Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Yine kimseyi atlamadan yazmış güzel yüreklim benimmm ❤
Kuzum normal doğum tamamen başı aşağıda olan :))) bebeğe bağlı. Canı ne zaman isterse geliyorum der :) doktor sadece tahmini tarihi söyler oda 40-41. Haftaya denk geliyor yani en son tarih. Ha gelmezse suni sancıyla doğurtmaya çalışıyorlar. Tabi bu herşeyin normal gittiği gebelikte. Biz şuan için bebeğin isteğini bekliyoruz normal doğum için takip ediyor doktorum.
Derin benim de çok hoşuma giden isimlerden kuzu. Gelsin hayırlısıyla annesinin kucağına inşallahhhh
hihih kimseyi es geçmemeye çalışıyorum bitanem, fark etmişsin teşekkür ederim ♥
senin takvimde 19 gün diyor, hadi bakalım en doğru zamanda teşrif etsin inşallah beyefendi =)
bakalım Derin hanım gelecek mi :KK49:

hihii ay çok sevimli yaa tekmeleri de hissettiğin zaman ne mutlu hissedeceksin kimbilir :nazar:
ben de adetin 22. günündeyim kuzum bir hafta 10 gün içinde regl geldi geldi, gelmezse umut dolacak içim
hayırlısı =)

oyy ne güzel anlatmışsın valla, çok imrendim ama nazarım değmesin güzel ailenize maşallah bitanemm :nazar::KK200:
yalnız iki çocuk zor olacak ama sen her şeyle baş edersin canımm ♥ ismi de hayırlı olsun ben de "Derin" istiyorum Allah nasip etsin inşallah
ben hazırım o yoğun tempoya :) :hamarat: her şeyi yaparım gibi geliyor, öyle bir enerji patlaması yaşıyorum :spor:

canımm riski atlatmana çoook sevindim =) paşamız içerde güzelce büyümeye devam etsin bakalım. peki her şey yolundayken normal doğum meseleleri nasıl oluyor? bir anda gelmeye karar verebilir mi yani, ya da hangi tarihten sonra alarm modu =)

salı günü güzel haberlerini bekliyorum canımm ♥

wooww o kadar zaman nasıl geçmiş yahu maşallah =) umarım kolay, sağlıklı bir doğumla alırsın bebişini kucağına
Sağol bitanem benim sen ne durumdasın şimdi...

Kızlar duanıza ihtiyacım var çok ağır bi atak geçirdim 3 gündür yatıyorum inşaallah bebeğime bi şey olmamıştır çok korkuyorum dua edin nolur:KK61:

ne güzel söylemişsin canım. inşallah o günlerimi de sizle paylaşmak nasip olur..
Simay ismi çok hoş gerçekten, ablası da kardeşi doğmadan önce bile ablalık hissiyatına kavuşmuştur eminim. çünkü kardeşimin ismini ben koymuşum, hala da özel gelir bu durum =)
dediğin vosvik ablamızın prensesini merak ediyorum ben de :) abi nasıl karşıladı kardeşi, ev curcuna mı acaba :KK48:

ay hakikaten kız için seçenek daha çok gibi balım. doruk ismini severim ben ya. bi ara kayra ya da takmıştım =)

canım dualarım seninle. üzme kendini. acil bir durum olsaydı bu kadar bile zaman tanınmazdı diye tahmin ediyorum.
olumlu düşün, iyi dinlen, güzel beslen. haberleri bizle de paylaş..

tatlışım nasılsın? sende durumlar nasıl bakalım özlemişim =)
Bende özledimmmmmmm
aMa yazacak biseyim yok ki:KK43:
Bat bekliyorm
2 gün sonra
Bol antibiyotkli bir ay geçirdim bacım.
Beklentim yok o yüzden.
Sen napıosunn

hihih kimseyi es geçmemeye çalışıyorum bitanem, fark etmişsin teşekkür ederim ♥
senin takvimde 19 gün diyor, hadi bakalım en doğru zamanda teşrif etsin inşallah beyefendi =)
bakalım Derin hanım gelecek mi :KK49:
Gelecek inşallah kuzum annesinin kollarına hayırlısı ile :)

Kızlar yorumlarsanız sevinirim bat a 11 gün var şimdi bu 7.gün pik yapmış mı yapmamış mı ben birşey anlamadım

Eklentiler

• IMG_20181112_203457.jpg
    IMG_20181112_203457.jpg
    85,2 KB · Görüntüleme: 28
Çok streslenince karın kasılmaları yaşıyorum çok ağrılı oluyo canım bu sefer çok çok daha fazlaydı ve 3 gün sürdü kasıklarımdaydı ağrı bu seferde çok korkuyorum bebişe bi şey oldu mu diye ?
Korkma canım daha da stres yapma kendine. Kasılma durumunu doktora söyle mutlaka genel bi kasılma durumun olsaydı magnezyum eksikliği aklıma gelirdi ama senin streste oluyormuş sadece karnın bide . Rabbim bebeğini sağlıkla kucağına almayı nasip etsin stres olmana her ne sebep ise de düzeltsin inşallah

Kızlar yorumlarsanız sevinirim bat a 11 gün var şimdi bu 7.gün pik yapmış mı yapmamış mı ben birşey anlamadım
Bakınca en koyu 7. Gün görülüyor değerlendirdiniz umarım canım. Gün sıralamasını adetin başlangıcından mı yazdın yoksa bitişinden itibaren mi ?

Korkma canım daha da stres yapma kendine. Kasılma durumunu doktora söyle mutlaka genel bi kasılma durumun olsaydı magnezyum eksikliği aklıma gelirdi ama senin streste oluyormuş sadece karnın bide . Rabbim bebeğini sağlıkla kucağına almayı nasip etsin stres olmana her ne sebep ise de düzeltsin inşallah
Amin canım Allah razı olsun bugün kontrol var heyecandan uyuyamadım da :olamaz:

Bakınca en koyu 7. Gün görülüyor değerlendirdiniz umarım canım. Gün sıralamasını adetin başlangıcından mı yazdın yoksa bitişinden itibaren mi ?
Canım adetin başlangıcından İtibaren yazdım bu ay 2 hafta kadar önce rahim filmi çekilmiştim yumurtlamaya etkisi var mı bilmiyorum ama 8 ve 9 günü ayrıca da dünü degerlendirdim ve günaşırı devam edicem Adete kadar inşallah hayırlısı olur tatlım

Kızlar dün doktora gittim bebeklerden bir tane si Keyifçi bacak bacak üstüne atmış yatıyor diğeri altta taklalar atıyor parmağını emiyor ay çok hoşuma gitti cinsiyetleri henüz belli değil haftaya ikili teste gireceğim belli olur mu acaba

Ayy ne tatliiiii :)
Masallah onlara❤
Ikilide soylerler pozisyonda uygunsa.
Kasar meseleside kars kasari aklinda olsun canim

X