Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canım benim dualarım seninle. Doktorun rahatsa senin de için rahat olsun. Progesteron da kullanıyormuşsun. Dinlen, geçecektir inşallah. Ye iç yat bitaneciğim :)
@sezson annene acil şifalar balım. En iyi doktoru araştırıp elinizden geleni yapıyorsunuz şifa allahtan. Mahir bebesiyle işler rutine biniyor anlaşılan :) seviliyorsun. Bu arada biz de tekrar bebiş için çalışmalara başladık :) takvim tutmadan kafamıza göre takılıyoz. 2-3 ay böle bir gitsin bakalım :)
VosVos35 VosVos35 yavrum deneyimli annesin sen kusmuk falan sana işlemez :))) şaka bir yana bu güzel günlerin tadını çıkar. Ara ara girip okuyorum yazdıklarınızı, aklımda ve dualarımdasınız
A AsyaaAyazz bak nereden nereye gülüm :) onca telaştan sora bebecik doğdu bile :) tadını çıkar bu keyifli günlerin arada çıkan pürüzler işim tuzu biberi
Simayinannesi Simayinannesi 30. Hafta mı hey maşallah 🧿 her şey güzel gitsin sağlıkla gelsin minnoş kızımız simayımız inşallah. Canımın içisin
@Zeyah3917 kız senin de zaman gitgide azalmış he maşallah bitanem. Ataklar da azaldı demiştin artık gün saymaca hadi bakalım :)
plojovic plojovic yavrum seni de unutmadım. Senle vosvikim benim için çok benzersiniz iki prenses annesi akıllı kadınlar seviyom sizi :) inşallah senin de her şey yolundadır doğan büyüyor dimi ya.. bana da hayırlı zamanda gelsin inşallah
Allahimmm ben bu msji nasi gozden kaciririimm..gelmiyr kesildi bitanem ck sukur smdilik baska bi sikintimiz yk..randevumuz 16sinda o gunu bekliyrz canisiii..durumlarn duzelip calimslaara baslamana ba yil dim :)) Rabbim muhabbetinizi arttirsin kuzum insallah..bebis haberiyle taclansin mutlulugunuzz canim benimm...guzel haberlerini bekliyrmmm cok cok seviliyorsunnn unutmaaa..

Kızlar 2 gün önce doğum yaptım. Tansiyon ölçümü diye gttik gebelik zehirlenmesi oluyomuşum ucundan döndük ben ve yavrularım. 33. Haftaya kadarmış nasibimiz. Çok şükür durumları iyi küvezdeler bikaç gün kalcaklar 1900 doğdular . Sütüm az geliyo üç saatte bir sağıyom tavsiyesi olan var mı
Kuzumm masallah sizee hosgelmis ikizlerr Rabbim korumuss..Allah anali babali buyutsun cnm bnm

Kızlar 2 gün önce doğum yaptım. Tansiyon ölçümü diye gttik gebelik zehirlenmesi oluyomuşum ucundan döndük ben ve yavrularım. 33. Haftaya kadarmış nasibimiz. Çok şükür durumları iyi küvezdeler bikaç gün kalcaklar 1900 doğdular . Sütüm az geliyo üç saatte bir sağıyom tavsiyesi olan var mı
Canim gozun aydin olsun saglikla buyusun insallah ikizler

Canım benim dualarım seninle. Doktorun rahatsa senin de için rahat olsun. Progesteron da kullanıyormuşsun. Dinlen, geçecektir inşallah. Ye iç yat bitaneciğim :)
@sezson annene acil şifalar balım. En iyi doktoru araştırıp elinizden geleni yapıyorsunuz şifa allahtan. Mahir bebesiyle işler rutine biniyor anlaşılan :) seviliyorsun. Bu arada biz de tekrar bebiş için çalışmalara başladık :) takvim tutmadan kafamıza göre takılıyoz. 2-3 ay böle bir gitsin bakalım :)
VosVos35 VosVos35 yavrum deneyimli annesin sen kusmuk falan sana işlemez :))) şaka bir yana bu güzel günlerin tadını çıkar. Ara ara girip okuyorum yazdıklarınızı, aklımda ve dualarımdasınız
A AsyaaAyazz bak nereden nereye gülüm :) onca telaştan sora bebecik doğdu bile :) tadını çıkar bu keyifli günlerin arada çıkan pürüzler işim tuzu biberi
Simayinannesi Simayinannesi 30. Hafta mı hey maşallah 🧿 her şey güzel gitsin sağlıkla gelsin minnoş kızımız simayımız inşallah. Canımın içisin
@Zeyah3917 kız senin de zaman gitgide azalmış he maşallah bitanem. Ataklar da azaldı demiştin artık gün saymaca hadi bakalım :)
plojovic plojovic yavrum seni de unutmadım. Senle vosvikim benim için çok benzersiniz iki prenses annesi akıllı kadınlar seviyom sizi :) inşallah senin de her şey yolundadır doğan büyüyor dimi ya.. bana da hayırlı zamanda gelsin inşallah
Canımsın. Allah en güzel şekilde sana da nasip etsin inşallah :KK200:

Sağol kuzum aminnn. Çok şükür yine de herşey rağmen yanımızda Rabbim kimseye dermansız sıkıntı vermesin.
Oy yerim sizi ya keşke doğumda yanında olabilsem elimden geleni yapardım 💗 çok seviliyorsun
Amin canim Allah eksik etmesin başimızdan hep iyi olsunlar.
Ahh olsan ne iyi olurdu. Düşünmen bile beni mutlu etti. Sende seviliyorsun ❤❤❤

Canim saglikla kucagina almani dilerim yavrularini. Kilolari iyi hemen toparlanirlar hic merak etme. Sende iyisindir umarim.

