Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Yok kız ne kuşkusu. bekle rahat rahat dua et. Kana baktırma sakın böyle evde takip et en koyulaştığında kanda baktır hiç acele etme boşver. Gelecek sağlıkla korkma :KK200:
Koyu görsem bile kan vermicem canım :))
Hedefim eğer hamileysem şubatın ilk haftası gibi doktora gitmek .
Eğer herhangı bir sıkıntı olmazsa ..

Canım yoldaşım Allahım razı olsun zor gunlerımde hep yanımdaydın ..
iyi ki tanımışım seni cano yu ..
sizler sayesınde atlattımda tekrar bebek düşündüm ..
rabbım sağlıkla sıhhatle devam ettirsin .
Sende evladını sağlıkla kucagına al ..
canomda en yakın zamanda hamile kalsınn
Ve tabı isteyennn tüm arkadaşlara raabbım basip etsin
Ayy rabbim senden de bin kere razı olsun canımın içi ne demek tabiki yanında olucaz.
İnşallah isteyen dileyen herkesin kucağı boş kalmasınnn
konusurken demiştim ya hemen ardına kalırsın sende tedirgindin ister istemez bende nefesimi tutmuş bekliyordum şükür o günleri gösterdi rabbim bekletmeden❤️
rabbim devamını getirsin sağlıkla❤️

Merhaba, çatlatma iğnesi ya da klomen benzeri ilaç kullanmadınız değil mi bu ay? O zaman da testler iğne etkisi ile pozitif çıkabiliyor galiba.
yok canim catlatma ignesi kullanmadim onun pozitif cikardigini biliyotum ama klomen silik cikarmiyor onu adetin basinda 5 gun kullanmistim

• Beğen
Reactions: H E
Ayy rabbim senden de bin kere razı olsun canımın içi ne demek tabiki yanında olucaz.
İnşallah isteyen dileyen herkesin kucağı boş kalmasınnn
konusurken demiştim ya hemen ardına kalırsın sende tedirgindin ister istemez bende nefesimi tutmuş bekliyordum şükür o günleri gösterdi rabbim bekletmeden❤️
rabbim devamını getirsin sağlıkla❤️
Çok şükür rabbime :dua:
Kimle konussam öyle dedi .
Yürekten dua eden çok arkadaşım var hepsinden Allah razı olsun ..
geçen bir arkadaşıö var gülçin diğer hatim etmişler . Hatim duasında benimde adımı geçirmişler .
Sağolsun onuda burdan tanıdım :KK200:

Merhaba canım, hayırlı cumalar herkese, testin bence de koyulaşmış sanki düne göre, inşallah pozitif sonuçla devam eder, hayırlı haberlerle gelirsin:KK200:
Allah razı olsun canım darısı başınıza inşallaaahhhhh
Vala dunki kasık agrim yok sadece goguslerimin ucu kaşınıyor bugunde :KK70: belirtilere doyamadım
Bende hiçbir belirti yok . Demin wc ye gittim . Uzayan bir akıntı geldi . Dün birliktelik oldu o da olabılır ama blmiyorum ..

Göğüslerde şimdilik bişey yok ...

X