Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kizlarr ciktm dr.dan..butun savlarm curumus bulunmakta :) duruyr yumurtalar catlamamislar o akintilar ostrojen seviyesinin yukseldigini gosterirmis..bugun gece 12de catlatma ignemi olucam cuma asilama insallah
Ohhh akıllı yumoşlar :KK66:
Allah'ım gönlüne göre versin inşallah:dua:Cuma büyük gün:halay:

Gözün aydın gülüm ❤ sağlıklı olması her şeyden önemli ❤ önümüzdeki ay detaylı ultrasonda her şey ortaya çıkar, gönlünce alışveriş yaparsınız :)) tabi arada unisex renklerde tulumlar da alabilirsiniz :))
Tesekkur ederim canim benim❤
Ben cok merak etmiyorum da eşim çatlıyor meraktan. Haftaya yine gidelim baksın diyor :KK66: sağlıklı ya çok şükür bu günümüze.
Bebek arabasindan baska birsey almadik henüz. Mavi-pembe renkleri hic alasim yok zaten. Ortak renklerden alırım artık :)
Senin abi kardeş nasıllar? Araları iyi mi?

Ohhh akıllı yumoşlar :KK66:
Allah'ım gönlüne göre versin inşallah:dua:Cuma büyük gün:halay:
Amiinn aminn cnm bnmm ya aynen kalbim cumaya baglandi :) 2 yumurtm var bi sagda bi solda birinden biri yuzumu guldursun insallah ikiside olur hayir demem :)))) hayirlisi bitanem bakalim Rabbim cizmistir bir yol..Rabbim mutlu sona ulasacagim yola yonlendir diye dua ettim hep insallah asilama vesile olur canisi insallah zamanidir ve gelir minigim insallah

Oy kuzum yaa hayatimiz oldu aksiyon vala girdik bi yola bakalim Rabbim sonunu hayir etsin :)
Cok merk ediyrm dr ne dicek eger catlamamis derse butun tezlerim alt ust :) he catladiysada iyi bisimi kotu mu bilemedim bakalim bilirkisimiz neler dicek :) aklina gelen sormami istedigin bisi varmi kuzu sorabilirim ck hos bi bayan sagolsun :)
hihihihi altta yorum yaptım bebeğimmm

Kizlar bugun kontrol vardi. Yavrum iyi cok sukur.
Cinsiyetini net ogrenemedik. 1 ay once erkek gibi demisti. Simdi daha cok kiza benzetti :KK66: parmaginda oynatiyor bizi ufaklik❤ Iyi olmasi bizim icin daha onemli tabi.
U Umithepvar aksam guzel haberlerini bekliyorum :)
Maşallah size Aslımmm artık kız erkek neyse minnoşun sağlıkl büyüsün, zamanında gelsin inşallahh

Evet takipte 2 haftadır drda.
2 gün gelmiyr 3.gün bi leke moralim bozuluyor.
Valla dra da duruyor mu diye soruyorm artık:KK43:
Yarın sabah kontrolümüz var bakalım inss güzel haberler verir:dua:
Canım endişelenmekte haklısın ne yönde bilgilendiriyor dr peki? Ne yapıp yapmaman gerektiğini söyledi mi? Güzel haberler ver bize yarın inşallah

Kizlarr ciktm dr.dan..butun savlarm curumus bulunmakta :) duruyr yumurtalar catlamamislar o akintilar ostrojen seviyesinin yukseldigini gosterirmis..bugun gece 12de catlatma ignemi olucam cuma asilama insallah
Demek ki dr una güvenip kendini teslim edicen bacım :) benim soracağım ekstra bir şey yok düşünmen yeterli Allah razı olsun kuzum. Cuma her şey süper gitsin inşallah canımmm. Heyecan tavandır sizde şimdi :))

Tesekkur ederim canim benim❤
Ben cok merak etmiyorum da eşim çatlıyor meraktan. Haftaya yine gidelim baksın diyor :KK66: sağlıklı ya çok şükür bu günümüze.
Bebek arabasindan baska birsey almadik henüz. Mavi-pembe renkleri hic alasim yok zaten. Ortak renklerden alırım artık :)
Senin abi kardeş nasıllar? Araları iyi mi?
Babalar meraklı olur böyle :KK66: turuncu, kırmızı, mor renkleri ben oğlumda çok kullandım. Yıkadım sakladım, kızım da giydi :))
Bizimkiler yeni yeni kaynaşıyor :) abimiz kıskançlığı azalttı, kızım da ona gülücük atıyor arada.. olacak inşallah ❤ darısı başınıza ❤

