Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kuzucum doktorun soylemisti olabilir diye icini ferah tut. Kotu seyler aklina getirme hic. Her hamilelik bir olmuyor. Kimi zorlu geciriyor kimi de cok kolay. Insallah bir an once duzelir canim.
Rapor alsaydin keske bir sure evde dinlenirsin.

Canimsin bitanem bnm yaa..insallah bi gelsinlerde sag salim saglikli olsunlar da bu gunlere gulelim insallah..imzayi minigin kalp atislarini duyunca yapayim dedm khzum ama sanki baskasina aitmis gibi :) Rabbim bekleyen isteyen herkese nasip etsin insallah

Kuzucum doktorun soylemisti olabilir diye icini ferah tut. Kotu seyler aklina getirme hic. Her hamilelik bir olmuyor. Kimi zorlu geciriyor kimi de cok kolay. Insallah bir an once duzelir canim.
Cnmm evt soylemisti ama ck farkli bi pskolojiymis yaa..hamilesin ve kan goruyosun kendin degilg direk aklina acaba bebege bisi olmusmudur diyosun..Rabbim korusun..olacagi varsa elbet olacak onune gecemeyiz..hayirlisi Rabbimden..dr.un rahatligi beni bndn aldi :) hamilelikle ilgili hic bi belirtim yk mide bulantisi, gogus hassasiyeti vs..bi de su kanama olmayaydi tadindan yenmicekti :) insallah kuzum duzelir..
Allah razi olsn en buyuk destekcilerimmdensinn..
persembeye kdr raporluydum persembe tekrar hemen eve geldim bu hafta da alirim rapor kuzum sonrasi Allah kerim bakalim bi sekilde gecurcez insallah

Cnmm evt soylemisti ama ck farkli bi pskolojiymis yaa..hamilesin ve kan goruyosun kendin degilg direk aklina acaba bebege bisi olmusmudur diyosun..Rabbim korusun..olacagi varsa elbet olacak onune gecemeyiz..hayirlisi Rabbimden..dr.un rahatligi beni bndn aldi :) hamilelikle ilgili hic bi belirtim yk mide bulantisi, gogus hassasiyeti vs..bi de su kanama olmayaydi tadindan yenmicekti :) insallah kuzum duzelir..
Allah razi olsn en buyuk destekcilerimmdensinn..
persembeye kdr raporluydum persembe tekrar hemen eve geldim bu hafta da alirim rapor kuzum sonrasi Allah kerim bakalim bi sekilde gecurcez insallah

U Umithepvar kuzummm çok geçmiş olsun dikkat et kendine düzelecek inşallah. Eğer kısmeti varsa ki vardır inşallah sağlıkla büyür kucağına alırsın hayırlısıyla. Ablam ilk 3-4 ay sürekli kanama akıntı vs gördü bi gün pıthı şeklinde birden kan boşaldığını görünce tamam gitti bebeğim diyip acile koştular. İnanır mısın çocuk duruyordu ve gayetde sağlıklı biz o kadar şaşırdık ve sevindik ki Rabbimin mucizeleri şimdi 7 aylık hamile bebişi de gayet iyi :)) korkma tevekkül et seninle kalacak inşallah miniğin

Insallah bitanemm insallah Allah razi olsun..bakalim Rabbim neyi yazdiysa o kuzum yatiyrm bugun tamamen kesildi..kahve leke de yk insallah boyle gider olmazsa yaticaz baska ccare yk kuzum..insallah benimle kalir kuzumm cok sagolasin cnm bnm

Şu 3 ayı bi geçir rahatlayacaksın insallah. Gögüs hassasiyeti zamanla artacak emin ol. Mide bulantisi insallah olmaz da rahat gecirirsin kuzum.
Bu dönemi evde gecirmen cok daha iyi olur. Psikolojik olarakta kendini daha rahat hissedersin.
Her zaman destek olurum kuzum biliyorsun❤

Insallah bitanemm insallah Allah razi olsun..bakalim Rabbim neyi yazdiysa o kuzum yatiyrm bugun tamamen kesildi..kahve leke de yk insallah boyle gider olmazsa yaticaz baska ccare yk kuzum..insallah benimle kalir kuzumm cok sagolasin cnm bnm
Sende sağol canım benim ❤

Canımmm maşallah 30. Haftanızaaa nasılsın inşallah herşey yolundadır

Insallah kuzummm insallah..
Aynn evde daha rahat olucam ilaclar vajinal kullanilanlarda var ya kuzum..
Biliyrmmm tatlm Allah razi olsn her zaman duamdasin canimsinn

