Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ah hanımlar ne çok takılırdım buraya şimdi yazamaz bile oldum ama hep aklımdasınız ne güzel arkadaşlıklar kuruk neler neler konuştuk burda .. sizleri hiç unutmuyorum ara ara aklıma geliyorsunuz umarım iyisinizdir
Seni görmek ne güzel 🤗 bizler iyiyiz.. sizde ne var ne yok? Oğluşlar iyidir inşallah

Bizde 2 çocukla koşturmaca duble kuzucum 😂 halimize şükür. Hastalıklar atlattık maaile.. iyiyiz şimdi.. Simay tam gaz diş çıkarıyor. Büyüyor, koşuyor, tırmanıyor.. 20 civarı kelimesi var, sevgisini bol bol gösteriyor. Ayyy diyip sarılıyor, öpüyor bizi 🥰 Adaşımız neler yapıyor? Kuzucuğu kokla bizim için.
Yerim o tatlı Simay'ı🥰 masallah🧿 tam cimcime zamanları desene.
Cok gecmis olsun canim. Bizde atlattık ayni sekilde.
Simay'da diş çıkariyor canım her yeri kemiriyor. Emekliyor 1 aydir😊 sürekli pesimde geziyor.
Dede diyordu unuttu baba demeye basladi. Buyudukce bambaska oluyorlarmis.
Yorgunlukta artiyor tabi.
1 ay Izmir'deydim. Biraz dinlendim.

Yerim o tatlı Simay'ı🥰 masallah🧿 tam cimcime zamanları desene.
Cok gecmis olsun canim. Bizde atlattık ayni sekilde.
Simay'da diş çıkariyor canım her yeri kemiriyor. Emekliyor 1 aydir😊 sürekli pesimde geziyor.
Dede diyordu unuttu baba demeye basladi. Buyudukce bambaska oluyorlarmis.
Yorgunlukta artiyor tabi.
1 ay Izmir'deydim. Biraz dinlendim.
Ayy kuzuma bak sen erkenden emeklermiş 😍 kurban olsun teyzesi 🥰 hasta olmasınlar da, kalanlar halloluyor bir şekilde ❤

Evin icinde Simay'ı arıyorum bazen😂 yürürse ne olacak bakalim.
Aminnn kuzum aminnn.
Masallah kusuma bizimkide geri geri emekliyip koltuk altlarina girerdi bi keresinde panik yapmistim kiz yok die :))) simdi yurumeyi gecti kosuo heryere tirmanio allah saglik versin evlatlarimiza amin

Masallah kusuma bizimkide geri geri emekliyip koltuk altlarina girerdi bi keresinde panik yapmistim kiz yok die :))) simdi yurumeyi gecti kosuo heryere tirmanio allah saglik versin evlatlarimiza amin
Amin amin canım.
Kocaman olmuştur Ece. Ablamız tabi o da bizim😊 Her dönemleri ayri keyifli oluyor. Bir o kadarda zorlasiyor. Sağlıkli olsunlar hep insallah.
Virüsde girdi Türkiye 'ye😔 Allah korusun hepimizi.

Amin amin canım.
Kocaman olmuştur Ece. Ablamız tabi o da bizim😊 Her dönemleri ayri keyifli oluyor. Bir o kadarda zorlasiyor. Sağlıkli olsunlar hep insallah.
Virüsde girdi Türkiye 'ye😔 Allah korusun hepimizi.
Aminnn herkesi korusun suan basindayiz ama insallah yayilmaz ulkeye. Her anları ayri keyifli buyudukce baska seyler zorlasio saglik verisn allah gerisini halledioruz bi4 sekilde

çok şükür iyiyim çocuklarda öyle abimiz 1 gidiyor günler yoğun geçiyor yamaç efendide yürümeye başladığımdan beri durmuyor hiç yerinde peşinden koşturup duruyorum☺ Sizler nasılsınız
Bildirimler gelmiyor bazen, kaçırıyorum yanıtları. Bu sene şanssız bir okul yılı oldu bütün öğrenciler için. Inşallah bir an önce normale döner 🙏 birinci sınıflar için ekstra zor olur. Ne anlar minnacık çocuk uzaktan eğitim'den 😔
Biz de ana okuluna tam ısındık, bu güzel havalarda eve tıkıldık kaldık. Zor oluyor coçuklar için. Özellikle kızım çok seviyor dışarı çıkmayı. İyi ki bahçe ve teras var, temiz hava alıyoruz biraz.
Gitsin bu virüs gelmesin bi daha 😔🙏

X