Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
sagol tatlim, aynen cocuga sut olsun diye yedik yedik sistik. Bende hamile kalmadan once 58 kiloydum dogumdan sonra yine 58 olmustum 2 ay sonra 68 simdi 71 kiloyum. Ben cok ugrastim ama zayifliyamadim damak tadim bir kere gelismisti ve kendimi durduramadim yedikce yedim
Ben daha cok almisim bildigin evrim gecirmistim ahahah bu sefer eger hamilr kalabilirsem dogumdan sonra bol bol su icececm su sut yapiyormus zaten gerisi hava civa diyollllaaa :)) gebelik takvimii yapmak istiorummmmmmm:mad::mad::mad::mad:

Geçmiş olsun canım Allah sabırlar versin 6 aylık bir gebelik çok zor gerçekten Rabbim bir daha sağlıklı nasip etsin inşaallah.. bana doktorum 12 haftadan sonraki dusuklerde kadından kaynaklı düşük oluşur dedi.. benimki daha 6 haftalıkti % 90 kromozom bozukluğu dedi yani sağlıksız gebelik vücut sonlandırdı.. Rabbim hepimize hayırlı ,sağlıklı doğumlar evlatlar nasip etsin..

Geçmiş olsun canım Allah sabırlar versin 6 aylık bir gebelik çok zor gerçekten Rabbim bir daha sağlıklı nasip etsin inşaallah.. bana doktorum 12 haftadan sonraki dusuklerde kadından kaynaklı düşük oluşur dedi.. benimki daha 6 haftalıkti % 90 kromozom bozukluğu dedi yani sağlıksız gebelik vücut sonlandırdı.. Rabbim hepimize hayırlı ,sağlıklı doğumlar evlatlar nasip etsin

Malesef canım hiçbirini degerlendirmedim ayın 14 u 15 u bir de 21 ya da 22 sini degerlendirebildik.spermlerin 5 güne kadar yaşayabileceklerini düşünecek olursak...Amaan inşAllah tutmuştur. Niye bilmiyorum ama 14 ünde yerleştiğini, tuttuğunu düşünüyorum yani öyle hissediyorum diyelim.15 inde çünkü sol kasikta şiddetli ağrılarım oldu ,ben de herhalde soldan tuttu ve solda olduğu için de kızım olacak dedim .iki oğlum var ya hayallerim böyle ışte. ..
Peki adetinhangi tarihde bitmişti?

12 sinde bitti canım.
Hemen 2 gün sonra yumurta büyüyüp çatlamışmıdır onu kestiremiyorum. İnşallah erken çatlamıştır da tutar canım. Normalde bir sonraki adetten 14 gün önce çatlar diye yazıyor heryerde. Oyüzden takvime bakıp seninkinin 24 ekimde çatladığını düşündüm.

Hemen 2 gün sonra yumurta büyüyüp çatlamışmıdır onu kestiremiyorum. İnşallah erken çatlamıştır da tutar canım. Normalde bir sonraki adetten 14 gün önce çatlar diye yazıyor heryerde. Oyüzden takvime bakıp seninkinin 24 ekimde çatladığını düşündüm.
Çok teşekkür ederim canım. InşAllah tutmuştur ya çünkü bu ay bi cesaret geldi korunmayı bıraktım önümüzdeki ay bu kadar cesaretli olmayabilirim. Hatta büyük oğlumla beraber bebek tulumu bile aldık. Büyük oğlum benden de çok istiyor zaten sürekli dua ediyor...

Bizim seninle aynı Bat günlerimiz canım.İnşallah bu sefer 21 Kasımda gelmez:dua::anneadayı: ayyy inşallah canım iyice psikolojim bozuldu :kızgın:

Bizde yumurtlama döneminden önce denemiştik ve düzenli olmamıştı.Kasım güzel gelecek eminim ben.

Arkadaşımın bebeği oldu o kadar tatlı ki.İnsan gördüğü zaman içi titriyor resmen.Hele okızların elbiseleri ayakkabıları derken bir garip oluyorsun:KK200:

Canım sonuç ne çıktı kan tahili yaptırdın mı?Negatif çıksa bile belki geç döllenmedir.

Kizlarrr bu ay da olmadi, bakalim hayirlisi insallahh :duduk: BAT 26 Kasim gibi gorunuyor

Canım inşallah batın gelmez bize hamiş haberini verirsin:KK76:

Çok teşekkür ederim canım. InşAllah tutmuştur ya çünkü bu ay bi cesaret geldi korunmayı bıraktım önümüzdeki ay bu kadar cesaretli olmayabilirim. Hatta büyük oğlumla beraber bebek tulumu bile aldık. Büyük oğlum benden de çok istiyor zaten sürekli dua ediyor...

Umarım bebişin tutunmuştur sana da canım.İnşallah dualarınız tutar.:KK15:

Çocukların duası kabul olurmuş inşallah Rabbim duyar oğlunun sesini :)

Malesef canım hiçbirini degerlendirmedim ayın 14 u 15 u bir de 21 ya da 22 sini degerlendirebildik.spermlerin 5 güne kadar yaşayabileceklerini düşünecek olursak...Amaan inşAllah tutmuştur. Niye bilmiyorum ama 14 ünde yerleştiğini, tuttuğunu düşünüyorum yani öyle hissediyorum diyelim.15 inde çünkü sol kasikta şiddetli ağrılarım oldu ,ben de herhalde soldan tuttu ve solda olduğu için de kızım olacak dedim .iki oğlum var ya hayallerim böyle ışte. ..
21-22 Ekim'de olan daha muhtemel.. ve o tuttuysa kız olması daha yüksek ihtimal inşallah... Sat ne zamandı?

Geçmiş olsun canım Allah sabırlar versin 6 aylık bir gebelik çok zor gerçekten Rabbim bir daha sağlıklı nasip etsin inşaallah.. bana doktorum 12 haftadan sonraki dusuklerde kadından kaynaklı düşük oluşur dedi.. benimki daha 6 haftalıkti % 90 kromozom bozukluğu dedi yani sağlıksız gebelik vücut sonlandırdı.. Rabbim hepimize hayırlı ,sağlıklı doğumlar evlatlar nasip etsin
Sağol canım rabbim kimseye benim yaşadıklarımı yaşatmasın:KK43:

Kizlar iliskiden sonra kac dakika kalkmiyorsunuz ve idrar icin ne kadar bekliyorsunuz?
Kizlar iliskiden sonra kac dakika kalkmiyorsunuz ve idrar icin ne kadar bekliyorsunuz?
Idrar için neden bekleyesinki,idrar yaptığın yer ayrı spermin girdiği yer aynı.ikisnin alakasi bile yok canım.biz ilişki sonrası abdest almadan uyumuyoruz,zaten azda olsa akıyo sperm falan hayatta yatamam öyle

X