Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ayy maşallah sağlıkla kolay Doğum nasip etsin Rabbim canım özelde mi yapacaksın Doğumu

Allah razı olsun cnm evt özelde olacak

Kuzum kasılma ve sancım var düzensiz de olsa. Ve çok fazla akıntım var normal mi bilmiyorum. Yarın akşam kontrolüm var bence benim de miadım doldu :)) sağlıkla gelsin miniğin kucağına

Galiba geliyor bizim bebeler :) bakalım sana neler diyecekler cnm

Canım Rabbim sağ salim kavustursun bende fmf hastasıyım Allah yardımcın olsun

Aminnnn inşallah . Kötü bi hastalık ne öldürüyor ne güldürüyor valla allah yardımcımız olsun

Minik Yamaç sabırsız çıktı desene :) gelmek istiyor bir an önce ❤
Hadi bakalım hayırlı haberler ver bize inşallah ❤

Kuzum kasılma ve sancım var düzensiz de olsa. Ve çok fazla akıntım var normal mi bilmiyorum. Yarın akşam kontrolüm var bence benim de miadım doldu :)) sağlıkla gelsin miniğin kucağına
Bende de yoğun akıntı oldu 1 hafta, o haftanın sonunda doğum yaptım.. hayırlısı inşallah kuzucum ❤ Rabbim bir avazda kurtarsın ❤ çok amin ❤

Bende de yoğun akıntı oldu 1 hafta, o haftanın sonunda doğum yaptım.. hayırlısı inşallah kuzucum ❤ Rabbim bir avazda kurtarsın ❤ çok amin ❤
Ay ablam heyecan yaptım şimdiiii. Psikolojik olarak hazır tutayım diyorum kendimi ama yine de duygular karışıyor :))
Sen nasılsın prenses nasıl

Günaydın kızlar. Hepinizin kandilin mübarek olsun. Rabbim kolay doğumlar versin bizlerede hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin inşallah.
Amin canım hayırlı kandiller. Rabbim tez zamanda sana ve bekleyen arkadaşlara hayırlı sağlıklı evlat nasip etsin insallah ❤

Ay ablam heyecan yaptım şimdiiii. Psikolojik olarak hazır tutayım diyorum kendimi ama yine de duygular karışıyor :))
Sen nasılsın prenses nasıl
İyiyiz kuzum, biraz soğuk algınlığı var ama idare ediyoruz :)
Sen sakin kalmaya çalış, panik yapma, sancını takip et. Hurma ve nar ye, dua et.. en önemlisi de, sancı geldiğinde oğluma kavuşuyorum diye düşün ❤ Allah'a emanet olun ❤

Oyy geçmiş olsun dikkat edin kendinize canım ablam. Hemen yedim hurmayı :))) gün içerisinde de yerim narı da alalım .
Çok sağol iyi ki varsın ❤

Canım benim Allah analı babalı büyütmeyi nasip etsin. Çok sevindim iyi olmaniza.
Sen ona misler gibi bakarsin hemen tosuncuk olur
Sende seviliyorsun❤

Rabbim saglikla kucagina almayi nasip etsin canim.
Bebişlerimiz sırayla geliyor ne güzel❤

Cnmm masallah saglikla buyut kuzunu insallahh cek cennet kokusunu icine icine ohh :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…