Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bende belirti olduğunu düşünmüyorum ama cidden kendimi garip hissediyorum üzerimde ağırlık var nebiliyim bilemedim
Kasık ağrısı çok büyük bir belirti canım ona dikkat et özellikle yerleşme esnasında kasıkta pıt pıtlama ve ağrı yapıyor.. tabi ben böyle dediğim için şimdi psikolojik de olabilir bu bebisler mahvetti bizim psikolojimizi

Bendede test varda çıkmaz daha çok fazla takmamaya çalışıyorum açıkcası 2 gündür misafirimde vardı ovulasyon testi bile yapmamıştım aklıma bile gelmedi bitene kadarr hergün onu yapcam sonra gebelik testlerine geçerim baya erken belli olmaz sanırım daha :)

Kesin değildir ama napim keçileri kaçırmadan bu deneme yapmaya deger

Bence kesin değildir diyerek negatifi çekmemelisin :) Belki de hamilesin nerden biliyosun canım. Kendimize hep pozitif cümleler kurmamız gerekiyormuş. Ben çok iyi bir anneyim, hamileliğim çok güzel ilerliyor gibi.. Belki saçma gelebilir ama gerçekten etkisi varmış denemekten zarar gelmez ben bu ay yapmaya çalıştım kendimi hamileymiş gibi düşünüp kendi kendime olumlu cümleler kurdum. Umarım faydası olmuştur

Valla o yok ağrım yok halsizim yorgunum ama ağrım yok gribimde geçti saydıklarımdan başka belirti yok bi ara akıntım oldu az okadar inşallah tutar bu ay çok umutluyum ^^

Icine doganda cok onemli cnm bu arada hakkini helal et valla cok uzun yazmisim ahahah. Bdnde ovulasyon testi yapayim regl olduktan sonra diyorum ama pek anlamadım tam kipkirmizi oldugu gun halvetmi olmak gerekiyor hangisibin daha kirmizi olacagini nasi anliyoruz mesela eneee cok pimpirik gordum kendimi :)

Insallahhhh sana da bana da şu cümleler yarar hepimize kızlar.

Kızlar ben bişey sorcam bu yumurtlama akıntısı kaç gün sürüyor? Bende 2gündür yoğun bi şekilde var.

Merhaba bayanlar bende buraya yeni üye oldum adet döngğm 32 gün 13.gün ovulasyon testim pozitif çıkdı sonrasında birdaha test yapmadım Ama bugün 28. Gün bugünde pozitif çıkdı çizgi net ama control çizgisi ile aynı değildi hamile olabilrmiyiö bu durumu yaşayan var mı

Ovulasyon testinde T çizgisi ve C çizgisi aynı koyulukta hatta T daha koyu olduğunda yumurtan çatlayacak anlamına geliyor. 24-36 saat arasında çatlayacağı için Koyuyu gördükten sonra 2 ya da 3 gün ilişki yaşarsan şansın baya yüksek olur canım.

Ne demek tamamını okudum yazının bende ilk kez yaptım ovu testini en koyu olduğu günü değerlendirmek gerekiyomuş adetten sonra bi başladık çizgi koyulaştı silikleşti tatile girdik neredeyse her günü değerlendirdik dahada tutmazsa sıkıntı var demektir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…