Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Inşallah vardır:KK68: . Ben dün aksam üye oldum buraya , ama her ay ziyaret ederdim forumları geceleri hep okurdum psikolojik olarak belirtiler yaşayarak. Insan kendisi gibi birileriyle bekleyince daha güzel gecer diye üye oldum :)))
hayırlısı inşallah vardır hepimizin :KK70:

ben de öyle okurdum üye oldum 9 nisanda 18 nisanda da gebe olduğumu öğrenmiştim ... belki senin de öyle olur :))

hayırlısı inşallah vardır hepimizin :KK70:

ben de öyle okurdum üye oldum 9 nisanda 18 nisanda da gebe olduğumu öğrenmiştim ... belki senin de öyle olur :))
vay be şimdiye doğurmuş mu olcaktın yani :deli: Allah hayırlısını versin hepimiz hakkında size de tekrarını yaşatmasın insallah

Kızlar bu gebelikte bendeki belirtiler şöyle inanılmaz halsizlik ve uyku,alt karın sancısı,mide yanması ve bir de bol su içiyorum canım istiyor normalde haftada 1 litre anca icerdim

her şeyde bi hayır vardır demek ki yiyecek ekmeği yokmuş :KK43:
kızın büyük aslında normal doğum olamaz mı?
bilmem ssvd diye bir şey var ama onu destekleyen doktor bulmak lazım sanırım.. kesip atarlar ya sezaryense sezaryen oluyor ya..

aynen her şerde bir hayır vardır tabi... her şey yolundayken kanama bile yokken.. 'kalp atışı yok' çok acı.. Rabbim yaşatmasın bir daha ..

her şeyde bi hayır vardır demek ki yiyecek ekmeği yokmuş :KK43:
kızın büyük aslında normal doğum olamaz mı?
kızımda normal sancıyı da çektim 1.5 gün.. sonra acil sezaryene aldılar kalp atışları yavaşladı diyerek... açılma olmadı... halbuki sancılar 10 dkda bire indiğinde gitmiştim.. kısmet sağlıklı bir şekilde kavuştuk ya..

bilmem ssvd diye bir şey var ama onu destekleyen doktor bulmak lazım sanırım.. kesip atarlar ya sezaryense sezaryen oluyor ya..

aynen her şerde bir hayır vardır tabi... her şey yolundayken kanama bile yokken.. 'kalp atışı yok' çok acı.. Rabbim yaşatmasın bir daha ..
aminnnn. sen istanbulda mıydın? benim randevu aldığım doktor ssvd yapmasıyla tanınıyor :) ve tüm doğumlara (gece bile olsa) ek ücretsiz gelmesiyle. tecrübesi de cabası tabi. bakalım bi de ben deneyimlicem

X