştı o yüzden bu ay boşuna para vermedim hemen çıkmayınca hamile olsam günden güne koyulaşırdı canım değilim ama acaba eşimemi denetsem silik çizgi çıkıyormu:KK70:

canım geçen ay eczaneden aldım adını hatırlamıyorum o miratech gibi dandikti sanki onda daha çabuk ikinci çizgi çıkmıştı o yüzden bu ay boşuna para vermedim hemen çıkmayınca hamile olsam günden güne koyulaşırdı canım değilim ama acaba eşimemi denetsem silik çizgi çıkıyormu:KK70:
Merhaba, çatlatma iğnesi ya da klomen benzeri ilaç kullanmadınız değil mi bu ay? O zaman da testler iğne etkisi ile pozitif çıkabiliyor galiba.

canım benim testler bozuk heraldeki hele bir tanesinde baya çıkmıştı ama sonra koyulaşmadı hergün tazemi yapcan bend ebu ay eşime yüklencem belki aşılama olurum yada klomen ve incir havuç kürü denerim:KK70:
Ya incir den mi neden bu ay çok ağrım oldı benim kasıklarda zaten normal olan yumurtaları coşturuyomuyum acaba bilmyiorum :) o yüzden sadece akşamları yicem ben incir ceviz fındık günde 1 2 tane, eşimde yer, her akşam taze hazırlıyoeum canım yarım lt suda 6 7 tane 3 dk kanat 20 dk dinlendir. Gece yatağa girerkn yarısını, yarısını da sabah aç karnına içecek
Sende dene canım içir eşine :KK53:

Daha belirgin bekliyordum içime kuşku düştü :KK51:

Kanda şuan baktırmayı düşünmüyorum canım ..
Daha önce de dediğim gibi damarlarım hassas kan vermem yasak
Yok kız ne kuşkusu. bekle rahat rahat dua et. Kana baktırma sakın böyle evde takip et en koyulaştığında kanda baktır hiç acele etme boşver. Gelecek sağlıkla korkma :KK200:

e tamam 13 ocak bat zaten... 30 gün oluyor döngü
31inde silikleşti demi 31inden say yine 14.gün 13 ocak değil mi yanlış mı hesaplıyorum..
Doğru hesaplıyorsun canım mesela benim 28i silikti yani o gün çatladı belki. 14 gün sonra da hemen geldi regl zaten

Sanki daha belirgin geldi bana dünkünü yakınlaştırdım bugün olanı direkt gördüm inşallah sağlıkla 9 ay devam eder kuzum
Canım yoldaşım Allahım razı olsun zor gunlerımde hep yanımdaydın ..
iyi ki tanımışım seni cano yu ..
sizler sayesınde atlattımda tekrar bebek düşündüm ..
rabbım sağlıkla sıhhatle devam ettirsin .
Sende evladını sağlıkla kucagına al ..
canomda en yakın zamanda hamile kalsınn
Ve tabı isteyennn tüm arkadaşlara raabbım basip etsin

X