Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Hayırlı olsun bebişim ❤❤❤ güzel sonuçlar alacaksın inşallllahhh ❤
Ablammmm Allahim bin kere razi olsun her asamada yanimizdasiniz cidden ck seviyrm siziii..insallah bakalim yaa ilk asilamadan bisi bekleme diyolarda bellimi olur sebebim olur belki :) Rabbim hayirli etsin gonlumdekini insallah

Ablammmm Allahim bin kere razi olsun her asamada yanimizdasiniz cidden ck seviyrm siziii..insallah bakalim yaa ilk asilamadan bisi bekleme diyolarda bellimi olur sebebim olur belki :) Rabbim hayirli etsin gonlumdekini insallah
Aynen öyle kuzum, ilki sonuncusu yok bu işin. Nasipte varsa gelir bebişin ❤❤❤ takipteyim ❤

Yavrmm cikolata kistine takildm ondn kafami toparlayamadim..
Hemen basladik vala bende belki bi ay korunun der fln diydm ne bilim bilgiisi olmayinca insanin :) ignelere basladim aksm 7 30u belirledim kendime..elimde var diye gonal f basladik..dr elinde var madem ypalim dedi o baska onericekti sikinti olmaz insallah..
Haberdar ederim yavrm birazck korkuyrm sanki asilama asamasindan :) ama gerekiyordu artk..esim yasimiz kac basimiz kac ne isimiz var burda desede :)) ben kararttim gozumu bakalim hayirlisi :)
Onerecegin bisiler varmi bana yavrm sunu ye sunu yap asilamadan sona gibi
Gonal f daha once acilmis miydi? Aciksa en son ne zaman kullanmistin canim?
Bildigim kadariyla acildiktan sonra 1 ay kullaniliyor. Sonra etkisini kaybediyormuş.
Korkulacak bir sey yok kuzum için rahat olsun.
Simdiden gunde 3 lt su içmeye baslayabilirsin. Yürüyüş önermişti doktorum. Ben transferden sonra gunde 1 kase kavrulmamis kabak cekirdegi yemistim.
Süper geçsin sürecin. Dualarım seninle.

Bu topikte bazı doğal takviyelerden bahsetmişlerdi canım denediniz mi bişeyler? İlaçtan daha etkili olabilir. Kullanan arkadaşlar bilgi verir mesajını görünce
Denedik keciboynuzu çakşır zeytinyağında incir fndk fstk havuc yedi herseyi stres kaynaklı oldu artik snrm

Değerleriniz kaçtan kaça düştü ?
30 mlyn bi cikto 50 mlyn bi amelytnn snra 8 mlyon oldu oda 5.ayda verdi devlette yapti 23 mlyon ensn asilamada verdi 39 mlyn ama morfoloji hep 1 ile 2 çıktı ozelde bide devlette yapinca testler iyice çorba olduk artik asilama odakliyiz

30 mlyn bi cikto 50 mlyn bi amelytnn snra 8 mlyon oldu oda 5.ayda verdi devlette yapti 23 mlyon ensn asilamada verdi 39 mlyn ama morfoloji hep 1 ile 2 çıktı ozelde bide devlette yapinca testler iyice çorba olduk artik asilama odakliyiz
Anladım canım ya çok geçmiş olsun.bizim ileri hareket düşük varikoselden dolayı ama başka bir sıkıntı yok ameliyat önerenler var da ondan sordum
İlk aşılamada tutsun inşallah

• Beğen
Reactions: Cac
Gonal f daha once acilmis miydi? Aciksa en son ne zaman kullanmistin canim?
Bildigim kadariyla acildiktan sonra 1 ay kullaniliyor. Sonra etkisini kaybediyormuş.
Korkulacak bir sey yok kuzum için rahat olsun.
Simdiden gunde 3 lt su içmeye baslayabilirsin. Yürüyüş önermişti doktorum. Ben transferden sonra gunde 1 kase kavrulmamis kabak cekirdegi yemistim.
Süper geçsin sürecin. Dualarım seninle.
Yk bitanm acilmamis 3 kutu vardi dolapta..acik olanda vardi onu kullanmadm guvenemedim soyledigin iyi oldu belki kullanirim diyordum..kabak cekirdegi aklimda olsn kuzum :) Allahim razi olsn insallah oyle olur..girdik bir yola bakalim yavrm insallah zamani gelmstir

