Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Hayırlısıyla gelsin miniğin inşallah

Bende özledimmmmmmm
aMa yazacak biseyim yok ki
Bat bekliyorm
2 gün sonra
Bol antibiyotkli bir ay geçirdim bacım.
Beklentim yok o yüzden.
Sen napıosunn
geçmiş olsun canım. sen yine de beklentim yok deme, hiç belli olmaz
benim de bata 1 hafta kaldı gibi, malum düzensiz net bir şey diyemiyorum.
sen doğal denemeye devam mı canım? herhangi bir tedavi vs. durumu var mı bu aralar?

Saolasn bacım
Benim yarın bat ama bugun gelir.Sızlamalarım başladı.
Evet ocakta bi gitcm dra prosedürü konuscamaya mayıs gibi de tüpe geccez kısmetse...
İnsallah gelmez yavrum seninki..

Canım sorun olmadıkça bazı doktorlar yorum yapmıyor yoğunluktan sanırım. Ultrason çıktısı verdiyse sakla gelişimini sen bile takip edersin. Değerlerin ne anlama geldiğini netten bak istersen

Saolasn bacım
Benim yarın bat ama bugun gelir.Sızlamalarım başladı.
Evet ocakta bi gitcm dra prosedürü konuscamaya mayıs gibi de tüpe geccez kısmetse...
İnsallah gelmez yavrum seninki..
anladım canım.. gene de regl belirtileriyle benzer derler, kırmızıyı görmeden umutsuz olmamak gerek..
inşallah tüpe gerek kalmadan olur, olmadı tüp süreci minnoşunuzla sonuçlanır.
benim duruma da bakalım kuzum, bu ay da tutmazsa eşle birlikte bir tedavi sürecine gireceğiz sanırım..

canım mesajını okurken korktum bir an ya.. Allahtan her şey yolundaymış

Canım sorun olmadıkça bazı doktorlar yorum yapmıyor yoğunluktan sanırım. Ultrason çıktısı verdiyse sakla gelişimini sen bile takip edersin. Değerlerin ne anlama geldiğini netten bak istersen
Ultrason çıktısını istedim vermedi sonuç çıkınca istediğim doktora gidebilirsem ondan isticem inşaallah iyi olması yetti bana sağol kuzum ilgin için

Surat ifadesini gördüm ödüm koptu kuzum ya sanki bu ne der gibi çok şükür herşey yolunda herhalde iki değer var onlaradır bakıcam şimdi inşaallah

Amin canım insallah

Oldu canım oldu daha dün gibi geliyor ama bir hızla geçti seninde bebeğin doğmuş galiba hayırlı uğurlu olsun kızım olacak indalah
Gözün aydın canım ❤ benim de kızım doğdu şükür ❤ 11 günlük oldu :) daha dün gibi bat için gün saydığımız zamanlar.. Allah bir avazda kurtarsın inşallah ❤ sağlıkla kavuş kızına...

İsmi ne oldu miniğin kaçırmışım ben galiba :)

Ultrason çıktısını istedim vermedi sonuç çıkınca istediğim doktora gidebilirsem ondan isticem inşaallah iyi olması yetti bana sağol kuzum ilgin için
Tuhafmış doktor da değiş canım bende devlette muayene oluyorum özel yok oturduğum ilçede inan özelden iyidir diyorum. O kadar ilgili ki herşeyi ayrıntılı anlatıyor bazen bana gösteriyor bak başı kolları kalbi vs diye :) beslenme önerisinde bulunuyor. Gün veriyor gelmem için .velhasıl bu süreçte doktor çok önemli özel yada devlet farketmiyor

Kizlar merhaba persembe sezeryan oluyorum bebegim kilo almio cati muayenesinde kemik dar ve kanala daha bebek girmemis dualarinizda bizi de unutmayin allaha emanet olun hepinizi cok sewiorm iyiki varsiniz hamile arkadaslara hayirli dogumlar diliyorum diger arkadaslara da insallah bi an once hamis kalmalarini nasip etsin allah

Ayy kuzum Allah yardimcin olsuunn. Dualarım seninle herşey güzel olacak inşallah bebeğine sağ salim kavuşacaksınız güzel düşün güzel olsun canım benim

Kizlar nasılsınız vala uzuuun zamandir yazmiyordum eylulde isten ayrildim devlette kısırlık bölümüne basvurdum bütün tahlildi evrakti herseyi hazırladık 4 gun eşini urolog gorcek dediler ertesi gun kayit aldik actik bu sefer asilama dediler ama adetin 5 gunu olmaz 2 3 te geleceksiniz dediler sinir kirizi icinde eve döndüm vala bidahaki aya asilama sarkti devlette o sürede asilama askiya alip ozelde tüp mi denesem bilemedim aşılama cok sansi yokmuş bosuna zaman mi kaybediyorum kararsiz kaldim bi türlü iyi haberler alamadim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…