Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Her ay düzenliyse beklemene gerek yok senin adetin gecikmis sayilir cnm
Ay oyleyse ne guzel evet duzenlinolurum.cok sukur sadece bir kere iki gun gecikti o ayda kendimi hamilelige cok hazirlamistim.belirti diye diye gecikmede ilk gunum arada adet olcakmis gibi karin agrim oluyor sonra geciyor cok heycanliyim

Saol bilgilendirdigin için en kısa zamanda gidicem yalnız adetin 3.gunu yaptirmam istendi sizdemi öyle yaptırdınız
Pihtilasma ve kromozom testini hemen yaptrabilirsiniz 182 den tibbi genetik bolumune sira alip.dierlerini adette yaptrrsiniz kadin digum uzmanina gidip

Ama canım benim on gün adet gecikmesi olmaz biz bunun bilincindeyiz. Doktorlar da bizi iyice aptal sanıyor. Ayrıca kanama da sular seller gibi, adet sanılacak gibi olmadı benimki... Velhasıl kelam, takip iyidir, dozunda, kararında :rapci:

Canım düzensiz olanlar için olur ama şu var ki bn günü gunu oluyorum o merakla gittim aldım kanama görünce doktora gittim dedi kimyasal düşük yapıyorsun bu yüzden bekle dediler hani yapma farkında olabilirsin ama onu madde olarak goruyorsun bir anda hamile psikolojisine giriyorsun 15 gün sonra adet oluyorsun şaka gibi

hanımlar bende adet duzensizliği var 3 ayda bir oluyorum neredeyse 2 aylıkda evliyim ekim 1 hastalandim 6 bitti eczaneden ovulasyon testi istedim kadin beni yanlis anlayin erken gebelik testi vermis bende ilk defa yapicagimdan farketmesen yapdim ve 2. cizgi cok silik cıkdı 3 gun sonra 5 tl gebelik testi aldim onda da hic birsey cikmadi bu ne anlama geliyor ?

bence normal benimki 50 gün oluyor belki 60 gun geciyor arasindan

Nasıl ya iki ay adet olmuyor musunuz

Eki Görüntüle 2060406

Eki Görüntüle 2060406 Eki Görüntüle 2060406 Eki Görüntüle 2060406 belki gorebilirsin cok silik bir cizgi arkadaslarim var ama cok kucuk normal gebelik testinde henuz cikmaz kan testi yaptir diyolar sonra korkuyorum hayal kırıklıgı yasamakdan

Bnce silik değil bu çizgiler gayet belli sanki

Selam kızlar 3yillik evliyim 2 dusugum var 2.dusugumu 2 hafta önce yaptım Rabbim kimseye yasatmasin çok zor doktorum araştırmam gerek dedi kan pıhtılaşma tahlili hormon ve açlık kan şekeri de dahi bir takım tahliller istedi bu konuda bilgisi olan varmı acaba Rabbim tez zamanda sağlıklı hayırlı bebekler nasip etsin inşallah hepimize

Bende 2.5 ay once ikizlerimi kaybettim.arastrma hastanesinde dedigin tahilleri yaptrdim.pihtilasma 20 gund ecikiyor dierleri 2.5 3 aya cikiyor.ben ilk dusugum olmasina ramen 3 kez dusuk yaptm dedim ve oyle verdim tahlillerimi.tibbi genetik bolumune randevu alip.iyikide vermisim.pihtilasma yatkinligi cikti bende.ihmal etme bence sende ver yakin zzamanda

Pihtilasma ve kromozom testini hemen yaptrabilirsiniz 182 den tibbi genetik bolumune sira alip.dierlerini adette yaptrrsiniz kadin digum uzmanina gidip

Bnde geçen hafta gittim sadece kan pıhtılaşması yaptırdım başka test de mı yapılması gerekiyordu:sinirli:

