Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Simdilik bi sikinti yk bebisimm..dikkat etmeye calisiyrmm..sanki varmis gibi tutunur insallah demisim Allah soyletmistir insallah :))) sn napiysn kjzum bebisimiz nasil
Insallah Allah soyletmistir kuzum❤
Iyi ol canim aksamlari bol bol dinlen. Meyveni ihmal etme. Bol C vitamini al. Herkes hasta dikkat etmek lazim.
Bizde iyiyiz çok şükür :)

Ck sukur cnm bnmm iyi olunn :** ck fena kasik agrim var bugunn oturup kalkarken zorlaniyrm anlamadim gecmedi hala..sanirim tutmadi kuzumm adet olur gibi agrilarm var..daha 10 gun fln var 18inde kan testi yaptir demisti gerk kalmicak sanirim

Insallah Allah soyletmistir kuzum❤
Iyi ol canim aksamlari bol bol dinlen. Meyveni ihmal etme. Bol C vitamini al. Herkes hasta dikkat etmek lazim.
Bizde iyiyiz çok şükür :)

Kan verdin mi canım HCG kaç çıktı yaz bize de :)
Canım az önce kan verdim 2 saat sonra arayıp haber verecekler yalnız azıcık umutsuzluk var bende hemşire progestan fitilin yalancı çizgi çıkarabildigini söyledi sence böyle de çıkarır mı canım ya

Eklentiler

• IMG_20190107_142440.jpg
    IMG_20190107_142440.jpg
    113,1 KB · Görüntüleme: 28
Cnmm ck tskr ederm insallah da hayir olsn insallah noldu sanaa yavrmm

Kuzumm hayırdır ne canını sıktı :/

Kuzum hayırdır? Bir seye mi sıkıldın?

whiterabbit88 whiterabbit88 davşanım noldu canını ne sıktı paylaşırsan rahatlarsın belki merak ediyoruz seni ?
kızlarım her birinize düşündüğünüz için ayrı ayrı teşekkür ederim. bir süre pek girmedim topiğimize. biraz kafam dağınık. eşimle ilişkimize dair sorgulamaya başladım. hakkımızda hayırlısı için dua edin lütfen, kendisinin hiç haberi yok ama ben ipleri koparsam mı diye bile düşünüyorum. ortada sorun da yok, huzur battı gibi oldu hatta, Allah affetsin. biri nazar mı etti, başka şeyler mi yaptı anlamadım..
inşallah aslım ve zeynebimin keyifler yerindedir, mahir kuzusunun parmaklarını minik minik ısırasım geldi =) kübüşüm de azıcık sabretsin, belirtiler adete benzeyebilir, daha vakit var kuzum..
Çok teşekkür ediyorum tatlım valla 1 yılı aşkın süredir beklemenin mükafatını aldım darısı bekleyenlerin başına
Sana da hayırlı olsun canım bebiş doğmuş Allah analı babalı büyütmeyi nasip etsin
değerin güzel çıkar inşallah canım =)

kızlarım her birinize düşündüğünüz için ayrı ayrı teşekkür ederim. bir süre pek girmedim topiğimize. biraz kafam dağınık. eşimle ilişkimize dair sorgulamaya başladım. hakkımızda hayırlısı için dua edin lütfen, kendisinin hiç haberi yok ama ben ipleri koparsam mı diye bile düşünüyorum. ortada sorun da yok, huzur battı gibi oldu hatta, Allah affetsin. biri nazar mı etti, başka şeyler mi yaptı anlamadım..
inşallah aslım ve zeynebimin keyifler yerindedir, mahir kuzusunun parmaklarını minik minik ısırasım geldi =) kübüşüm de azıcık sabretsin, belirtiler adete benzeyebilir, daha vakit var kuzum..

