Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Hiçbir belirtim yok reglime yaklaşık 10 gün var . Terör bölgesinde olduğumuz için çalışmıyorum da Üstelik hiç komşum yok ... Ailemden çooooooook uzaktayım . Kendimi dinlemekten yoruldummmmm Zaman geçer mi böyle ?

Hamile kalmak istiyorum ama panikatağım war ilaç kullanıyorum benim gibi olan war mı?

Kızlar aksarayda yaşayan varmi aranızda.15 güne iş dolayısıyla oraya taşınmak zorundaydız doktor arayışına girdim şimdiden.netten birkac isim buldum ama bilemiyorum.doktorla uyumda cok önemli kimya tutmazsa olmuyor

Kızlar bu ovulasyon testleri hangisi ıyi acaba ben bikere çubuk gibi olanlardan kullandım üç gün üst üste çift çizgi vardı bide clear blue diye bi matkaninkini aldım dijital bi kere gülen yuz çıktı bu ayda almayı düşünüyorum hangisi iyidir .Siz hangisini kullanıyorsunuz

Ya sabah erken iil idrarla deneyiniz diyor.. Diger testlerin aksine. Sen ne zaman deniyorsn kullandın mı
Şöyle örnekleyebilirim . Ben saat gözetmedim açıkcası . Saatleri birbirinden farklı .. Akşam 8 de yaptığımda oldu sabah 11 de de ..Kullanmadan önce çok sık sıvı tüketmemen kafii .. Değerleri düşürmemesi için ..

Eklentiler

• 300241F1-4EA3-48A0-933D-D9ECC44A0D16.jpeg
    71,3 KB · Görüntüleme: 161
Ben 5 adet teste eczaneden alıp 30 lira vermek istemem açıkcası ... 30 liraya 25-30 ovulasyon 5 de gebelik testi gönderdiler innovitadan .. Burada çokta kullanan olmuş forumlardan görüp almıştım bende .. Tercih edilebilir bence ..

Haklısın biraz pahalı oluyor bu testler .Ben turkiyede değilim ama burda da pahalı mecburen alıyoruz. Hayrini görelimde inşallah bişey olmaz .

Haklısın biraz pahalı oluyor bu testler .Ben turkiyede değilim ama burda da pahalı mecburen alıyoruz. Hayrini görelimde inşallah bişey olmaz .
Aynen ya bende en son 3 tane gebelik testi aldım 15 tl 3 u de bozuk çıktı ilk çıkan çizgi bile çıkmadı garanti bu marka bulmalıyız varmı bildiginiz

Kızlar bende yarın gidip hormon testi yaptıracam.ayrica klomen kullanmak istiyorum doktordan istememmi gerekiyor yoksa kendimi uygun görürse verecek
Bazı doktorlarda istemeden vermiyor galiba
Çok acemiyim bu konularda nasıl işliyor prosedür acaba

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…