Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Evet ya ben de dün nette biraz araştırma yaptım bu şekilde uçukla doktora gidip hamile olduğunu öğrenenler varmış. Bir de gebelik başlangıcında grip olanlar varmış bağışıklık sistemi zayıfladığı için olabiliyormuş ilk başlarda.. Bugün benim de burnum akmaya başladı falan bilmiyorum.. Bunlar psikolojik diyebilirsiniz ama değil gerçekten :) Çünkü bu ay kendimi hiç dinlemedim.. hatta son 1 haftadır evime doğalgaz döşendi temizlik yorgunluk vs derken nasıl uyuduğumu bile bilmiyorum kafam doluydu hep yani ama bakalım ne çıkacak görücez beraber sizle de paylaşıcam tabii ki :halay:
inş güzel haber duyaruz canım senden

Hani yaşadıklarımız belki ağır ama böyle platform da anlatmak bile insanın içini rahatlatan terapi gbi birşey gerçekten çok iyi geliyor eşim sağolsun çok iyi KV dem de çok iyi ama bazen insan hiç tanımadığı birine daha rahat oluyor böyle yerler daha iyi sanırım o açıdan

Amin canım inşallah

Varikosel diye de birşey var kızlar ben dün akşam araştırdım da önce erkeklerin doktora gitmesini daha mantıklı buluyor doktorlar

Canım bizim bir tanıdık tüp bebekten sonra nasıl olsa olmaz diye korunmamis ama gel gör ki kadın bir doğum yaptıktan sonra yenileniyor ve hamile kaldı ins hamilesindir :)

Coook çok erken güzelim

Çok taktin ve kuzum bu ay olmazsa ins diğer ay olur bu kdr takma nolur

Ne zamandır korunuyorsunuz canım biraz bekleyebilirsin bence
Haklisin zanim, ama cok isteyince insan boyle takiyor iste, hayirlisi olmazsa uzulmey yok

inş güzel haber duyaruz canım senden

Ay inşallah canım inşallah :dua: telefonuma garanti olsun diye 2 tane farklı uygulama indirmiştim adet takibi için. 1 tanesine göre bugün reglim 1 gün gecikti.. Diğerine göre ise tam bugün olması gerekiyor hangisine inanıcam bilemedim:KK48: Ama benim adet arası uzunluğum hiç 30 gün olmadı en fazla 29. Günde olurum her ay. Bugün 28. Gündeyim yani bugün yarın sabredicem olmazsa hamileyim heralde :KK24:

kızlar bata 8 gün var göğüslerim şişmedi ama uçları çok acıyor acı deil de resmen sızlıyor dün akşam sütyenden diye düşünüp sütyeni çıkardım ama farketmedi göğüs uclarım resmen sızlıyor hamile olabilir miyim sizce çok istiyorum hamile kalmayı:KK43:
Hayırlısı canım ama belirtilere bel bağlama sakin.ben bu ay bütün belirtileri yaşadım ama artık ciddi ciddi hamileyim sanıyordum.
Bende geçen ay 4 gün gittim sormadı kaçıncı gunundesin diye normal çıktı birde smear testi yaptı ayın 7sinde sonuç cikacak
Peki canım hormon testi sonuclari aynı gün cikiyormu.ve sadece kan alinarak yapılıyor degilmi allta muayene olmaz kanlı kanli

Son düzenleyen: Moderatör:
Yada topluca 3 kasım bat olanlar garanti için 5 6 kasımı beklemeli. Kim yapabilir bilmiyorum:KK12:

Kızlar selam. Yumurtlama zamanından beri kasıklarımda batma ve ağrı oluyor bikaç gündür karın ve bel ağrısı başladı umutlanmak istemiyorum ama ağrıları da hissediyorum. Böyle hamilelik belirtisi yaşayan var mı aramızda. bat 3 kasım

Kızlar selam. Yumurtlama zamanından beri kasıklarımda batma ve ağrı oluyor bikaç gündür karın ve bel ağrısı başladı umutlanmak istemiyorum ama ağrıları da hissediyorum. Böyle hamilelik belirtisi yaşayan var mı aramızda. bat 3 kasım
Böyle hissedip hamile olanları duymuştum ama kist veya soğuk algınlığı da aynı belirtileri verebilir canım. Ayaklarına sıcak su torbası koyup dinlen, devam ederse bir iki gün sonra test yaptır..

X