Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kizzlar bnm gunum geceli 12 gun oluyor ara sira adet olcakmis gibi karnim ve kasiklarim agriyor hic test yapmadim zaten simdi istemiyorum kucuk kizim var ama hamilelik belirtiside yok neden olabilir adet gecikmem bilen varmi hormonlar iyi mevsimsel olabilirmi 3 aydir gecikmelrr yssiyorum

İstersen test yap negatif çıkarsa olası durumları konuşalım :))

İnşallah iyidir oda bebeği de. .
Kuzu ya aynen az kaldıı 33 ten beri acaba vaktini tamamlar mı diye düşünürken şimdi de acaba ne zaman gelecek diyorum :) darısı sana insallah ❤
hihi yazmış bile, doğurmuş kuzusunu. darısı sağlıkla sıhhatle sana kuzum benim =)
şimdi de 11 kalmış, ay baktıkça heyecanlanıp mutlu oluyorum bitanem
akıntılar artmış, tetikte ol bakalım, doktorunun rahat olması da süpermiş vallahi
ben bugün adet oldum neyse ki artık 30 gün civarında adet oluyorum, bir ara olamama sıkıntım vardı..
eşim hafta sonu testi tekrar edecek. ben de bir sonraki cumartesi döngünün 12. günü yani doktora gideyim diyorum. özellikle eşimle gitmek için hafta sonu gideyim diye düşündüm. dr. durum değerlendirmesi yapar, bir gidişat belirler sanırım.
bende de son haller böyle bitanem.. Simayinannesi yavrum sen de benim durumu merak ediyordun, seni de etiketleyeyim dedim. bu arada 11 haftalık olmuşsunuz bile maşallah canıma, 3 ay atlattın mı gebeliğin balayı zamanları başlayacak =) ben de çok bilirmiş gibi konuşuyorum ama duyduğum kadarıyla işte

canım yine de Allah dermansız dert vermesin. eskilere takılı kalma, olumlu düşünmeye çalış. yine de bünyesel olarak hamile kalabilmen bile çok güzel. buna odaklan, kötü şeyleri aklına getirme. rahim kapalılığı konusunda da şu ana dek gittiğin doktorlara tam için sinmediyse yeni birine en başından muayene de olabilirsin.

çook tebrik ederim tatlım, güle güle büyütün kızınızı inşallah merak etmiştik, iyi ki yazmışsın =)

Allah kolaylık versin canım, rahat bir doğum olsun inşallah. bebişin de en doğru zamanda gelsin, sağlıkla kavuşun

Aynen kuzu az kaldı bakalım hangi gün teşrif edecek :)
Kırmızılar geldi demek :/ kuzum sende bu umut ve güce hayranım maşallah kendini bırakmaman beni çok mutlu ediyor. Eşinin teste gitmeye karar vermesi de gayet yerinde olmuş. Tez zamanda gelecek inşallah miniğin. Dualarımdasın seviliyorsun ❤

Aminn kuzmm benim Tabiki Allah dermansz dert vermesn İnşaAllahh Rabbim herkese bizede nasip eder evet şükr Allaha gebe kalabildmm çok sornlu bir şekilde yaşasamda bin şükr Rabbim neylerse güzel eyler. Doktorada gekince kaç doktora gttm hiçbiri ama hiçbiri bı sıkntı var demedi. Allahıma bin şükr sıkntı yok Hayrla gelsnde beklemekten başka çaremiz yok zaten canm

canımm benim ben de seni çook seviyorum ❤
dediğin gibi, kendimi bırakmamaya gayret ediyorum. mantıklı hareket ettiğim sürece, elimden geleni yaptığım zaman içim rahat ediyor. hayırlısı artık canım =) annen nasıl bu arada, hem sağlık durumunu hem torun heyecanını merak ettim =)

sezson bu arada doktora gitmeden önce, tiroid ile ilgili testlerimi de yaptırayım diyorum. son 3-4 aydır bakılmamıştı. o da durumu netleştirmek için önemli bir parametre. iyi düşünmüş müyüm kuzum =)

Çok iyi olur kuzum iyi düşünmüşsün iyi çıkar inşallah.
Annem rahatsız olunca aklına bişey gelmiyor :/ iyi olunca da tabi ki oda benle heyecanlanıyor geliriz yanına diyor :)

Kuzu ❤merak ediyorum valla
Eşinin testi tekrarlayacak olmasına çok sevindim. Adet olmuş olabilirsin ama yine de güzel gelişmeler var.
Doktorda durum değerlerlendirmesi yapsın tabi. Ayy güzel şeyler olacak öyle hissediyorum. Yakın çok yakın❤❤❤
10+1 olduk bugün teyzesi. 5 Aralik'ta kontrol var. Zaman geçmiyor arada korkuyorum. Şu balayı dönemine geçsem süper olacak

İnşallah canım senin normal olmuştu demi adet sancısı gibi hafiften ağrım var benim şuanda
Evet canım normal doğum. Sen nasılsın? Dünden beri girmedim, var mı sancın? sezson 'a da dedigim gibi, hurma ve nar yersen faydasını görürsün.. az kaldı siz de alacaksınız yavruları kucağınıza ❤ Allah bir avazda kurtarsın inşallah ❤❤❤

sezson canım nasılsın? Bebisi kucagina almaya az kaldi son durumlar nedir?
İyiyiz kuzum dün kontrol vardı bebiş tam aşağı inmiş tetikte ol her an gelebilir dedi doktor :) Nst de düzensiz sancım çıktı normal dedi. Normal doğum görünüyor Allahtan bişey olmazsa. Sen nasılsın canım bulantı vs yok inşallah?

Allah'ım sağlıkla kucagina almayi nasip etsin insallah canim. Darısı tüm bekleyenlere olsun.
Doğum çantası kapının önünde dursun
Bol bol uyumaya çalış diyeceğim ama uyku tutmuyordur artık. Normal dogum olacagina cok sevindim.
Bende iyi sayilirim canim. Tansiyonum cikiyor bazen. Birde tiroid bezlerim hızlı calismaya baslamis. Bebisin hediyeleri oldu bana ilac kullaniyorum insallah duzene girer. Bulantı oluyor ama daha fazlası yok cok sukur.

Oyy kuzu dikkat et kendine sen zaten bilinçlisin gerektiği gibi beslen canım geçmiş olsun sağlıkla kucağına gelsin miniğin inşallah
Uyku mu hani nerde :) canım nerden baksan 2 aydır uyku yok denecek kadar az. Aslında bebeğe hazırlık yapıyor bence. Zaten gündüz uyuyor akşam sabaha kadar tepiniyor beyefendi :)

Ohh maşallah hareketli. Dogunca gece uykusuna gecer insallah.
Bazen kadin olmak cok zor diyorum ama anneliği de rabbim bize sunmuş. Ne kadar mucizevi. Şu anki uykusuzlugunun bile bir nedeni var. Tum isteyenlere nasip olur insallah.

Ay canim ya çok sevindim. Senin kırkın çıkmış vosvos doğurmuş neler olmuş neler .sağlıkla büyütün inş. Aklimdasiniz hep.

Dualarım sizinle canim. Hamile olanlar sağlıkla kucağına alsınlar. Isteyen herkese de rabbim versin inş

Ay öyle sevindim ki daha dün gibi hamile kaldığımız günler. Senin haberini aldığım ya. Valla günler geçiyor ömür geçiyor. Benimde haftaya salı 27inde ciğer gelistiriciye baslicak. Erken gelirse kuvez sıkıntısı yaşamayalım diye. Baklaim bu süreçlerde geçsin bir oh dicem valla.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…