Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kuzumm ankaradan gun alicaktin belli oldumu gun
Takvimini sevsinlerrr allahımm
Gittim kuzuum ama ciğer gelişimi son ana kadar devam ediyor bekleyelim dediler
Planlı olmayacak ne zAman gelmeye karar verirse o zaman doğum 38+0 olduk bugün maksimum 14 günümüz kaldı zaten

Aa canım hamile misin çok sevindim yaaa allah tamamına erdirsin inşallahhh sağlıkla kucağına al:)
Kuzumm evt tup bebek yaptirdik bizde..sukurler olsun tuttu..ama 2-3 gundur kanamam var ve huzursuzum..dr.um yat dinlen olabilir diyr bakalim insallah atlatiriz kuzum bu sureci saglikla..siz bitirmissiniz yolu masallah size saglikla gelsin minikler cnm bnm

Minigin kalp atislarini duyunca yapaym artk dedm kuzum hadi bakalim heyecan dorukta guzel haberlerini bekliyrz kuzumm insallah..

Rabbim beklediginiz kapilari acsin kuzum insallahh..Rabbim acil sifalar versin annecigine kuzum

İyi yapmışsın balım İnşallah
Sende bol bol dinlen yorma kendini
Dun kanamam durmayinca ck korktm kuzum Yatiyrm kardesim geldi o yapiyr herseyi..yatinca durdu kanama dun baska bi dr.a gittim kalp atislarini duydum kendime kizdm bak hala seninle diye kendime geldm insallah kalir bnmle minigim kuzum dua ediyrm ve yatiyrm baska birsey gelmiyr elden

Progestan vs vermediler mi kuzum kullanmıyor musun. Dinlen tabi kolay gelmedi o bebiş
Kardeşinin gelmesi de iyi olmuş kuzu

Kuzucum anne sütü ziyan edilir mi, günah.. süt saklama poşetleri al, içine doldur, at buzluğa.. yarın öbür gün bir yere gidersin, emanet ettiğin kişi içirir sütü.. 3 ay dayanıyor buzlukta.. üstüne tarih atmak lazım ama.. gün içinde sağdığın sütü bir şişede biriktirip hepsini köy bir süt poşetine, tarih atıp köy buzluğa..
Benim kuzu da bol kusmuklu büyüyor, 5 aylık oldu hâlâ öyle.. sağlıklı olsun da, bazı bebeler böyle

Kullaniyrm yavrm yaa sabah aksm fitil olarak 2 gunde bir de igne olarak..yeterlimi gelmiyr anlamadm ama dr.umada guveniyrm bakalim Rabbimden hayirlisi kuzum..
Kuzucum sizde kan uyuşmazlığı yok dimi? Olsa iğne yapılır.. dinlen gülüm, bazı bebişler yerleşene kadar oluyor böyle kanamalar.. ben de progestan kullandım 3 aya kadar. Biraz zorlansam hemen lekelenme başlıyordu..
Rabbim size bağışlasın, sağ salim gelsin inşallah miniğin ❤

Ablam cikolata kistimi kanama yapiyo bilmiyrm..kahverengiye dondu silindikce geliyo smdi..kan uyusmazligi da yk ablam..bnm dr.um olabilir dinlen dedi..bir diger dr.a gittim ben olsam yatis verirdim serumla kanamayi durdururdum dedi..bende eve geldim dinlendim Allaha emanet dedm bilemedim ne yapacagimi..ufak batmalar var karin ve kasiklarda..umarim benimle kalir kuzucuk sagol ablam yatmaktn baska bisi yapamicam sanirim..

Kahverengiye dönmesi iyiye işaret gülüm. Kanama kesilmiş demektir. Hayırlısıyla atlatacaksın inşallah ❤

Aynen öyle yapmak lazım. Alayım poşet. Kusmuklu da zor ya ha bire komple üst baş değiştir dur :))

Aynen öyle yapmak lazım. Alayım poşet. Kusmuklu da zor ya ha bire komple üst baş değiştir dur :))
Sırf kendini batırsa yine neyse bizi de buluyor, yerde yuvarlansın diye attığım döşekleri de zamanla alışırsın, daha az kirlenir ortalık..
Al kuzum poşetlerden. Önce şişede biriktirip normal buzdolabında sakla şişe dolana kadar. Sonra poşete koyup, tarih atıp buzluğa. Böyle yaptıkça alışırsın, tarihleri geçmeden kendin de verirsin arada, yenileri stoklarsın. Böylece işe başlarsan dolapta sütün olur, bittikçe de yenilersin ❤

Kuzummm içini ferah tut bi şey olmayacak inşaallah ablamızın da dediği gibi kahverengi olması kanamanın durduğunu eski kanın geldiğini gösteriyor bazı kişilerde sürekli oluyomuş kanama ama inşaallah bi şey olmayacak miniğimize sen elinden geleni yap bol bol dinlen yemek WC namaz dışında kalkma kardeşinin gelmesi senin için çok çok iyi olmuş zorlu süreçler ama sonu çok güzel olacak inşaallah bol dua et felak nas ayetel kürsi inşirah hepsini aklına geldikçe elini karnına koyarak oku dualarımızdasın

Aynen öyle yapayım ben :)

Allah razi olsn bitanem kendi derdini birakip hala bana yorum yapiyo yerim seni yaa..kahverengi akinti kesildi gibi duruyr smdilik kuzum insallah tekrarlamaz..cok zor ck kotu bi durum bi de zor bulunan bebekler olunca..insallah sonu guzl olur bitanem Allah razi olsun sizlerde bnm dualarimdasiniz kuzumm..sag salim gelsin bu sipalar insallah

Cümlemizden razı olsun kuzum beraber bekledik o kadar yol arkadaşı olduk bırakmak yok birbirimizi öyle tabii insan daha çok korkuyor o kadar bekledikten sonra ama sonu güzel olsun doğunca hepsini unuturuz inşaallah Amiin inşaallah Rabbim sıkıntı vermesin sağlıklıya gelsin yavrular bu arada imza çok yakışmış kuzum

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…