Yavrum ben sana hep yazayım kuzum sen hep gül❤
Senin bu doktorunda bir ayağı yurtdışı belli oldu :KK66:
Böyle zamanlarda aksilikler oluyor çok istiyorum ondan bence. Çözümü olan bir durum oldugu icin sevindim diyebilirim. Neler duyuyoruz. Boyle seylere şükrediyoruz.
Poliple ilgili biraz bilgi edinmistim ama herkeste farklilik olabilir diye dusunuyorum. Polipin bulundugu yerde önemli olabilir. Eger alinmasi gerekirse histereskopi yapilir.
Sen biraz güzellik uykusu yaparsın doktorda o sırada şıp diye halleder :KK66:

Sağlıklı olsun insallah kuzucuğum. Bi görsem super olacak.
2 ocakti dimi bitanem? Saglikli kipir kipir gor insallah:)

Maille döner sanırım takipli hastasısın sonuçta. Aynen kuzu herşeyde hayır vardır tabi iyi olacak inşallah ❤
Aslim ve sonayim bir cevap yazayim dedim. Dr poliple ilgili yorum yapmamis, demek ki uzerine cok acil dusulmesi gereken bi mevzu degil diye Yorumladim. Asilama onermis ama biz hazir hsg cekildi tikali olan da acildi bir sure normal deneyelim diyoruz. Ama ilk etapta asilama oneriliyor yani. Belki U Umithepvar dan guzel haber alirsam gaza gelirim ben de :)

Kizlarrr ne var ne çok gecen hafta carsamba aşılamam oldu Allahtan hayirlisi diyelim bugun progesteron testi verdim 31 aralikta beta hcg vericem :dua::dua:
Hayirlisi canim esinin degerleri cok da kotu deil zaten asilama surecinde bu degerler cok onemli de degil. Haberlerini bekliyoruz

Yk bitanm acilmamis 3 kutu vardi dolapta..acik olanda vardi onu kullanmadm guvenemedim soyledigin iyi oldu belki kullanirim diyordum..kabak cekirdegi aklimda olsn kuzum :) Allahim razi olsn insallah oyle olur..girdik bir yola bakalim yavrm insallah zamani gelmstir
Ohh içim rahatladı açilmiş yapmadigina sevindim. Insallah zamanidir kuzum. Gelismeleri heyecanla bekliyorum❤

Aslim ve sonayim bir cevap yazayim dedim. Dr poliple ilgili yorum yapmamis, demek ki uzerine cok acil dusulmesi gereken bi mevzu degil diye Yorumladim. Asilama onermis ama biz hazir hsg cekildi tikali olan da acildi bir sure normal deneyelim diyoruz. Ama ilk etapta asilama oneriliyor yani. Belki U Umithepvar dan guzel haber alirsam gaza gelirim ben de :)

Hayirlisi canim esinin degerleri cok da kotu deil zaten asilama surecinde bu degerler cok onemli de degil. Haberlerini bekliyoruz
Açılmışken tam gaz ilerlesin spoşlar:KK48:
Hsg cekildikten sonra hamile kalan oluyor. Sende onlardan ol insallah kuzum.
Baktin nazlı bebisin inat ediyor aşılamaya gecersiniz.
U Umithepvar ve senin kızlarınız olacak galiba. Hemde nazlı cimcime kızlar:KK19:

Ben kızımı öğrenmeden önce nerdeyse 1 hafta adet öncesi ağrı çektim, ha geldi gelecek derken test pozitif çıktı :) ayrıca daha da erken şiddetli gaz sancısı olmuştu, yerimden kıpırdayamadım o anlarda
İnşallah benimkide bebeğe çıkar canım ya valla bu ay çok umutlandım. :)

Hadi insallah diyelim o zmn :)

Açılmışken tam gaz ilerlesin spoşlar:KK48:
Hsg cekildikten sonra hamile kalan oluyor. Sende onlardan ol insallah kuzum.
Baktin nazlı bebisin inat ediyor aşılamaya gecersiniz.
U Umithepvar ve senin kızlarınız olacak galiba. Hemde nazlı cimcime kızlar:KK19:
Kiz erkek hic fark etmz yavrrm ya gelsin de sipalar :)

X