Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Merhabalar eşimde varıkosel var bazı doktor ameliyat bazısı önermedı hız morfolojı cok kötu sızler ne önerırsınız doktor olarak ürolojı lütfen yardımcı olun 1grade varıkosel ıkı yerde de var
Cnm sosyaljo arkadasimiz kendiliginden hamile kaldigini ogrendi bi kac gun once tup yaptirmadi

Cnm bnm ben her zaman kendi dualarima sizleride katiyordum daha da katicam smdi insallah Rabbim tez zamanda tattirsin kuzum
Çooook teşekkür edermm burdaki hamişlersen tek isteğim ismimi her dualrından eksik etmesnler yarn adet olcm okmadıgnı biliyormmm Allah ne derse o

Merhabalar eşimde varıkosel var bazı doktor ameliyat bazısı önermedı hız morfolojı cok kötu sızler ne önerırsınız doktor olarak ürolojı lütfen yardımcı olun 1grade varıkosel ıkı yerde de var
Canim aynı şeyler bizede söylendi,bazı doktorlar yaptirin bazilari kesinlikle yaptirmayin ameliyat dedi.ayrıca bizde hız problemide vardı,doktor 2 ilaç verdi bende eşime çakşır suyu,keçi boynuzu özü ve e vitamini icirdim.
Allah'a şükür 2 ay sonra hamile kaldım.yardimci olabileceğim başka bişey varsa seve seve

Heeeyyyy maşallah😍
Gümbür gümbür geliyorrr bebisimiz👶
Cok sukur kuzumm cok sukur Rabbimee 😄 o kdr mutlu oldumkii insallah boyle devam eder..hep sevindirir bizi minik..suan tek sorunum geceleri elimi ayagimi ates basiyo uyuyamiyrm ve buyuk tuvalete cikamiyrm :) ama bunlar bana mutluluk veriyr saka gibi :)

Cok sukur kuzumm cok sukur Rabbimee 😄 o kdr mutlu oldumkii insallah boyle devam eder..hep sevindirir bizi minik..suan tek sorunum geceleri elimi ayagimi ates basiyo uyuyamiyrm ve buyuk tuvalete cikamiyrm :) ama bunlar bana mutluluk veriyr saka gibi :)
Kuzum bol su icmen lazim. En az 3 lt demisti doktorum. Sabahları kuru kayısı iyi gelir. Yavas yavas duzene girer zaten.
Dur daha neler seni mutlu edecek insallah😉

Canim aynı şeyler bizede söylendi,bazı doktorlar yaptirin bazilari kesinlikle yaptirmayin ameliyat dedi.ayrıca bizde hız problemide vardı,doktor 2 ilaç verdi bende eşime çakşır suyu,keçi boynuzu özü ve e vitamini icirdim.
Allah'a şükür 2 ay sonra hamile kaldım.yardimci olabileceğim başka bişey varsa seve seve
Çok tşkederim e vıtamını hangı marka verdınız evıcap mı

Doktorun verdıgı ilaclar neydı acaba

@efe201 @Birumuttur @vosvos yaptım canlarım,bu gece hayatımız en güzel gecesiydi ❤❤
O kadar şaşırdı,o kadar inamadiki anlatamam size,ama hamileysem o pedler neydi diye bide saf saf sordu 😁😁
Öyle sımsıkı sarılıp agladikki bu geceyi hayatım boyu unutmayacağım asla,hala eli elimde oturuyoruz 💏
Yarım öğleden sonra kontrolüm inşllah herşey yolundadır,sesini duymak için sabırsızlanıyorum ❤

Ayy gozlerim doldu okudukcaaaa❤
Allah mutlulugunuzu daim etsin.
Saglikla,zamaninda kucaginiza almayi nasip etsin.
Hep hayirli haberlerini alin insallah❤

Doktorun verdıgı ilaclar neydı acaba
E vitamini doğal olacak dendiği için solgarinkini almıştım ben canım.doktorda eşime emodex ve neofortil m verdi canım.
Ama bunlar senin eşine yaramayabilir sen doktoruna sor o en iyisini bilir bence
Sifa olur inşllah,sende hayırlı haberler alırsın en kısa zmaanda

E vitamini doğal olacak dendiği için solgarinkini almıştım ben canım.doktorda eşime emodex ve neofortil m verdi canım.
Ama bunlar senin eşine yaramayabilir sen doktoruna sor o en iyisini bilir bence
Sifa olur inşllah,sende hayırlı haberler alırsın en kısa zmaanda
Çok tşkederim bizde vıtamın klomen kullanıyoruz emodex kullancam bıtsın arastırdım epey e vıtamını evıcap verıyordum ama onu ıkı aydan fazla vermeyın dıyorlar solgar alalım bızde Rabbim saglıkla bebişinizi sıze kavustursun🤗❤️

Canım eşine çakşır suyu keçiboynuzu özü havuç suyu çiğ badem çiğ kabak çekirdeği ceviz fındık fıstık yedir dar iç çamaşırı pantolon çok etkiliyo bunları kesinlikle giymesin sigara içiyorsa bıraksın bırakamıyorsa azaltsın incir kürünü de araştırıp yapabilirsiniz ayrıca hacamatı önemle öneririm şifa kaynağı oluyo hem rahatlıyorsun hem şifa buluyosun kuyruk sokumu ve sağ sol bele yaptırabilirsiniz ikinizde benim bildiklerim bunlar inşaallah şifa olur :) B Bulut161

X