Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızla yardım lutgen

Eklentiler

• IMG_20181113_183227.jpg
    IMG_20181113_183227.jpg
    58,8 KB · Görüntüleme: 38
Bizde eylulden beri hastane hastane tahlil tahlil ugrasiyoriz isten ayrildigima pisman oldum eski isyerimde izin alma sıkıntım olmazdi ne bilim bu süreç uzucakta uzucak simdi bir ay daha bekle

Kizlar nasılsınız vala uzuuun zamandir yazmiyordum eylulde isten ayrildim devlette kısırlık bölümüne basvurdum bütün tahlildi evrakti herseyi hazırladık 4 gun eşini urolog gorcek dediler ertesi gun kayit aldik actik bu sefer asilama dediler ama adetin 5 gunu olmaz 2 3 te geleceksiniz dediler sinir kirizi icinde eve döndüm vala bidahaki aya asilama sarkti devlette o sürede asilama askiya alip ozelde tüp mi denesem bilemedim aşılama cok sansi yokmuş bosuna zaman mi kaybediyorum kararsiz kaldim bi türlü iyi haberler alamadim
İmkanın varsa özelde tüp bebek deneyebilirsiniz bence. Aşılama biraz şansa bırakıyor döllenme işini. Tüp bebekte hiç değilse embriyo transferi yapılıyor ve tutunma ihtimali de daha yüksek. Güzel haberler yazmanı bekliyoruz hadi bakalım :)

Kizlar merhaba persembe sezeryan oluyorum bebegim kilo almio cati muayenesinde kemik dar ve kanala daha bebek girmemis dualarinizda bizi de unutmayin allaha emanet olun hepinizi cok sewiorm iyiki varsiniz hamile arkadaslara hayirli dogumlar diliyorum diger arkadaslara da insallah bi an once hamis kalmalarini nasip etsin allah
Hayırlısı olsun inşallah gülüm ❤ bebişi kucağına alınca hepsi unutulur, ikiniz için çok güzel bir süreç başlar ❤❤❤ dualarım seninle, herşey güzel sonuçlanacak inşallah ❤ savaşçı annenin savaşçı prenses kızı o, bunu da atlatır evvelallah ❤

İmkanın varsa özelde tüp bebek deneyebilirsiniz bence. Aşılama biraz şansa bırakıyor döllenme işini. Tüp bebekte hiç değilse embriyo transferi yapılıyor ve tutunma ihtimali de daha yüksek. Güzel haberler yazmanı bekliyoruz hadi bakalım :)
Ins canim yaa esime diyorim bakalim sizinde haberlerinizi okuyorum seviniyorum

Tuhafmış doktor da değiş canım bende devlette muayene oluyorum özel yok oturduğum ilçede inan özelden iyidir diyorum. O kadar ilgili ki herşeyi ayrıntılı anlatıyor bazen bana gösteriyor bak başı kolları kalbi vs diye :) beslenme önerisinde bulunuyor. Gün veriyor gelmem için .velhasıl bu süreçte doktor çok önemli özel yada devlet farketmiyor
Kesinlikle öyle canım arkadaş aynı hastanede başka bi doktora gidiyo onun gittiği de senin anlattığın gibiymiş bi dahaki sefere ona gidecem inşaallah 10 gün sonra ikili testin sonucu çıkacak onda da rica edicem doktordan gösterirse bakalım bi kere bile göremedim bebeğimi ne yazık ki

Kizlar merhaba persembe sezeryan oluyorum bebegim kilo almio cati muayenesinde kemik dar ve kanala daha bebek girmemis dualarinizda bizi de unutmayin allaha emanet olun hepinizi cok sewiorm iyiki varsiniz hamile arkadaslara hayirli dogumlar diliyorum diger arkadaslara da insallah bi an once hamis kalmalarini nasip etsin allah
Allah yardımcın olsun canım sağ Salim bebeğini kucağına al inşaallah

Sağ salim gelsin bebeğin cnm dualarımdasın rabbim yardımcın olsun .

7.haftamdayım iştah artışı oldu bende ya benim gibi olanlar var mı
Masallah canım. Normalde midenin en kötü olduğu zamanlardasın aslında iştahının yerinde olması gayet güzel :) tabi karbonhidratlardan çok meyve sebze ceviz yoğurt ye yarasın bebişine

X