Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
B Bulut161 seninde benim gibi kafan karışık galiba. Doktorların kimisi ameliyat diyor kimisi gerek yok diyor. Ne bileyim iyi doktoramı rastlayamadık. Sen hangi şehirdesin?

Kuzum bol su icmen lazim. En az 3 lt demisti doktorum. Sabahları kuru kayısı iyi gelir. Yavas yavas duzene girer zaten.
Dur daha neler seni mutlu edecek insallah😉
Suya dayanaym ben 2 fln icebiliyrm 3 yapmaya calisaym kuzum..kuru kayisi ise yaramadi yavru ya kompostosunuda yaptirdim anneme fayda etmedi..
Ayy etsin yaaa raziyimmmm :)))))

Canim aynı şeyler bizede söylendi,bazı doktorlar yaptirin bazilari kesinlikle yaptirmayin ameliyat dedi.ayrıca bizde hız problemide vardı,doktor 2 ilaç verdi bende eşime çakşır suyu,keçi boynuzu özü ve e vitamini icirdim.
Allah'a şükür 2 ay sonra hamile kaldım.yardimci olabileceğim başka bişey varsa seve seve
Canım keçiboynuzu özü ve e vitaminini nerden aldın? Marka falan varmı

Canım keçiboynuzu özü ve e vitaminini nerden aldın? Marka falan varmı
Keçi boynuzu özünü aktardan aldım organikdem diye bir markanın,e vitaminide solarım canım.
Ama markanin önemi yok e vitamininin sentetik olmamasına dikkat et yeter,eczaciya saf e vitamini dersen verir zaten

Kızlar eşim de varikosel 2.derece çıktı . Ve ameliyat oldu 2 gün önce morfoloji hız ve sayı sorunumuz vardı . Eşimde çok acayip ağrı olduğu için ameliyat şart dendi ve oldu . Tabi ameliyattan 1 ay önceki değerlerimiz daha kötüydü hız 0 gibiydi nerdeyse . Yılmadım kürler yaptım evicap kullandı ve 20 günde hareket sorunu kalktı şaka gibi . Ama ağrısı olduğu için ameşiyst oldu dediğim gibi

Keçi boynuzu özünü aktardan aldım organikdem diye bir markanın,e vitaminide solarım canım.
Ama markanin önemi yok e vitamininin sentetik olmamasına dikkat et yeter,eczaciya saf e vitamini dersen verir zaten
Sağol canım bunları alayım ben bi adama yedireyim:)

Suya dayanaym ben 2 fln icebiliyrm 3 yapmaya calisaym kuzum..kuru kayisi ise yaramadi yavru ya kompostosunuda yaptirdim anneme fayda etmedi..
Ayy etsin yaaa raziyimmmm :)))))
Kuzucan beta bakıldı mı tekrar? Kabız başlamış galiba şimdiden :)))
Ben de şişkinlikten muzdariptim. Yatsam göğsüme taş koymuşlar gibi sıkışıp geri kalkıyordum. Sanki yediklerim midede bütün olarak kalıyordu. Gaviscon içtim uzunca bir süre. Midem hafiflerdi içince. Aklının bir köşesinde dursun, sıkıntı olursa doktoruna danışarak alabilirsin, iyi geliyor ❤

Kuzucan beta bakıldı mı tekrar? Kabız başlamış galiba şimdiden :)))
Ben de şişkinlikten muzdariptim. Yatsam göğsüme taş koymuşlar gibi sıkışıp geri kalkıyordum. Sanki yediklerim midede bütün olarak kalıyordu. Gaviscon içtim uzunca bir süre. Midem hafiflerdi içince. Aklının bir köşesinde dursun, sıkıntı olursa doktoruna danışarak alabilirsin, iyi geliyor ❤
Ablamm pazar gunu baktirin dediler tekrar iki katina ciktiktan sona baktirmadim zor duruyrm :) insallah sikintisiz ilerler..kabizlik beni oldurdu ablamm ben hayatimda olmamistm boyle kabizlik hic cekmedim yani bugune kdr.. beter birseymis..duphalac diye bi ilac onerdi dr. Ohh simdi rahatladm karin agrisi yapiyr o da ama kabizliktan iyidir vala :) suanlik mideyle sikintim yk insallah da olmaz ablamm :) unutma beni o guzel tavsiyelerini bende bekliyrm :)

X