Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kizlar simdi biz artik cocuk dusunuyoruz ya, mesela avm deki giris kapilarindan geciyor musunuz? Ya da hamilelikte zararli olan onerilmeyen seyleri yemeyi icmeyi biraktiniz mi? Yoksa gebe oldugumuzu ogrenirsek mi dikkat etmek gerekir?
En cok bunu dusunuyorum şu aralar

Geçmiş olsun canım bol sıvı tüket, ıhlamur çok iyi gelir hem üşütmeye, hem idrar söktürür, hem de gebelikte zararsız

Evet evet simdiden actim bakalim insallah orda oluruz canim gercekten kader ortagi gibi bisi olmusuz biz ahahah. Ben agustos annesi olamazsam devrederim die düşündüm bakalim hayirlisi

Cnm bn moda girdim valla maydonoz yemiyorum bitki cayi icmiyorum o kapilardan zaten elimden geldigince gecmem yani hep oyledir. Pislik yapmayi severim ahahah

Ama bilemedim yemek yaparken kavurdugumuz gibimi die dusundum bian :)) hepsini deneyecem hepsini havucta yemeye basladim esimede keciboynuzunu kaynatip iciriyorum grip olmazmissin die ahahahah cok sahtekar gordum kendimi cnmmm :))

Ama bilemedim yemek yaparken kavurdugumuz gibimi die dusundum bian :)) hepsini deneyecem hepsini havucta yemeye basladim esimede keciboynuzunu kaynatip iciriyorum grip olmazmissin die ahahahah cok sahtekar gordum kendimi cnmmm :))
Aynen yemek yaparken olduğu gibi. Yani bu şekilde de sorun gider soğan suyunu içerek de tercih bize kalmış. Ben de adetim biter bitmez başlamıştım havuc ve incir yemeyeinsaallah bu ay hayırlı haberleri de burdan veririz. Aminnn

Kizlar bas agrisi oldumu siz de benim basim cok agriyor dunden beridir karnimda agriyor test yapmiyorum adet belirtileri var cunku ne yapsam bilemedim

Insallaah canim incir normal bildiğimiz kuru incirmi ne kadar tuketiyorsun? Ben havuc yiyorum simdilik onada baslayayim. Ben hala adet olamadimki cok takiyorum galiba ya ondan gecikiyor bilemedimki

Evet onu duymustum.canim idraririm o normal ama gecen ay dedigin gibiydi canim hatta tortu vardi ama bisey cikmadi
Ben anlamiyorum zaten cnm hani bu akintilari falan takip ediyolla ya yok sunuyomus yok rengi bilmem neymis benimkisi hep ayni sanki brn ayurt edemiyorum ahahah

Insallaah canim incir normal bildiğimiz kuru incirmi ne kadar tuketiyorsun? Ben havuc yiyorum simdilik onada baslayayim. Ben hala adet olamadimki cok takiyorum galiba ya ondan gecikiyor bilemedimki
Sabah aç karına iki incir yedim. Havuç da iki tane yedim gün içersinde. Test yapmis miydin?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…