Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
sezson canımın içi şimdi öğrendim çok üzüldüm ( allah sabır versin sizlere mekanı cennet olsun.. söylenecek pek bir şey yok off
plojovic düşünen aklına kurban canım benim siz de benim aklımdasınız. Ovu testi aldım bu ay daha bi gayretliyim bakalım :)
Simayinannesi az kaldı ya maşallah gülüm büyüyüp gelsin artık kucağına prensesin
U Umithepvar kuzum ya bir türlü tadını çıkaramadın şu günlerinin.. sağ salim evinize dönün neşeli geçsin bundan sonraki sürecin inşallah.. çok dayanıklı ama minnoşun bence. Dualarım seninle
VosVos35 sen de aklımdasın beybi izmirin gülü :)

Tam karar verildi demek :)❤
Tesekku ederiiiiz

Yaa cok sevindimm❤ Hayirlisiyla saglikla olsun bekletmeden❤

Aynn bitanem 6. Haftadan beri kanamalarla ugrastigim icin tadina varamadim hep bi acaba..vardir bir hayir 13 haftayi bitirdik bugun Allahin izniyle..olen ikizin actigi kisim temizlense rahatlicz insallah kuzum..ck ozledm seni ama uzak kalmak istemenide anliyrmm sen iyi ol da habersiz birakma bizleridw dualarimdasin kuzumm guzel gunler yakindir insallah

Y

Haa gayret o zaman kuzum Güzel haberlerini alacağız yakında. Arada yazın özlüyorum valla.

Kızlar ek gıda konusunda biraz dertliyim, o yüzden daha çok Ekim anneleri grubunu takip ediyorum, buraya yazma fırsatım olmuyor pek. Kızım da iyice alıştı gezmeye, ya kucakta olacak ya dışarıda. Bırakınca ağlıyor, haliyle foruma çok giremiyorum.
U Umithepvar kuzum nasıl oldun?
Simayinannesi bebiş geldi gelecek hazırlıklar tamam mı?
sezson kuzum konuştuk zaten, tekrar sabırlar diliyorum, seviliyorsun
whiterabbit88 davşanım, güzel haberler ver bize inşallah
Birumuttur yasamak nasılsın gülüm? Sağlığın nasıl? Kızın nasıl?
A AsyaaAyazz sen nasılsın? Herşey yolundadır inşallah?
Zeyah3917 sıkıntı yok dimi gülüm? Bekliyor mu bebiş gününü?
@lapland test yapmadın mı?
N nalyecetemtahin kayıplarda... çok merak ediyorum
babyloading87 bebişi bulup sırra kadem bastı :)))
@Sosyaljo nasıl gidiyor gebelik
Sessizgemi86 ikizler nasıl canım? anlaşabiliyor musunuz
1 1melegimolsun var mı yeni haberler?

Kuzum ne güzel yazmışsın herkesi.
Ek gıda dönemi zor galiba. Sizden öğrenecek daha çok şey var.
Havalarda güzellesti Simay da gezmek ister tabi

Valla az kaldı rüya gibi. Yataginin nevresimi serilecek o kadar Herşey hazır.
Bugün kontrolüm vardı. 36+1 2600 olmuş. 2 hafta önce 2400 du. Az kilo almış biraz canım sıkıldı. Doktor sorun yok dedi ama içim rahat etmedi tabi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…