İnşaAllah tatlım dua edin bana

Kuzum hakkınızda hayırlı olan neyse o olsun ama insan bazen böyle duygusal bunalımlara girebiliyor ben çok fazla üstüne düşme geçici de geç derim hatırladığım kadarıyla etrafta çekemeyen de vardı bol bol oku evine gece eşin uyuyunca elini sırtına koy oku bol bol ve dua et bende dua edicem sizler için ... yuva kolay kurulmuyor biliyorsun ki göze gelmişsinizdir diye düşünüyorum sen bol bol oku ve düşünmemeye çalış seviliyorsun bitanem❤️ Ben iyiyim elhamdulillah her şey daha net gözümde bebişle güzel vakit geçirmeye çalışıyorum Rabbim en yakın zamanda sana ve isteyen herkese nasip etsin sağlıcakla inşaallah :)

Cnm kuzummm bizde hatirliyorsundur esimle bir ay kdr ayri kaldik bosanma esigine gelmistk sonrasinda duzeldi ck sukur..gelip geecer insallah ck irdeleme derim sorun ykmus zeyahima katiliyrmm dua et bol bol yavrm esini evini kendini oku ufle hem rahatlatir hem varsa kem gozlerden korunun yavrm nazar dualari okj normal dualarini oku Rabbim huzur versin yuvaniza..kiskanan ck oluyr etraf fitne fesat..dualarimdasin bitanem Rabbim ferahlik versin icine insallah

Ck sukur cnm bnmm iyi olunn :** ck fena kasik agrim var bugunn oturup kalkarken zorlaniyrm anlamadim gecmedi hala..sanirim tutmadi kuzumm adet olur gibi agrilarm var..daha 10 gun fln var 18inde kan testi yaptir demisti gerk kalmicak sanirim
Kuzum sana söyle soyleyeyim. Kasıklarim agriyor adet olacagim diye aglamistim. O kadar cok benziyor ki agrilar. Sakin oyle dusunme olumlu ol hep canım.
Allah insallah nasip etmistir.

Gözü olanın gözü çıksın inşallahhhh:sinirli:
Bu durumu cogumuz yaşadik canim. Duygularimiz degisken olabiliyor. Biz transferden birkac gun once bosanmayi dusunduk. Ya ayrilsaydik diye dusunuyorum, iyiki olmamis.

Hayat bazen yoruyor canim. Ama esinle mutlu oldugun anlar fazlaysa daha da fazla olacaktir emin ol. Bizim oyle de oldu. Bol dua et diyecegim bende. İnşirah suresini okumanı tavsiye ederim rahatlatir seni.

Kuzum hakkınızda hayırlı olan neyse o olsun ama insan bazen böyle duygusal bunalımlara girebiliyor ben çok fazla üstüne düşme geçici de geç derim hatırladığım kadarıyla etrafta çekemeyen de vardı bol bol oku evine gece eşin uyuyunca elini sırtına koy oku bol bol ve dua et bende dua edicem sizler için ... yuva kolay kurulmuyor biliyorsun ki göze gelmişsinizdir diye düşünüyorum sen bol bol oku ve düşünmemeye çalış seviliyorsun bitanem❤️ Ben iyiyim elhamdulillah her şey daha net gözümde bebişle güzel vakit geçirmeye çalışıyorum Rabbim en yakın zamanda sana ve isteyen herkese nasip etsin sağlıcakla inşaallah :)
20 hafta geride kalmış maşallah ❤ detaylı ultrasona girdin mi canım?

Kuzum sana söyle soyleyeyim. Kasıklarim agriyor adet olacagim diye aglamistim. O kadar cok benziyor ki agrilar. Sakin oyle dusunme olumlu ol hep canım.
Allah insallah nasip etmistir.
Cnm daha ck var ya catlamadi kistmi oldu diye korktmm acikcasi..hissettiriyr ama hafifledi bakalim kuzum Allahtan hayirlisi Allah razi olsn kuzum bnmm

Cnm daha ck var ya catlamadi kistmi oldu diye korktmm acikcasi..hissettiriyr ama hafifledi bakalim kuzum Allahtan hayirlisi Allah razi olsn kuzum bnmm
Kuzucum ben hamile kaldığım hafta çok sancı çektim. Gaz sancısı, kasık ağrısı.. üstelik daha yerleşmeden. Sakın olumsuz düşünme. Ağrı iyidir, iyiye yor sen ❤

X