Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
B

Boş dururken tüm belirtiler mevcut, iş yapınca turp gibiyim :KK49: sadece belim ağrıyor ki o genelde var bende, yorulunca da normaldir. Ama iki soluklaniyim diye oturunca hemen mide yanması göğüs sızısı çıkıyor ortaya.. dinlememek lazım ama nerdeee:KK48:
Yapabilsek sorun kalmicak . Gün yaklaştıkça daha büyüyor merak.allahtan işe gidiyorum cildiririm herhalde. Saliyi atlatiyim çarşamba verecem kani son kararim:super:

Kızlar bat bugün ve normalde sabahları gelir uyandıktan sonra ama bugün hiçbişi yok.. O kadar belirgin bir sancım da yok öncekiler gibi. Ve dün dudağımın üzerinde büyük sivilce gibi bişey çıktı hamile kaldığını bu çekilde anlayanlar varmış siz de duydunuz mu? Hayatımda hiç uçuk çıkarmamış biriyim.. 1-2 gün beklemeden test yapmak istemiyorum ama çok meraktayım

Kızlar bat bugün ve normalde sabahları gelir uyandıktan sonra ama bugün hiçbişi yok.. O kadar belirgin bir sancım da yok öncekiler gibi. Ve dün dudağımın üzerinde büyük sivilce gibi bişey çıktı hamile kaldığını bu çekilde anlayanlar varmış siz de duydunuz mu? Hayatımda hiç uçuk çıkarmamış biriyim.. 1-2 gün beklemeden test yapmak istemiyorum ama çok meraktayım
Sivilce bende duydum hatta bende de çıktı ama çok belirgin bi belirti değil sanırım. Bugün olmazsan sabah mutlaka kan ver kesindir artık durum belli olur

Kaçırdım sanırım yazmaya calisiyorum inan. Tekrar yazarmisin cnm
kızlar bata 8 gün var göğüslerim şişmedi ama uçları çok acıyor acı deil de resmen sızlıyor dün akşam sütyenden diye düşünüp sütyeni çıkardım ama farketmedi göğüs uclarım resmen sızlıyor hamile olabilir miyim sizce çok istiyorum hamile kalmayı:KK43:

• Beğen
Reactions: D-E
kızlar bata 8 gün var göğüslerim şişmedi ama uçları çok acıyor acı deil de resmen sızlıyor dün akşam sütyenden diye düşünüp sütyeni çıkardım ama farketmedi göğüs uclarım resmen sızlıyor hamile olabilir miyim sizce çok istiyorum hamile kalmayı:KK43:

Canım herkeste belirtiler farklı oluyor biliyosun o yüzden sadece göğüs sızısı tek başına belirti midir bilmiyorum ama hamile de olabilirsin daha varmış bat a biraz sabret bakalım kuzum hayırlı haberlerini alırız inşallah

Sivilce bende duydum hatta bende de çıktı ama çok belirgin bi belirti değil sanırım. Bugün olmazsan sabah mutlaka kan ver kesindir artık durum belli olur

Geçen ay tam bat günü sabah gelmedi diye öğlen gidip kan vermiştim bide özele gittim bi bhcg için 90₺ aldılar ve sonuç negatifti. Eve geldikten sonra akşama adet oldum çok kötü hissetmiştim.. O yüzden bu sefer 1-2 gün sabretmeye çalışcam canım. Belki gecikmedir bakalım Allah hayırlısını versin :KK200:

canım ben burda birinden kocaman bir uçuk çıktığını ardından da hamile olduğunu öğrendiğini duymuştum

Geçen ay tam bat günü sabah gelmedi diye öğlen gidip kan vermiştim bide özele gittim bi bhcg için 90₺ aldılar ve sonuç negatifti. Eve geldikten sonra akşama adet oldum çok kötü hissetmiştim.. O yüzden bu sefer 1-2 gün sabretmeye çalışcam canım. Belki gecikmedir bakalım Allah hayırlısını versin :KK200:
Ozaman evde test yap o da kesin sonuc verir artık günün gelmiş. Yarın olmazsan yap bisyler

Benimde 8 gün var erken gebelik testi göz kırpıyo bana yapsammı :KK17:

Evet ya ben de dün nette biraz araştırma yaptım bu şekilde uçukla doktora gidip hamile olduğunu öğrenenler varmış. Bir de gebelik başlangıcında grip olanlar varmış bağışıklık sistemi zayıfladığı için olabiliyormuş ilk başlarda.. Bugün benim de burnum akmaya başladı falan bilmiyorum.. Bunlar psikolojik diyebilirsiniz ama değil gerçekten :) Çünkü bu ay kendimi hiç dinlemedim.. hatta son 1 haftadır evime doğalgaz döşendi temizlik yorgunluk vs derken nasıl uyuduğumu bile bilmiyorum kafam doluydu hep yani ama bakalım ne çıkacak görücez beraber sizle de paylaşıcam tabii ki :halay:

X