Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Selam ttlim..ben hastanedeyim hala 😣 kizlar kayboldu cidden ozledim bndee eski gunleri firsat bulamiyorlar sanirim ikileyince cocuklari :) sen nasilsin kuzumm nasil gidiyr
Bak küçük yaramaza hastanede daha rahat ediyor galiba. Son durumun nasıl kuzum?
Ramazan, çocuklar yoğunluk olmuştur herkeste.
Bende hazırlıkları bitirmeye çalışıyorum canım.

Bak küçük yaramaza hastanede daha rahat ediyor galiba. Son durumun nasıl kuzum?
Ramazan, çocuklar yoğunluk olmuştur herkeste.
Bende hazırlıkları bitirmeye çalışıyorum canım.
Ay kuzumm ne rahatligi mahvoldm bn buralarda pzt cikariz insallah dr ihtimal verdi en azindan bugun 15 gun oldu tam yav..kanama alani devam ediyr kuzum azalma var ama bitmis degil..disari da kahverengi sekilde akiyr..bakalim hayirlisi Allahtan bugun 13 haftayi doldurduk insallah saglikla buyur gelir yavrum..
Ayy ne guzel yaa bnde su donemlerri aatlatsam da ciciler almaya baslasam insallah goruruz o gunleride..saglikla al kucagina kuzumm insallah guzel haberlerini duyalimm

Ay kuzumm ne rahatligi mahvoldm bn buralarda pzt cikariz insallah dr ihtimal verdi en azindan bugun 15 gun oldu tam yav..kanama alani devam ediyr kuzum azalma var ama bitmis degil..disari da kahverengi sekilde akiyr..bakalim hayirlisi Allahtan bugun 13 haftayi doldurduk insallah saglikla buyur gelir yavrum..
Ayy ne guzel yaa bnde su donemlerri aatlatsam da ciciler almaya baslasam insallah goruruz o gunleride..saglikla al kucagina kuzumm insallah guzel haberlerini duyalimm
Doktor kontrolunda olmanda iyi oldu kuzum. Orda daha iyi bakmışlardır size.
Inşallah çıkarsın canım. Kanama alanı da zamanla bitecektir. Biraz zorladı seni ama bak bu günlere geldiniz. Geriside sağlıkla devam edecek inşallah.
Eşyalarını hazırlayacağın günlerde gelecek merak etme sen. Daha cinsiyetini öğreneceğiz. Çok merak ediyorum.

Darısı tüm isteyenlere olsun.
Hepimiz sağlıkla kucağımiza alalım inşallah.

Doktor kontrolunda olmanda iyi oldu kuzum. Orda daha iyi bakmışlardır size.
Inşallah çıkarsın canım. Kanama alanı da zamanla bitecektir. Biraz zorladı seni ama bak bu günlere geldiniz. Geriside sağlıkla devam edecek inşallah.
Eşyalarını hazırlayacağın günlerde gelecek merak etme sen. Daha cinsiyetini öğreneceğiz. Çok merak ediyorum.

Darısı tüm isteyenlere olsun.
Hepimiz sağlıkla kucağımiza alalım inşallah.
Insallah bitanemmm burdan saglikla bi cikalim da insallah gerisi de gelir yatarim evde napayimm..cinsiyeti hic merk etmiym inanki herkes sasiriyo :) saglikla ugrastigimdn sanirim..

Hergun dualarimdalar Rabbim isteyen herkese nasip etsin insallahh bizlerde saglikla alalim kucagimiza kuzumm

Arkadaslar Merhaba! Yardimci olabilirmisiniz acaba? Sat 27.04 Nisan genelde 4 gun surer 5 gun artik gelmez.Mayisin 9 11 12 13 14 15 16 yumurtlama donemimde esimle birlikte olduk cocuk sahibi olmak istiyoruz Allahin izniyle. Sorum bu, dunden beri yani adetime 10 gun kala kahverengi lekelenmem var ve cok s1k idrara cikiyorum,belimde ve kasiklarimda adet olucakmisim gibi agri vaAcaba hamile olabilirmiyim bu kadar erken dollenme olup kahverengi yerlesme kanamasi olabilirmi?

Insallah bitanemmm burdan saglikla bi cikalim da insallah gerisi de gelir yatarim evde napayimm..cinsiyeti hic merk etmiym inanki herkes sasiriyo :) saglikla ugrastigimdn sanirim..

