Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Aminnn çok teşekkür ederim. Sayılı günler kaldı :)

Aa 2.mi geldi maşaAllah 😊
Kızımı sabahın 6larinda öğrendigimde buraya testi atmıştım da sen ilk yorum yapmıştın taa 2018 Şubat'ta 🙈
Eğer doğum yaptıysan gözünüz aydın 🎈 sağlıkla büyüsün 💚

kurban olurum sana ben. görünce gözüm doldu kız, çok duygulandım. aylar sonra bile hatırlamışsın, sormuşsun bacım allah razı olsun ben de seni özledim, tüm kızlarımı özledim =)

nasılsınız bebişle günler nasıl geçiyor bakalım :)) erken doğum vs. derken bir sağlık sorunu sıkıntı yok inşallah dimi. gerçi aylar geçti artık rutinleriniz oluşmuştur çoktan =)

ben uzaktan eğitim vs. ile uğraştım, okulda da yrd. doç. kadromu almak üzereyim kuzum o işlerle oyalanıyorum. eşimle bir dönem çok kopuktuk araya birsürü olay girdi, boşanma raddesine gelmiştik. sonra terapiler doktorlar derken bir düzene oturttuk gibi. doğal şekilde deneme sürecindeyiz. sonbahar gibi durumu tekrar değerlendirip tüpe başvurabiliriz =)

acele etmiyorum, her şeyin hayırlısı diyorum yaşım 32, henüz geç değil hiçbir şey için.

allah isteyen herkese sağlıkla nasip etsin. siz deneyimli annelerimize de kolaylıklar versin, minnoşlarınızla sağlıklı günler dilerim canlar

kurban olurum sana ben. görünce gözüm doldu kız, çok duygulandım. aylar sonra bile hatırlamışsın, sormuşsun bacım allah razı olsun ben de seni özledim, tüm kızlarımı özledim =)

nasılsınız bebişle günler nasıl geçiyor bakalım :)) erken doğum vs. derken bir sağlık sorunu sıkıntı yok inşallah dimi. gerçi aylar geçti artık rutinleriniz oluşmuştur çoktan =)

ben uzaktan eğitim vs. ile uğraştım, okulda da yrd. doç. kadromu almak üzereyim kuzum o işlerle oyalanıyorum. eşimle bir dönem çok kopuktuk araya birsürü olay girdi, boşanma raddesine gelmiştik. sonra terapiler doktorlar derken bir düzene oturttuk gibi. doğal şekilde deneme sürecindeyiz. sonbahar gibi durumu tekrar değerlendirip tüpe başvurabiliriz =)

acele etmiyorum, her şeyin hayırlısı diyorum yaşım 32, henüz geç değil hiçbir şey için.

allah isteyen herkese sağlıkla nasip etsin. siz deneyimli annelerimize de kolaylıklar versin, minnoşlarınızla sağlıklı günler dilerim canlar
Cnm cnm cnm 😍 nasi unuturum kuzuuuuuummm....cok guzeldi buralar herkes kendi telasina dustu..Allah senden de razi olsn kuzuumm ozlediklerimdensinn tabikii..

Bebisle iyi gidiyo kuzu cok sukur sikintili bir hamilelik ardindn erken dogum derken baya psikolojik olark yiprandm ama unuttuk gitti..ise baslamadim henuz evdeyim bi iki aya baslicam artk kacis yk..

Alacagin kadroya ck sevindim hadi insallah..esinle durumlardn bahsetmistin bir ara kuzum sukur toparladiniz onemli olan oydu..bebis meselesi insallah olacak dualarimdasin..yasinda ne vR ne acelesi kuzu sen ne zaman hazir hissedersen o zaman basla bu sureci cok cok etkiliyr emin ol..

Rabbim gonlunuzdekini haakkinizda hayirli olan eylesin guzel kuzumm opuyrm cok

Tebrik ederim cnm
Su zamanların tadını cıkar.
Neden biliyor musun?
Sanıyoruz ki tek sorun cocuk olmaması,cocuk olunca hersey güllükgülistanlık olacak .
Ama o is öyle değilmis.
Halının altına süpürüp tek cocuga odaklandiğın seyler,cocuk olunca birbir cııkıyormus...
Sonra bir bakıyorsın en kücük derdin cocukmus.
Biz esimle o noktadayız...
Cocuk oldu hayallerimize kavustuk derken,bir baktım ki aslında ne kadr zıt karakterleriz::KK43:
Herseye yetismeye calısan bir ben,tek derdinin naparım da bu kızdan 3-5 biseyler daha yontarım diye bakan bir koca..
Umarım hayallerine tez zamanda kavusursun cnm.
Ama emin ol bisey olmuyorsa vardır bir hayır..

Slm kızlarr
Napıosunuz💜
Bildirim gelmis bakayım dedim
A AsyaaAyazz saglıcakla al ins bebisini kucagına💜
Bizim de kız 1 ay sonra 1 yasına bascak kısmetse
10.ayda yarım gün ise basladım
Bi de virüs belası😟
Korka korka gidip geliyorz napalım😟
Saol kuzum. Bugün kırkımız çıktı çok şükür büyüyoruz :) sen ne yapıyorsun nasılsın

Aa 2.mi geldi maşaAllah 😊
Kızımı sabahın 6larinda öğrendigimde buraya testi atmıştım da sen ilk yorum yapmıştın taa 2018 Şubat'ta 🙈
Eğer doğum yaptıysan gözünüz aydın 🎈 sağlıkla büyüsün 💚
Evet sürpriz şekilde geldi. Adet olmamaya başlayınca dedim yine eskiye döndüm. Kızda uğraş uğraş zor olsun. Oğlum kendiliğinden geldi :) senin bebişin de hayırlı olsun. Allah sağ salim kucağına almayı nasip etsin inşallah

X