Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
hayırlısı inşallah vardır hepimizin

ben de öyle okurdum üye oldum 9 nisanda 18 nisanda da gebe olduğumu öğrenmiştim ... belki senin de öyle olur :))

hayırlısı inşallah vardır hepimizin

ben de öyle okurdum üye oldum 9 nisanda 18 nisanda da gebe olduğumu öğrenmiştim ... belki senin de öyle olur :))
vay be şimdiye doğurmuş mu olcaktın yani Allah hayırlısını versin hepimiz hakkında size de tekrarını yaşatmasın insallah

aynen canım ya doğurmuş olacaktım 26sı gösteriyordu fakat önceki sezaryen olduğundan bunu da erken alırlardı, hatta 15 20 günlük olmuştuu
her şeyde bi hayır vardır demek ki yiyecek ekmeği yokmuş
kızın büyük aslında normal doğum olamaz mı?

Kızlar bu gebelikte bendeki belirtiler şöyle inanılmaz halsizlik ve uyku,alt karın sancısı,mide yanması ve bir de bol su içiyorum canım istiyor normalde haftada 1 litre anca icerdim

bilmem ssvd diye bir şey var ama onu destekleyen doktor bulmak lazım sanırım.. kesip atarlar ya sezaryense sezaryen oluyor ya..

aynen her şerde bir hayır vardır tabi... her şey yolundayken kanama bile yokken.. 'kalp atışı yok' çok acı.. Rabbim yaşatmasın bir daha ..

kızımda normal sancıyı da çektim 1.5 gün.. sonra acil sezaryene aldılar kalp atışları yavaşladı diyerek... açılma olmadı... halbuki sancılar 10 dkda bire indiğinde gitmiştim.. kısmet sağlıklı bir şekilde kavuştuk ya..

aminnnn. sen istanbulda mıydın? benim randevu aldığım doktor ssvd yapmasıyla tanınıyor :) ve tüm doğumlara (gece bile olsa) ek ücretsiz gelmesiyle. tecrübesi de cabası tabi. bakalım bi de ben deneyimlicem

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…