Maşallah size Aslımmm artık kız erkek neyse minnoşun sağlıkl büyüsün, zamanında gelsin inşallahh

Canım endişelenmekte haklısın ne yönde bilgilendiriyor dr peki? Ne yapıp yapmaman gerektiğini söyledi mi? Güzel haberler ver bize yarın inşallah

Demek ki dr una güvenip kendini teslim edicen bacım :) benim soracağım ekstra bir şey yok düşünmen yeterli Allah razı olsun kuzum. Cuma her şey süper gitsin inşallah canımmm. Heyecan tavandır sizde şimdi :))
Aynn bacikoo guvenmktn baska care yk :) sendende Allah razzi olsn cnm bnmm..aminn aminn insallah guzel giderde melegim bana gelir..girdik bi yola Rabbim muvaffak eylesin insallah..heyecan esim belli etmiyorda bnm kalp atislari disardn duyuluyo :)))))

Kizlar bugun kontrol vardi. Yavrum iyi cok sukur.
Cinsiyetini net ogrenemedik. 1 ay once erkek gibi demisti. Simdi daha cok kiza benzetti :KK66: parmaginda oynatiyor bizi ufaklik❤ Iyi olmasi bizim icin daha onemli tabi.
U Umithepvar aksam guzel haberlerini bekliyorum :)
Gözn aydn güzelm bennm Allahım bizde yaştsn bu telaşlı günleri

Insallah kuzum benim❤
Kayınvalideme doktor bu seferde kıza benzetti diyorum. Olsun olsun diyor suratını sallandırarak. Seytan dedi sık gırtlağını:sinirli:
Amiinn aminn cnm bnmm ya aynen kalbim cumaya baglandi :) 2 yumurtm var bi sagda bi solda birinden biri yuzumu guldursun insallah ikiside olur hayir demem :)))) hayirlisi bitanem bakalim Rabbim cizmistir bir yol..Rabbim mutlu sona ulasacagim yola yonlendir diye dua ettim hep insallah asilama vesile olur canisi insallah zamanidir ve gelir minigim insallah
Ohhh maşallah 2 yumurta daha ne olsun. Dua ediyorum canim❤
Babalar meraklı olur böyle :KK66: turuncu, kırmızı, mor renkleri ben oğlumda çok kullandım. Yıkadım sakladım, kızım da giydi :))
Bizimkiler yeni yeni kaynaşıyor :) abimiz kıskançlığı azalttı, kızım da ona gülücük atıyor arada.. olacak inşallah ❤ darısı başınıza ❤
Super renkler :KK66: Eşimde az once kız olursa öyle allı pullu seyler alma diyor. Bide etek giydirmezmis. Doğmadan kıskançlık başladı. Dedim annesi İzmirli sen kime karışıyorsun:-)
Maşallah yavrulara❤
Abi diye arkasindan koşmaya başladi mi daha da iyi olur araları. Kardeş bambaşka. Gülücükleri eksik olmasın canim❤
Gözn aydn güzelm bennm Allahım bizde yaştsn bu telaşlı günleri
Tesekkur ederim canim❤ Tez zamanda sende hayirlisi ile yasarsın insallah.

Insallah kuzum benim❤
Kayınvalideme doktor bu seferde kıza benzetti diyorum. Olsun olsun diyor suratını sallandırarak. Seytan dedi sık gırtlağını:sinirli:

Super renkler :KK66: Eşimde az once kız olursa öyle allı pullu seyler alma diyor. Bide etek giydirmezmis. Doğmadan kıskançlık başladı. Dedim annesi İzmirli sen kime karışıyorsun:-)
Maşallah yavrulara❤
Abi diye arkasindan koşmaya başladi mi daha da iyi olur araları. Kardeş bambaşka. Gülücükleri eksik olmasın canim❤

Aminnnnnnnnn aminnnnn Aminn kuzm

Insallah kuzum benim❤

Maşallah yavrulara❤

Kuzuu kayinvalidene bi gicigim var zatii anlatmistin bi ara..yasindn oturu yasamamiski nerden bilsin diyelim ne dicenn
Bakalim Allahtn hayirlisi cnm bnm :*
Heyt be izmirliii :)) bn kapaliyimdir izmirlide degilimm ama izmir dmk bi ozgur ruhluluk ayri hava demk eniste bey k bakmasinn kizimizz/oglumuzz da o ruhu tasick suyunu icicek bi kere :))

