Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Tercih sizin tabi canım. Allah saglik versin insallah. Saglikla dünyaya gelsinler❤
Zaman bazen durup bazen hızlı akarken bu günlere geldik cok şükür canım.
Kızım olacak insallah. Adı da Simay.
Vay ismide çok güzelmiş,bu yıl kız yılı diyorlar haklilara galiba kimi duysam kız bebek bekliyor ❤❤

şöyle çokça alıntılar yapıp tek tek cevap vermeyi özlemişim yahu =)
Bebiş çalışmaları❤❤❤❤❤
Hayırlısı ile o bebiş gelecek😊
Rahat takilin kuzum hic kasmayin kendinizi. Ohhh cok sevindim valla😍
Dualarimdasin❤
Bizde büyüyoruz teyzesi.
Ay parçam benim o❤
canımın içisinn ❤ hiç kasmıyoruz dediğin gibi kuzum. hayırlı zamanda inşallah
senin haftalar geçtikçe ben heyecanlanıyorum vallahi
doğum şekli vs. konuları konuşuluyor mu hiç
ya da daha erken mi?
Çok sevindim canım benim ❤ maşallah size eskisinden çok çok daha iyi olacaksınız eminin :) güzel haberin üstüne bebiş müjdesi bekliyoruz 👶. Mahir şimdiden yerinde durmuyor teyzesi şirinlikler falan :) duaların için çok sağol kuzum anneler hasta olmasnnn 🙏
saol güzel dileklerin için bitaneciğim ❤
mahirin şirinliklerine kurban len ne kadarlık oldu paşamız =)
allah annelerimize sağlıklı ömür nasip etsin, göçmüşlere de rahmet eylesin..
ay keşke görüşsek ya gülüm çok uzaktasın yahu atlayıp nasıl gelesim var ama bi bilsen
Kızlar 2 gün önce doğum yaptım. Tansiyon ölçümü diye gttik gebelik zehirlenmesi oluyomuşum ucundan döndük ben ve yavrularım. 33. Haftaya kadarmış nasibimiz. Çok şükür durumları iyi küvezdeler bikaç gün kalcaklar 1900 doğdular . Sütüm az geliyo üç saatte bir sağıyom tavsiyesi olan var mı
oyy maşallah size ❤ kız gene iyi doğmuşlar ikizler büyük bebek olmuyor sonuç olarak.
bak birsürü öneri gelmiş, iyice dinlen doğdu minnoşlar hayırlısıyla önemli olan o.
gerisi elbet olur =)
Güzel haberlerle başladık haftaya ❤ seviliyorsun davşanım ❤ inşallah hep iyi haberler alalım hepinizden ❤
oy yerim seni vosvikim fıstığım ❤
Allahimmm ben bu msji nasi gozden kaciririimm..gelmiyr kesildi bitanem ck sukur smdilik baska bi sikintimiz yk..randevumuz 16sinda o gunu bekliyrz canisiii..durumlarn duzelip calimslaara baslamana ba yil dim :)) Rabbim muhabbetinizi arttirsin kuzum insallah..bebis haberiyle taclansin mutlulugunuzz canim benimm...guzel haberlerini bekliyrmmm cok cok seviliyorsunnn unutmaaa..
güzel yüreklim benim yazdıkların içime aktı sanki kuzum.
sevincini seninle paylaşabilmek çok güzel. kanamalar da gitmiş şeytan kulağına kurşun
sen gene de tedbirli ol, olabildiğince dinlen bitanem
her zaman güzel gelişmelerimizi paylaşmak dileğiyle ❤
Canımsın. Allah en güzel şekilde sana da nasip etsin inşallah :KK200:
saol kuzum ❤
Benimde eşim seçti. Bir daha da baska bir isim begenmedi. Benimde içime çok sindi.
Gercekten cok guzel. Sizin kizlarla adaş olacak insallah❤
Herkes tam senin kızına göre bir isim diyor. Çıtı pıtı olur diyorlar😊
kihkih kızlar siz beni de özendirdiniz bu isme hee :)))
allah hepinizin kuzularına güzel yazılar yazsın ❤

sevincini seninle paylaşabilmek çok güzel. kanamalar da gitmiş şeytan kulağına kurşun
Cnmm bnmm sende ozleniyorsun..rapor aldm yatiyrm evde kuzu ya arada khvrengi akinti yokluyo korkutuyo beni sipa bi gelsin sorcm bn ona bunlarri.. :)
Seninde guzel haberlerin yakin insallh bitnmm

canımın içisinn ❤ hiç kasmıyoruz dediğin gibi kuzum. hayırlı zamanda inşallah
senin haftalar geçtikçe ben heyecanlanıyorum vallahi
doğum şekli vs. konuları konuşuluyor mu hiç
ya da daha erken mi?

saol güzel dileklerin için bitaneciğim ❤
mahirin şirinliklerine kurban len ne kadarlık oldu paşamız =)
allah annelerimize sağlıklı ömür nasip etsin, göçmüşlere de rahmet eylesin..
ay keşke görüşsek ya gülüm çok uzaktasın yahu atlayıp nasıl gelesim var ama bi bilsen

oyy maşallah size ❤ kız gene iyi doğmuşlar ikizler büyük bebek olmuyor sonuç olarak.
bak birsürü öneri gelmiş, iyice dinlen doğdu minnoşlar hayırlısıyla önemli olan o.
gerisi elbet olur =)

oy yerim seni vosvikim fıstığım ❤

her zaman güzel gelişmelerimizi paylaşmak dileğiyle ❤

saol kuzum ❤

kihkih kızlar siz beni de özendirdiniz bu isme hee :)))
allah hepinizin kuzularına güzel yazılar yazsın ❤
Ayy sen benim heyecanı düşün birde😊
38. haftada muayene edecekmis doktor. O zaman dogum sekli belki olacakmis. Tabi ben o zamana kadar dogurmam insallah.