Canım benim dualarım seninle. Doktorun rahatsa senin de için rahat olsun. Progesteron da kullanıyormuşsun. Dinlen, geçecektir inşallah. Ye iç yat bitaneciğim :)
sezson annene acil şifalar balım. En iyi doktoru araştırıp elinizden geleni yapıyorsunuz şifa allahtan. Mahir bebesiyle işler rutine biniyor anlaşılan :) seviliyorsun. Bu arada biz de tekrar bebiş için çalışmalara başladık :) takvim tutmadan kafamıza göre takılıyoz. 2-3 ay böle bir gitsin bakalım :)
VosVos35 yavrum deneyimli annesin sen kusmuk falan sana işlemez :))) şaka bir yana bu güzel günlerin tadını çıkar. Ara ara girip okuyorum yazdıklarınızı, aklımda ve dualarımdasınız
A AsyaaAyazz bak nereden nereye gülüm :) onca telaştan sora bebecik doğdu bile :) tadını çıkar bu keyifli günlerin arada çıkan pürüzler işim tuzu biberi
Simayinannesi 30. Hafta mı hey maşallah her şey güzel gitsin sağlıkla gelsin minnoş kızımız simayımız inşallah. Canımın içisin
Zeyah3917 kız senin de zaman gitgide azalmış he maşallah bitanem. Ataklar da azaldı demiştin artık gün saymaca hadi bakalım :)
plojovic yavrum seni de unutmadım. Senle vosvikim benim için çok benzersiniz iki prenses annesi akıllı kadınlar seviyom sizi :) inşallah senin de her şey yolundadır doğan büyüyor dimi ya.. bana da hayırlı zamanda gelsin inşallah

Canımmm maşallah 30. Haftanızaaa nasılsın inşallah herşey yolundadır
Cok sukur bu gunumuze canim benim. 8-9 haftamiz kaldi gibi. Heyecanla kızımızı bekliyoruz
Sen nasılsın kuzum ? Biraz zor zamanlar geciriyorsunuz ama insallah hepsi gececek. Annenin iyi haberlerini dört gözle bekliyorum

Bebiş çalışmaları❤❤❤❤❤
Hayırlısı ile o bebiş gelecek
Rahat takilin kuzum hic kasmayin kendinizi. Ohhh cok sevindim valla
Dualarimdasin❤
Bizde büyüyoruz teyzesi.
Ay parçam benim o❤

Çok sevindim canım benim ❤ maşallah size eskisinden çok çok daha iyi olacaksınız eminin :) güzel haberin üstüne bebiş müjdesi bekliyoruz . Mahir şimdiden yerinde durmuyor teyzesi şirinlikler falan :) duaların için çok sağol kuzum anneler hasta olmasnnn

Cok sukur bu gunumuze canim benim. 8-9 haftamiz kaldi gibi. Heyecanla kızımızı bekliyoruz
Sen nasılsın kuzum ? Biraz zor zamanlar geciriyorsunuz ama insallah hepsi gececek. Annenin iyi haberlerini dört gözle bekliyorum
Sağol kuzum aminnn. Çok şükür yine de herşey rağmen yanımızda Rabbim kimseye dermansız sıkıntı vermesin.
Oy yerim sizi ya keşke doğumda yanında olabilsem elimden geleni yapardım çok seviliyorsun

Kızlar 2 gün önce doğum yaptım. Tansiyon ölçümü diye gttik gebelik zehirlenmesi oluyomuşum ucundan döndük ben ve yavrularım. 33. Haftaya kadarmış nasibimiz. Çok şükür durumları iyi küvezdeler bikaç gün kalcaklar 1900 doğdular . Sütüm az geliyo üç saatte bir sağıyom tavsiyesi olan var mı

Ben de ay parçam diye seviyorum kızımı Simay ne güzel isimmiş bir kere çıktı ağzımdan, kulağımdan direk kalbime indi bu olacak dedim ❤❤❤

Allah sağlıkla büyütmeyi nasip etsin inşallah ❤❤❤ hoşgeldiniz ikizler ❤❤❤
Daha çok yeni olduğu için az gelmesi normal canım. Ebeye danış, hastaneye süt artırıcı damla bırakıyor mümessiller, bana vermişlerdi. Belki işine yarar.
Yine de başlıca yapılacak şey bol su ve istirahat. İyi beslenmek de tabi ❤❤❤ ağrın azaldıkça rahatlarsın, sütün de artar kendiliğinden..
İsimlerini ne koydunuz kuzucukların

Güzel haberlerle başladık haftaya ❤ seviliyorsun davşanım ❤ inşallah hep iyi haberler alalım hepinizden ❤

Ayy kuzm benim Rabbim sana bağşlamş senide onlaraa Geçmiş olsnnn gözünaydn olsn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…