Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Selam kızlar telefon sıkıntılı biraz yazamadım. Bizde durumlar hala aynı eşi aşağıda ve kanama alanı var. Çok şükür büyüdü de riski atlattık. Hastanemi değiştirdim riskli gebelik doktoru bakıyor. 2 hafta önce dogum yapmak istediğim hastane oraya sevk etti. Tek doktor varmış o da aylarca izindeymiş şansa. Yeni gittiğim de yapılan ne varsa resimlere kadar getir o zaman konuşalım dedi. Bu cuma gidecem bakalım ne diyecek. 2 doktor vardı ikisi de gelip baktı. Sezeryan olacak mecbur. Bekliyorum bakalım günümü. Sağlıkla gelir inşallah prensesim. :) burdaki herkes dr aklımda sizlere de dua ediyorum. Allah yeni hamişlere saglıkla kucaklarına almayı, anne olmak isteyenlere en kısa zamanda miniklerine kavuşmayı o müjdeli haberi almayı nasip etsin inşallah :KK200:

Oyyy kuzum az kalmış sağlıkla al kucağına inşallah. Bebiş bekleyen arkadaşlarıma ve isteyen arkadaşlarıma tez vakitte Rabbim versin aratmasin insallah:dua:

Artık eskilerdenn kimse bizi hatırlamıyor soranmzz yook önceden Simayinannesi Simayinannesi sorardı bizi adını sayamadklarmda aahh ahh Allahım bizede böyle bi meşguliyet versin aminnnnn
Kuzuu inan hamile kalmakla bitmiyor:KK43:Hamile kaldık daha sevinirken lekelerim oldu stress,hadi onlar geçti.2li test var önümüzde subatta.hadi onu bari kurmuyım dedim.20 gün önce kontrolüm vardı en son.Ağustos annelerine bakıyorm,beraber gebe kaldıklarımız dan bircoğı 12.hafta kontrolünde bebeklerin kalbi durmus:KK43:Onu öğrendiler.
Anam otur kur yani,hep bi stres yoksa valla aklımdasınız heepp:KK61:

Bu sabah kan verdim beta hcg dünkü negtf idrar testinden snra cok umut yok hakkımızda hayirlisi :dua:

Koskoca bir 4.9 cikti heralde catlatma ignesi hala kaldi asilamadan snra 12.gun

Eklentiler

• 20190128_121619.png
    20190128_121619.png
    51,1 KB · Görüntüleme: 21
Kuzuu inan hamile kalmakla bitmiyor:KK43:Hamile kaldık daha sevinirken lekelerim oldu stress,hadi onlar geçti.2li test var önümüzde subatta.hadi onu bari kurmuyım dedim.20 gün önce kontrolüm vardı en son.Ağustos annelerine bakıyorm,beraber gebe kaldıklarımız dan bircoğı 12.hafta kontrolünde bebeklerin kalbi durmus:KK43:Onu öğrendiler.
Anam otur kur yani,hep bi stres yoksa valla aklımdasınız heepp:KK61:
Doğrudr cnm zaten sağlıklısndan istyorz hayrlısından amaaa muhteşem bir duygudr eminm

Tecrübeli anneler sorum var size bugün kasılma yaşadım çok korktum karnımın bi yerine bıçak saplanır gibi bi acı girdi normal mi sizce VosVos35 VosVos35 sezson sezson
Kasılma değildir inşallah canım, çok erken daha. Belki öbür rahatsızlığından kaynaklıdır veya üşütme, gaz gibi bir nedeni vardır. Geçmiş olsun ❤

Kızlar bi yorumlarmısınız eşimin sperm testlerini

Eklentiler

• 709CB2A5-E1B1-4573-A9ED-545619DFC301.jpeg
    709CB2A5-E1B1-4573-A9ED-545619DFC301.jpeg
    288,5 KB · Görüntüleme: 21
  • C1B65BB3-2A2C-43EE-9030-12147FFE3057.jpeg
    C1B65BB3-2A2C-43EE-9030-12147FFE3057.jpeg
    409,4 KB · Görüntüleme: 23
  • EADF24F5-3720-46D8-ACC1-5671AF19178E.jpeg
    EADF24F5-3720-46D8-ACC1-5671AF19178E.jpeg
    230,3 KB · Görüntüleme: 20
Tecrübeli anneler sorum var size bugün kasılma yaşadım çok korktum karnımın bi yerine bıçak saplanır gibi bi acı girdi normal mi sizce VosVos35 VosVos35 sezson sezson
Canim tecrubem yok ama bazen kasılmalar magnezyum eksikligi den oluyormus. Ilac kullaniyor musun bilmiyorum ama doktoruna danis istersen canim. Korkulacak bir durum oldugunu sanmiyorum. Insallah gecici bir seydir.

Canim tecrubem yok ama bazen kasılmalar magnezyum eksikligi den oluyormus. Ilac kullaniyor musun bilmiyorum ama doktoruna danis istersen canim. Korkulacak bir durum oldugunu sanmiyorum. Insallah gecici bir seydir.
Aslım yolun yarısına gelmişsin ❤ ne kadar mutlu oluyorum senin haftalar ilerledikçe ❤ inşallah sağ salim gelecek bebişin ❤ kız mı demişlerdi? İsim ne düşünüyorsunuz?

X