Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Zo

Zor gibi canım ben de yumurta tembelligi de var bence bende umut yok
CANIM AGNUCASTON DİYE BİR HAP VAR BİLİYOR MUSUN ONU DENE İSTERSEN. 20 TL FALAN BİTKİSEL BİR HAP HAYIT OTUNDAN YAPILMA.
3 AY FALAN HORMONLARI DÜZELTİYORMUŞ. BİRDE ONU İÇERKEN ŞU İNCİR HAVUÇ KÜRÜ YAP İSTERSEN. Bİ ÜÇ AY DENE BU ŞEKİLDE

Evveeeetttt beklenen regl geldi veee bugün itibariyle bitti . Yarın başlamak üzere hergün 9 gibi sıvı alımını kesip saat 11 gibi ovulasyon testi yapıcam .

Bekletme anneni meleğim , sağlıkla sıhhatle gel baban ve kedi kardeşlerin seni bekliyor ...
ayy ablamda başlamıştı takip ediyodum bugün çizgiyi gördük çalışmalar başlasın dedim:halay:
darısı sana inşallah :rolleyes:

leonunannesi leonunannesi canım gel buraya sormak ıstedıklerını sor bilgisi olan arkadaşlarımız yardımcı olucaklardır..

Çok teşekkür ederim:KK200:

Bunlar benim şu ana kadar yaptığım ovülasyon.testleri, 12 aralıkta başladım, hiç yumurtlama olmuş mu sizce, son 3 _4 gündür beyaz uzayan akıntım var yumurtlama belirtisi mi oluyor?

Eklentiler

• IMG_20181224_150103.jpg
    IMG_20181224_150103.jpg
    228,3 KB · Görüntüleme: 63

Bunlar benim şu ana kadar yaptığım ovülasyon.testleri, 12 aralıkta başladım, hiç yumurtlama olmuş mu sizce, son 3 _4 gündür beyaz uzayan akıntım var yumurtlama belirtisi mi oluyor?
14ü koyu gibi canım.. bir sorun falan var mı?
kimi ağrısından anlayabiliyor kimi akıntısından..

14ü koyu gibi canım.. bir sorun falan var mı?
kimi ağrısından anlayabiliyor kimi akıntısından..

Dediğim gibi iki üç gün önce bayağı akıntım vardı hala daha biraz var ve belim çok ağrıyor bir de kasıklarımda değişik bir ağrı var hafif.
Adetlerim düzensiz uzun oluyor yani 30-35 günde bir bazen de erken oluyor geç yumurtlama olabilir mi?
Akıntı yumurtlamadan önce mi geliyor?

En koyu 14üncü gunde yaptıgın . Ama tamda pik olmamış gibi .

Ovulasyon testını nasıl yapıyorsun anlatırmısın?

En koyu 14üncü gunde yaptıgın . Ama tamda pik olmamış gibi .

Ovulasyon testını nasıl yapıyorsun anlatırmısın?

11 gibi su içmeyi kesiyorum, 12 buçuk bir gibi de testi yapıyorum, benim bildiğim bir saat önceden sıvı alınmayacakmış sanırsam.
Testlere adetim bittiği gibi başladım 14 ü adet bitiminin 2.gübü oluyor

11 gibi su içmeyi kesiyorum, 12 buçuk bir gibi de testi yapıyorum, benim bildiğim bir saat önceden sıvı alınmayacakmış sanırsam.
Testlere adetim bittiği gibi başladım 14 ü adet bitiminin 2.gübü oluyor
Aynen bende 9 gibi sıvı alımını kesıp 11 gibi test yapıyorum .
14 teste adet bıtımınden 2 gun sorna dedin . Orayı tam anlamadım . Adetın 12 gün mü suruyor ?

Benım mesela 18 inde geldi . 23. de bitti.
24.de yanı bugun ovulasyon yaptım . 7 . gün oldu .

Dediğim gibi iki üç gün önce bayağı akıntım vardı hala daha biraz var ve belim çok ağrıyor bir de kasıklarımda değişik bir ağrı var hafif.
Adetlerim düzensiz uzun oluyor yani 30-35 günde bir bazen de erken oluyor geç yumurtlama olabilir mi?
Akıntı yumurtlamadan önce mi geliyor?
30-35 düzensiz denmez canım.. akıntı yumurtlamayla paralel olarak gelişiyor cnm.. sen 14ünde yumurtladın o vakit çok koyu olmamasının sebeplerinden biri de yaşla beraber de gelişebilen yumurta rezerv azlığı.. ben de çok koyu yakalayamadım..
bir sorun var mı derken? konulan bir teşhis vs bir problem var mı manasında sormuştum :KK45:

X