Ben de ay parçam diye seviyorum kızımı 😍Simay ne güzel isimmiş 💝 bir kere çıktı ağzımdan, kulağımdan direk kalbime indi 😊 bu olacak dedim ❤❤❤
Benimde eşim seçti. Bir daha da baska bir isim begenmedi. Benimde içime çok sindi.
Gercekten cok guzel. Sizin kizlarla adaş olacak insallah❤
Herkes tam senin kızına göre bir isim diyor. Çıtı pıtı olur diyorlar😊

Benimde eşim seçti. Bir daha da baska bir isim begenmedi. Benimde içime çok sindi.
Gercekten cok guzel. Sizin kizlarla adaş olacak insallah❤
Herkes tam senin kızına göre bir isim diyor. Çıtı pıtı olur diyorlar😊
Bir dönem Miray ismi çok vardı, şimdi Simay patlamasına öncülük ediyoruz galiba plojovic plojovic ile 😍
Gelsin o çıtı pıtı güzellik 😍 anne babası onu çok bekledi ❤ sağlıkla kavuşun inşallah kuzum ❤

Bir dönem Miray ismi çok vardı, şimdi Simay patlamasına öncülük ediyoruz galiba plojovic plojovic ile 😍
Gelsin o çıtı pıtı güzellik 😍 anne babası onu çok bekledi ❤ sağlıkla kavuşun inşallah kuzum ❤
Yine de Simay şu an az sayılır. Aseller Linalar almış başını gidiyor.
Saglikla gelsin insallah. Rüyada gibiyiz eşimle. Hasretle bekliyoruz.

@Sosyaljo canim nasilsin? Her sey yolunda mi?
Yazdiysan da ben kacirmis olabilirim.
Allah'a çok şükür şimdiye kadar herşey çok iyi canim 11 haftalık olduk ❤
Mide bulantısı,baş dönmesi,kusma,ağrı sızı hiç yaşamadım annesini hiç üzmüyor kuzum :emir_bebek:
Tabi her an kaybetme korkusu var,yüreğim ağzımda,bir sonraki doktor randevusunu iple çekiyorum onu sağlıklı görmek için ama bunları yaşamak bile dünyalara bedel canım :21:

Allah'a çok şükür şimdiye kadar herşey çok iyi canim 11 haftalık olduk ❤
Mide bulantısı,baş dönmesi,kusma,ağrı sızı hiç yaşamadım annesini hiç üzmüyor kuzum :emir_bebek:
Tabi her an kaybetme korkusu var,yüreğim ağzımda,bir sonraki doktor randevusunu iple çekiyorum onu sağlıklı görmek için ama bunları yaşamak bile dünyalara bedel canım :21:
Iyi olmaniza sevindim canim masallah ikili test zamani geliyor nerdeyse.
Hep boyle guzel gecer hamileligin insallah.
Aklina kötü şeyler getirme canim. Saglikla kucagina alacaksin insallah.
Ahh o doktor kontrollerini beklemek bir ömür gibi.
Ama dedigin gibi her anı dünyalara bedel.

Iyi olmaniza sevindim canim masallah ikili test zamani geliyor nerdeyse.
Hep boyle guzel gecer hamileligin insallah.
Aklina kötü şeyler getirme canim. Saglikla kucagina alacaksin insallah.
Ahh o doktor kontrollerini beklemek bir ömür gibi.
Ama dedigin gibi her anı dünyalara bedel.
Ikili test yaptirmiycam canim eşimle öyle karar verdik,hakkımızda hayırlısı rabbim en iyisini bilir
Bu arada siz ne kadar büyümüşsünüz böyle,çok az kalmış doğuma yaa ❤❤ cinsiyeti adı bellimi canım
Rabbim hepimizin evlatlarını korusun,hayırla sağlıkla konumuza alalım :anne:

Ikili test yaptirmiycam canim eşimle öyle karar verdik,hakkımızda hayırlısı rabbim en iyisini bilir
Bu arada siz ne kadar büyümüşsünüz böyle,çok az kalmış doğuma yaa ❤❤ cinsiyeti adı bellimi canım
Rabbim hepimizin evlatlarını korusun,hayırla sağlıkla konumuza alalım :anne:
Tercih sizin tabi canım. Allah saglik versin insallah. Saglikla dünyaya gelsinler❤
Zaman bazen durup bazen hızlı akarken bu günlere geldik cok şükür canım.
Kızım olacak insallah. Adı da Simay.

X