:işsiz:Merhaba kızlar ya ben birseyler sorayım size doktorum bana Pazartesi günü çatlama günü dedi ama iğne yapmadı gerek yok gayet canlı yumurtaların dedi (2adet) Pazar Salı Perşembe ilişki önerdi ama Pazar oldu Salı çok hastaydım olmadı dünde annemlerin bizde kalası geldi Çarşamba günü yapalım bari demiştik dün çamaşırımda sümüksü beyaz bi akıntı gördüm aha bugün büyük gün galiba dedim gece gece annemler içerdeysen eşimi uyandırdım napiyim kacırmak istemedim üstün körü birseyler oldu ama acaba cidden yumurtlama dün mü oldu acep yada Pazartesi ise Salı’yı kaçırdık sansim kaçtı mı acep :işsiz::KK17::KK17:

:işsiz:Merhaba kızlar ya ben birseyler sorayım size doktorum bana Pazartesi günü çatlama günü dedi ama iğne yapmadı gerek yok gayet canlı yumurtaların dedi (2adet) Pazar Salı Perşembe ilişki önerdi ama Pazar oldu Salı çok hastaydım olmadı dünde annemlerin bizde kalası geldi Çarşamba günü yapalım bari demiştik dün çamaşırımda sümüksü beyaz bi akıntı gördüm aha bugün büyük gün galiba dedim gece gece annemler içerdeysen eşimi uyandırdım napiyim kacırmak istemedim üstün körü birseyler oldu ama acaba cidden yumurtlama dün mü oldu acep yada Pazartesi ise Salı’yı kaçırdık sansim kaçtı mı acep :işsiz::KK17::KK17:
Hiç meraklanma kuzucum. Pazar günü olduysa salıya kadar canlı kalır içerde sipocanlar. Hatta eğer salı günü çatladıysa yumurta, pazardan kalan sipoşlar hep x kromozomu taşıyıcıları olur, bu da kız bebiş demek Allah'ın izniyle ❤ her işte bir hayır vardır ❤

Bugun kontrolüm vardı kuzu
hersey nprmal dedi
İgnemi vurundum her ihtimale karsı
Artık kendini kurtardı sayılır dedi
İnss bakalım

Kuzuu kayinvalidene bi gicigim var zatii anlatmistin bi ara..yasindn oturu yasamamiski nerden bilsin diyelim ne dicenn
Bakalim Allahtn hayirlisi cnm bnm :*
Heyt be izmirliii :)) bn kapaliyimdir izmirlide degilimm ama izmir dmk bi ozgur ruhluluk ayri hava demk eniste bey k bakmasinn kizimizz/oglumuzz da o ruhu tasick suyunu icicek bi kere :))

Asilik var biraz:KK66: Coçuğum cok sansli annesi İzmirli diye eşime takiliyorum. Memleketimizin her sehri güzel tabi.
Yarın saat kacta gideceksin canim?

Merhaba arkadaşlar bu hormon testi sonuçlarım. Henüz doktora gösteremedim, sonuçlar nasıl sizce? Anlayaniniz varsa yardımcı olabilir mi?

Eklentiler

• 1546514971374-565399990.jpg
    1546514971374-565399990.jpg
    68,2 KB · Görüntüleme: 22
Bugun kontrolüm vardı kuzu
hersey nprmal dedi
İgnemi vurundum her ihtimale karsı
Artık kendini kurtardı sayılır dedi
İnss bakalım
Cnm bnmm ck sukur insallah saglikla ilerlesin surecin biraz daha rahatlamistir icinn cansinn

Asilik var biraz:KK66: Coçuğum cok sansli annesi İzmirli diye eşime takiliyorum. Memleketimizin her sehri güzel tabi.
Yarın saat kacta gideceksin canim?
Tabikide sanslii :)) guzel olmazmi ulkemizin ck sukur oyle ama herkesin memleketi iste :))
Yarin 11.30da burda ol dedi 12.de islem yapilicak acayip korkuyrm :KK17::KK17: spekulum mu ne hic takilmadi bana ondn ck tirsiyn :KK17:

X