KIZLAR BU YAZIMI OKUYUN MUTLAKA BU SIZE EMINIMKI UMUT OLUCAK.Ben endometriozis hastasıyım.heryer kist kaynıyordu laparoskopi oldum temızlendım 6 ay sonra sag tarafta yıne cıktı tedavı gordum neyse sımdı yıne kıst var.SOL TÜPÜM KAPALI sağ açık. bana doktor cok sanslı degılsın bıarz dene olmazsa tüp bebek tedavısıne baslıcaz vs. AMA BEN ALLAH NE DERSE O DİYORUM VE HICBIRSEYI TAKMIYORUM TAKMICAMDA...! uzun lafın kısası NE OLURSA OLSUN TEDAVIYE DEVAM AMA UMUT ASLA BITMESIN.

KIZLAR BU YAZIMI OKUYUN MUTLAKA BU SIZE EMINIMKI UMUT OLUCAK.Ben endometriozis hastasıyım.heryer kist kaynıyordu laparoskopi oldum temızlendım 6 ay sonra sag tarafta yıne cıktı tedavı gordum neyse sımdı yıne kıst var.SOL TÜPÜM KAPALI sağ açık. bana doktor cok sanslı degılsın bıarz dene olmazsa tüp bebek tedavısıne baslıcaz vs. AMA BEN ALLAH NE DERSE O DİYORUM VE HICBIRSEYI TAKMIYORUM TAKMICAMDA...! uzun lafın kısası NE OLURSA OLSUN TEDAVIYE DEVAM AMA UMUT ASLA BITMESIN.

İns canım hiç hamile kalamazsin diyenler kalıyor ins hamile kalırsın Allah isterse olur

Günaydın kızlar...

İnşallah bol hamile haberli bir gün olur :KK49::KK49::anneadayı::emir_bebek:
Kasım ayı da yaklaşıyor ama bende hala gelen giden yok tabii ki :cry:resmen 52 gündür adet olmuyorum. :işsiz: Bu gidişle kasım ayı da suya düşecek gibi :temizlik:
Sizin haberlerinizle sevinebilmeyi diliyorum :KK19:

Günaydın kızlar...

İnşallah bol hamile haberli bir gün olur :KK49::KK49::anneadayı::emir_bebek:
Kasım ayı da yaklaşıyor ama bende hala gelen giden yok tabii ki :cry:resmen 52 gündür adet olmuyorum. :işsiz: Bu gidişle kasım ayı da suya düşecek gibi :temizlik:
Sizin haberlerinizle sevinebilmeyi diliyorum :KK19:

52 gündür adet olmamanın bir sebebi var mı

Birde en çok bunu merak ediyorum tecrübesi olan arkadaşlar, gebelik belirtisi olarak sanki heran adet olacakmış geldi gelecek gibi kasık ağrısı yaşayan kısaca her ay yaşadığı adet belirtilerini yaşayanlar varmı acaba

Şimdi baktım canım teşekkürler. Çin takvimi de rus takvimi de erkek diyo:KK12:ancak her şeyin en iyisini Rabbim bilir...
Tabiki cnm en onemlisi saglikli olmasi gerisi teferruat :)once bi gebe kalabilelimde bu kadar zor olacagini tahmin etmezdim :skandal:

Ay oyleyse ne guzel evet duzenlinolurum.cok sukur sadece bir kere iki gun gecikti o ayda kendimi hamilelige cok hazirlamistim.belirti diye diye gecikmede ilk gunum arada adet olcakmis gibi karin agrim oluyor sonra geciyor cok heycanliyim
Cnm en buyuk belirtisi kasik agrisi oluyor bide cok lavaboya cikiyorsun varmi sende bu belirtiler?

Benim kuzenime doktor rahmin yapisik tuplerin tikali asla hamilr kalamazsin diodu kac doktora gitti hepsi aynisini soyledi tup tedavisi olacakti ev tasiyordu sonra yaptiralim diyordu o ara hic dusunmeyince oluruna birakinca hamile kalmis doktira gidince doktor nasi hamile kaldin imkansizdi demis allah kismet ederse olur yeterki cok dusunup stres yapma

X