Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Tebrik ederim cnm
Su zamanların tadını cıkar.
Neden biliyor musun?
Sanıyoruz ki tek sorun cocuk olmaması,cocuk olunca hersey güllükgülistanlık olacak .
Ama o is öyle değilmis.
Halının altına süpürüp tek cocuga odaklandiğın seyler,cocuk olunca birbir cııkıyormus...
Sonra bir bakıyorsın en kücük derdin cocukmus.
Biz esimle o noktadayız...
Cocuk oldu hayallerimize kavustuk derken,bir baktım ki aslında ne kadr zıt karakterleriz::KK43:
Herseye yetismeye calısan bir ben,tek derdinin naparım da bu kızdan 3-5 biseyler daha yontarım diye bakan bir koca..
Umarım hayallerine tez zamanda kavusursun cnm.
Ama emin ol bisey olmuyorsa vardır bir hayır..
Kesinlikle katiliyrm sana cnm Rabbim feraha cikarsin sizi de tez zamnda

Merhaba herkese iyiyiz biz kızımla sizler nasılsınız ikinciyi istiyoruz ama 1sene oldu deniyoruz olmuyor gene Allah kızıma sağlık hayırlı bir kardeş nasip etsin die dua ediyoruz bol bol bu grubun bnde hep ayrı yeri vardir hepinizi çok öpüyorum

Merhaba herkese iyiyiz biz kızımla sizler nasılsınız ikinciyi istiyoruz ama 1sene oldu deniyoruz olmuyor gene Allah kızıma sağlık hayırlı bir kardeş nasip etsin die dua ediyoruz bol bol bu grubun bnde hep ayrı yeri vardir hepinizi çok öpüyorum
Sağlıkla gbe klrsn inşallah

Kuzuum senin sağlığın kontrol altına alındı mı? Zorlamasın seni ikinci gebelik? Çok küçük daha kızın, en hayırlı zamanda sağlıkla nasip olsun inşallah 🤲

X