Senden de bir Simay bekliyoruz o zaman kuzu ❤

Tesekkur ederim canim❤
Kızlar cogunlukta gibi.3 kisi hamile tanidigim var onlarinda kız😊
Bakalim senin ve U Umithepvar cinsiyetler ne olacak 😍
Kuzum bnmm :) hayirlisi ikimizinde yk nasilsa fark etmez saglikli olsunlar saglikla gelsinlerde insallah :)
Simay topigin sembolu gibi oldu :) bizim ikimizede ortklasa isim buluruz artk :) biz sona kalanlar olarak 😆

Tesekkur ederim canim❤
Kızlar cogunlukta gibi.3 kisi hamile tanidigim var onlarinda kız😊
Bakalim senin ve U Umithepvar cinsiyetler ne olacak 😍
Geçen yıl da öyleydi 😊 hastanede oda arkadaşım kız doğurmuştu. Benimle aynı an doğuma giren de kız doğurdu. Serviste 3 bebek, üçü de kız 😊 civarda kızımla akran tüm bebeler kız ❤

Kuzum bnmm :) hayirlisi ikimizinde yk nasilsa fark etmez saglikli olsunlar saglikla gelsinlerde insallah :)
Simay topigin sembolu gibi oldu :) bizim ikimizede ortklasa isim buluruz artk :) biz sona kalanlar olarak 😆
Saglikli evlatlar olsunlarda kuzum cinsiyet işin eglence kısmı gibi😊
Hepbirlikte içinize sinen bir isim buluruz insallah.

Çok teşekkürler arkadaşlar rabbim isteyen herkese nasip etsin inşallah. Bebişler iyiler haftaya alabiliriz gibi bakalım. Kızlar bişey daha sorcam sezaryen sonrası korse taktınız mı dikişlere zarar verir mi nasıl taktınız

Canım benim dualarım seninle. Doktorun rahatsa senin de için rahat olsun. Progesteron da kullanıyormuşsun. Dinlen, geçecektir inşallah. Ye iç yat bitaneciğim :)
@sezson annene acil şifalar balım. En iyi doktoru araştırıp elinizden geleni yapıyorsunuz şifa allahtan. Mahir bebesiyle işler rutine biniyor anlaşılan :) seviliyorsun. Bu arada biz de tekrar bebiş için çalışmalara başladık :) takvim tutmadan kafamıza göre takılıyoz. 2-3 ay böle bir gitsin bakalım :)
VosVos35 VosVos35 yavrum deneyimli annesin sen kusmuk falan sana işlemez :))) şaka bir yana bu güzel günlerin tadını çıkar. Ara ara girip okuyorum yazdıklarınızı, aklımda ve dualarımdasınız
@AsyaaAyazz bak nereden nereye gülüm :) onca telaştan sora bebecik doğdu bile :) tadını çıkar bu keyifli günlerin arada çıkan pürüzler işim tuzu biberi
Simayinannesi Simayinannesi 30. Hafta mı hey maşallah 🧿 her şey güzel gitsin sağlıkla gelsin minnoş kızımız simayımız inşallah. Canımın içisin
Zeyah3917 Zeyah3917 kız senin de zaman gitgide azalmış he maşallah bitanem. Ataklar da azaldı demiştin artık gün saymaca hadi bakalım :)
@plojovic yavrum seni de unutmadım. Senle vosvikim benim için çok benzersiniz iki prenses annesi akıllı kadınlar seviyom sizi :) inşallah senin de her şey yolundadır doğan büyüyor dimi ya.. bana da hayırlı zamanda gelsin inşallah
Kuzumm bildirim gelmedi o yüzden yeni gördüm msjını çok şükür az kaldı 😍sen nasılsın tatlım :)

Kızlar 2 gün önce doğum yaptım. Tansiyon ölçümü diye gttik gebelik zehirlenmesi oluyomuşum ucundan döndük ben ve yavrularım. 33. Haftaya kadarmış nasibimiz. Çok şükür durumları iyi küvezdeler bikaç gün kalcaklar 1900 doğdular . Sütüm az geliyo üç saatte bir sağıyom tavsiyesi olan var mı
Canım hayırlı olsun bebişlerin gelmiş dünyaya gözünaydın Rabbim şifa versin hepinize Allah analı babalı büyümeyi nasip etsin 🤲🏻😍

Bi arkadaş msj atmış da bugün Doğum yapmış herhalde canım :)

iyi gidiyo elhamdulillah canım sınavlara çalışıyorum sen naptın kahverengiler son buldu mu ?
Ayy hadi hayirlisi insallah sag salim kurtulmustur ikisi de yaaa Rabbim saglik versin kuzusunada onada insallah..
Ayy bnmde var yarn iki dersim kaldi bi verebilsem artk sunlarida..
Kahverengiler arada yokluyo kuzu ya :KK43: kanama olmasindn iyidir diyrm bnde napim..bakalim sali gunu randevu var dr. Baksin artk hayirlisi

X