Hergun dualarimdalar Rabbim isteyen herkese nasip etsin insallahh bizlerde saglikla alalim kucagimiza kuzumm
Şimdi senin aklın başka yerde o yüzden merak etmemen çok normal. Bende merak etmiyordum.
Benim kayinvalidem de kilosunu çok merak ediyor. En onemli konuymus gibi. Bende sağlıkla doğsun derdindeyim.
Bende senin için dua ediyorum inan❤

Arkadaslar Merhaba! Yardimci olabilirmisiniz acaba? Sat 27.04 Nisan genelde 4 gun surer 5 gun artik gelmez.Mayisin 9 11 12 13 14 15 16 yumurtlama donemimde esimle birlikte olduk cocuk sahibi olmak istiyoruz Allahin izniyle. Sorum bu, dunden beri yani adetime 10 gun kala kahverengi lekelenmem var ve cok s1k idrara cikiyorum,belimde ve kasiklarimda adet olucakmisim gibi agri vaAcaba hamile olabilirmiyim bu kadar erken dollenme olup kahverengi yerlesme kanamasi olabilirmi?
Canım hayırlısı ile tez zamanda bebeğin seninle olur inşallah.
Ben sana şu bilgiyi vereyim. Ilişki günlerini 1 gün ara vererek devam ederseniz daha iyi olur. Benim doktorum öyle söylemişti.
Adet ağrılarıyla hamilelik belirtileri çok benzer oluyor. 10 gün kala bir şey söylemek yanlış olur diye düşünüyorum.
Inşallah hamile kalmışsındır. Fazla beklemesin seni.

Canım hayırlısı ile tez zamanda bebeğin seninle olur inşallah.
Ben sana şu bilgiyi vereyim. Ilişki günlerini 1 gün ara vererek devam ederseniz daha iyi olur. Benim doktorum öyle söylemişti.
Adet ağrılarıyla hamilelik belirtileri çok benzer oluyor. 10 gün kala bir şey söylemek yanlış olur diye düşünüyorum.
Inşallah hamile kalmışsındır. Fazla beklemesin seni.
cok sagoll cnm insallah dedigin gibidir Amin :)

Şimdi senin aklın başka yerde o yüzden merak etmemen çok normal. Bende merak etmiyordum.
Benim kayinvalidem de kilosunu çok merak ediyor. En onemli konuymus gibi. Bende sağlıkla doğsun derdindeyim.
Bende senin için dua ediyorum inan❤
Kayinvalidene ilk gebeliginde sinir olmstm zati kuzum hatirliyrm o anlari..bsvr takilma saglikla gelsin prenses..
Allah razi olsn kuzum bnm eminim samimiyetinden cansinn 😙😙

gitmedim daha çok erken beklenen regl tarihi 25 mayıs ,sade yumurta çatladıktan sonra böyle durum oldu .inş bebiş dicemde 2 aydır kan sulandırıcı içiyorum ,omu bişey yaptı ilk ay olmamıştı ama şuan herşey belirsiz her ihtimalı düşünyrum umutlanmakta istemıyorum.2 senedir her ay umut
İnşallah bebiş sürpriz yapar canım :dua:

• Beğen
Reactions: Cac
Simayinannesi Simayinannesi Bizde iyiyiz 8 aylik oldu sayilir Simay :) (21nde)
Cok sukur yolunda hersey.
Sende bebiste iyisinizdir insallah❤

N nalyecetemtahin yazmadi hic.
Onur_hira_ela Onur_hira_ela Masallah miniğine❤
A AsyaaAyazz Senin ministe buyumus masallah😍

sezson sezson Anneciğini kaybetmisti malesef🙁inşallah daha iyidir bebeğide iyidir umarim.
whiterabbit88 whiterabbit88 Aklimdasin❤
U Umithepvar Allah şifa versin son olsun uğraşlarınız insallah,cok buyuk tedirginlik ama dilerim bununla kalsin sadece.Neseyle gecsin gebeligin❤

sezson sezson Anneciğini kaybetmisti malesef🙁inşallah daha iyidir bebeğide iyidir umarim.
U Umithepvar Allah şifa versin son olsun uğraşlarınız insallah,cok buyuk tedirginlik ama dilerim bununla kalsin sadece.Neseyle gecsin gebeligin❤
sezson sezson dan haberim yoktuuu :KK43:((( Rabbim sabir versin kuzumm basin sagolsunnn mekani cennet olsun insallah :KK43:

Guzel dileklerin icin ck ck tskr ederm cnm yaa insallah sondur hamileligin tadina varirim artk hayirlisi Allahtann 😙

Ahh bilmiyordum. sezson sezson Canım başın sağ olsun. Mekânı cennet olsun. Eminimki de öyledir. Allah yavruna sağlıklı uzun ömürler versin.

Simay abla oldu sayılır artik. Yakında küçük Simay gelecek insallah😊
Maşallah Sezen'e de Simay'a da❤

X