Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Dunden beri seffaf bi sivi geliyor yogun ama bu yumurtlama belirtisimidir?

aa normalde evlilik (ilişki) düzene sokar derler... kötü olmuş.
Aynen öyle bende cok sasırdım. Yakalayabilmem imkansızdı yumurtlama gününü. Sonra doktora falan gittim hormon testi falan muayene etti . Kilo alma dedi bana yumurtalarin küçük kücük büyüyene kadar gec oluyor gec adet oluyorsun dedi. Megerse hipotroid varmiş . Suan sıfırlandı 3aydir düzenli oluyorum yine 35gün

haftada 1 litre mi
cok daha fazla içmelisin canım
Okulda sürekli çay icmekten aklıma su gelmiyordu canım artık cayi da kesince bol bol su icebiliyorum.Bugün kan verdim 18 aralık yumurtlama günümdü 255 çıktı yani 2 haftalık oluyor basta çok düşük geldi hani satı baz alarak hesaplayınca.Cuma tekrar kan vereceğim inşallah artar

Eşim pes oynuyor,ben hasta battaniye altında yarın ne hediye alacağımi düşünüyorum.ve elbet önümüzdeki sürecin hızlı geçmesini istiyorum.sen?:)
Cay oldu cayi koymak icin kalkmam lazim :))
Esimin elinde cep benim kucagimda kitap ustunde cep kk de takiliyorum 1 hafta zaten cabucak gecer orda sorun yok.. senin ne kadar kalmisti bata
Eklettin mi bilemedim sayfaya.

Cay oldu cayi koymak icin kalkmam lazim :))
Esimin elinde cep benim kucagimda kitap ustunde cep kk de takiliyorum 1 hafta zaten cabucak gecer orda sorun yok.. senin ne kadar kalmisti bata
Eklettin mi bilemedim sayfaya.
Kitap okuma alışkanlığını ben yeni kazanır oldum,kucağımda olmasa da yaşasın bana çok yakın bir yerde kitap var evet eklemiştim,bugün eklendim.10 gün sayıyorum bende:) afiyet olsun simdideen

Kitap okuma alışkanlığını ben yeni kazanır oldum,kucağımda olmasa da yaşasın bana çok yakın bir yerde kitap var evet eklemiştim,bugün eklendim.10 gün sayıyorum bende:) afiyet olsun simdideen

Bir de kuzumu unutmusum babasiyla oyun oynamak icin cabaliyor. Yarin yazilisi var ben isten gelince beraber baktik biraz kendi calisti.. kalktim cayimizi koydum icicez insallah.. kitap iyidir.. aslinda su cepleri birakip onu okumak lazim
Tesekkurler gel beraber olsun

Ne sınavı var?bende öğretmenim ,kendi sinavlarimi yaptım ,bitirdim rahata erdim
Babasıyla oyun oynamak için çabalaması gözümde çok tatlı canlandibu kadar cebe bakıyorum göz agrimiyor ama kitaba baksam eminim yorulur

Aa ne guzel ne ogretmenisin.. ogretmenimiz 2 oldu super..
Yarin din sinavi var canim. Cuma da ingilizce bitiyor artik.
Evet cook tatlidir.. yavrum..
ogretmenimiz canimizi sıkmıs bugun ama neden boyle yapiyor bilmiyorum artik 4. Sinif bitecek bisey demiyorum..
Senin var mi cocuk ilk mi olacak?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…